Sayfa 414/964 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. şefaat dinç , Öyle milletin arkasından yazıp sonra karşısına çıkınca kuyruğunu sıkıştıran kedi misali olur!!! İduz bizzat yaşadın bunu!!! Adamı nasıl korkuttuysan artık!!! Helal olsun!!! Adam eşim çocuklarım var diye buralarda ve diğer topiklerde ağladığını gördük!!! batan adam senden deliyse bu götoş etek giyip kütahya sokaklarında dolaşır

2.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    Önce iduz
    sonra hasson
    şimdi de bu zat ı zevat

bakın kardeşim tüm topiğe cevap tır

benim bu KEZBN ile ilgili yada SS ile ilgili yada bu topikde yazan
    herhangi biri ile ilgimi ilişiğimi yada tanışıklığımı ispatlayan
    her kim olursa olsun

0,35 krş zar zor eden sahip olduğu tüm KEZBN larını 10 tl ye alacağım

ama laf söyleyip de ispatlayamayan
    her kişi için diyeceğim tek şey şudur

AMA İSPAT EDEMEZSENİZ
    burada YANILMIŞIM ÖZÜR DİLERİM diye yazmaz iseniz de
    ALLAH SİZE UYGUN CEZANIZI VERSİN
    dilerim
    Volbor soru sordum cv ni alamdimm tamm anladikk şirketle ilskin yokmuş tekrar soruyorumm senin yuzumden satanlar zarar edenler kezban göz altindan ve burut takastan cikarsa bu sattirdiklarina ve ya senin yuzunden satanlar icin vicdan azabi cekecekmisinnn

3. Bunun gibilere mardin rumuzlu bi adam vardı o pazarladı çağrı olacak kervanda diye... O az zararla kaçtı kayboldu!!! Bu hala kardayım diyor!!! Yapıştırasada ZEDE mi değil mi, volbor da adam yerine koyar!!!

4. Senin yuzumden satanlar ve zarar edenler soyleyecegi kelime bu olacak sana volborr Allah sana en uygun cezayi verir isalahhh yada Allah belani versin volbor diyecekler. Arkadasim yazma yazma bak senin yuzunden zararina satanlar varr alama kimsenin agini cikar bi tarafindannn

5. İduz, sen bunlara bu kadar güveniyosunda 0.56, 0.42 den ve 3-4 yıl önce 0.70 lerden alanların kanına girenlere ne olucak!!!
    Yeni yönetim diye diye yırtınmak ne diye
    Girenle zengin olacaktınız ÇAĞRI olsaydı, bakıyorum o zenginliği bile az görüp hala gaz verenler var!!!
    Uşaklığa soyunanlar şuan 1-2 otel satılsın ne var der oldu ne oldum demiyeceksin ne olacağım diyesin değil mi

6. Yahu bunlar sizin zengin olmanız için uğraşmazlar, sizi yolunacak kaz gibi görürlerrrr

7. Ortalama düşürmek için alırsın anladım da ortalama yükseltmek için aldırmak onlara niye 2 kelam etmiyon
    Zamanı gelirse sermaye azaltım ve artırım durumları kimse kaybolmasın, tek kurtuluşumuz buymuş diye methiyeleri kim yazacak burada

8. 1-2 otel satılsın durumuna gelenler yazar sanırsam

Sayfa 414/964 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •