Sayfa 419/964 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Kendisi SPK başkanıdır ya. Şirkette babasının dükkanı ya. kot dışına çıkması için işlemleri 4 yıl önceden başlatmış uyguluyor . kot dışına çıkacağı tarihi dahi veriyor. SS nin avanesi değil kimbilir belki de Derin Devlet falan mıdır? Sorsan , Yatırımcıyı uyarıyor

2.  Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    Sayılgan çetesinin şirketlerini maliye incelemeden. Suçlu olanlarında hapise tıkılmadan bir sonuç alınmaz..
    Ddk
    cimer
    bimer
    spk
    tbmm
    şikayetden başka altarnatif yok..5 yıldır ky süründürüyorlar.Sonuç hep zarar. selim neyapıyor.. Tatil beldesinde fındık kırıyor..
    Hak verilmez hak aranır...Sayılganların merhameti yok ki... Bu cibilliyetsizlerden medet umalım
    Kimi kime şikayet ediyorsun?
    Adamlar SPK yı bile ezip geçtiler...
    Daha yukarılardan daha güçlü yerlerden destek olmazsa bu mümkün mü!?
    Hukuğun bağımsız ve adil davrandığına inanıyor musun?

3. Şirket birleştirme koşulları yatırımcıların çok aleyhine, yatırımcılara büyük HAKSıZLIK

Şirket birleştirme sonrası yürütülen bütün işler Yatırımcıların çok aleyhine, Yatırımcılara büyük HAKSIZLIK

Hukuğun verdiği karar alakasız yorumlarla dramatize edilerek yatırımcıların çok aleyhine dönüştürülmüş, yatırımcılara büyük HAKSIZLIK.

SONUÇ: Atı alan Üsküdar’ı geçer,, yola devam...

yatırımcıları dahil her alanda süreci iyi yönettiler. SPK her zaman hakkaniyet ölçülerini uygulama için iyi niyetliydi ama spk yı bile etkinsizleştirdiler.

Avukatlarının dediği gibi piyasaya iyi ders verdiler; spk ya iyi ders verdiler, yatırımcılara iyi ders verdiler, aynı koşullarda şirket birleşimlerinde çağrıdan sorumlu olmadan şirket birleştirmelerini yapabilmelerine emsal olsun diye diğer patronlarında iyi ders verdiler.

Bu işte adaletsizlik haksızlık olduğuna inananların sorumlu tutacağı tek merci ekonomi ve borsa yönetiminden de sorumlu olan devleti yöneten en üst otoritelerdir. Gerisi teferruat.

4. Bu hisseyi 4 yildir taşıyorum. Artik portföyümden saymiyorum bile. O kadar unuttum. Sirket batarsa batacak benim icin. Çıkarsa en az 2 tl den satacam. Yani birileri boşuna kafa bulandirmak için yazıp cizmesin. Sadece yeni gelen yatirimciyi etkiler. Eskiler zaten beklemeyi göze almış. Yüzlerce firsat kaçtı bu kağıt yüzünden. Bu saatten sonra ya herro ya merro

yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by borsacidayi Yazıyı Oku
    Bu hisseyi 4 yildir taşıyorum. Artik portföyümden saymiyorum bile. O kadar unuttum. Sirket batarsa batacak benim icin. Çıkarsa en az 2 tl den satacam. Yani birileri boşuna kafa bulandirmak için yazıp cizmesin. Sadece yeni gelen yatirimciyi etkiler. Eskiler zaten beklemeyi göze almış. Yüzlerce firsat kaçtı bu kağıt yüzünden. Bu saatten sonra ya herro ya merro

yatırım tavsiyesi değildir.
    Volbor uzun vadede bekleyen ya herro ya merrocuların dökülmesini istiyor. Bir kaç gün önce birisi bunu yazmıştı Volborun niyetini. ancak forum yöneticisi o kişinin yorumunu silmiş. Volbor hisseye yeni yatırımcı girmesin istiyor diye yazmıştı. Yeni yatırımcı yeni kan gibidir. Eski yatırımcıyı uzun vadede dökerken yeni yatırımcının hisseye bulaşması istenmez. Şirketin avaneliğine soyunmuş belli yumoş takımları vardır. Şirket uzun vadede ky den dökülen hisseleri onlara adeta hediye eder. Piyasadaki hisseler bir şekilde birilerinin kazancına sebep olur illa ki ve bu kazanç şirketin arzuladığı it yakımına nasip olsun diye şirket de paslaşarak oyununa devam eder. YTD

6.  Alıntı Originally Posted by hasson34 Yazıyı Oku
    Kendisi SPK başkanıdır ya. Şirkette babasının dükkanı ya. kot dışına çıkması için işlemleri 4 yıl önceden başlatmış uyguluyor . kot dışına çıkacağı tarihi dahi veriyor. SS nin avanesi değil kimbilir belki de Derin Devlet falan mıdır? Sorsan , Yatırımcıyı uyarıyor
    Volbor hangi tarihi vermiş kot dışı için? Sözünün arkasında ise eğer gelsin yazsın. Madem bizi düşünüyor.
    Bilen var ise tarihi yazsında öğrenelim. Ama hakkınıda vermek lazım şu ana kaar söyledikleri çıktı.

7. Volborun sorunu söylediklerinin çıkmış olması değil. Bu kadar tepki görmesinin sebebi tabiki doğru söylemesi değil.
    Sorun her hafta gelip alaycı bir uslupla yazması. Uyarını aldık diyoruz. Israrla gelip aynı şeyleri yazıyor.
    Söylesin bakalım kotdışı tarihini.

8.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Volborun sorunu söylediklerinin çıkmış olması değil. Bu kadar tepki görmesinin sebebi tabiki doğru söylemesi değil.
    Sorun her hafta gelip alaycı bir uslupla yazması. Uyarını aldık diyoruz. Israrla gelip aynı şeyleri yazıyor.
    Söylesin bakalım kotdışı tarihini.
    Haklısınız tepkimiz bu yüzdendir. Yatırımcıya söyleyeceğini söylüyor size sonunda şöyle böyle geçirilecek vurgusu yapıp sonra da bundan zevk aldığını kahkaha atıp halay çekerek eklediği içerik ile net belli ediyor. Tepkimiz bu sebeple. Yoksa kot dışına çıkmış bu netice itibari ile olma ihtimali elbette ki vardır. Ancak bunların bilinci ile zaten hissedeyiz. Volbor kot dışı dediğinde onun söylemine takılmayız ancak sizin de izah ettiğiniz gibi kot dışına çıktığında ky ye adeta geçirilmesinden alacağı zevki yazma üslubu ...

Sayfa 419/964 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •