Sayfa 424/964 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by TAYKO35 Yazıyı Oku
    Benim beklentim gerçekler; Öncelikle bürüt satış yasağı kalktı haberi, uzun süredir bekleyen fabrika arazisinin satıldı haberi, öz sermaye artışı, gözaltından çıkış, areal bank anlaşması, elden çıkan otelin geri alındı haberi, holdingin mallarının yeniden değerlemesi.
    Borsada bir hissenin bu kadar beklentisi olacak, hisse fiyatı sudan ucuz olacak hala alayım mı satayım mı diye düşünenler var al birkaç lot at kenara. Yarın bu beklentiler gerçekleşmeye başlasın 2018 yıldız hissesi olur beş yıl önceki rakamının üçte biri fiyatına olan bir hisse bu nerelere geleceğini siz tahmin edin.
    İşe bunu diyorum artık birçok şey eskiye nazaran olumlu güzel gidiyor. Ama nedense hala kötüleme çabası mevcut. Brüt takas kalkmalı bunun için çaba sarf edilmeli şirket de yatırımcı da uğraşmalı spk ya gidilmeli. Ben şahsen hisseyi bilsem tanısam bile internet yasağı olduğu için hisseyi almaya niyetlendiğimde elim ayağım kımıldamıyor ki yeni yatırımcıları düşünün piyasada okadar hisse varken neden alayım neden telefon edeyim diye düşünmezmi. Spk ve bistin yaptığı tam bir kilit şirketi çıkmaza sürüklemek bence

Salak adam kaptırdığı lotları geri almak için tırmalıyor geçen ay ben aldım 200 bin adet. Ky. yı Kendine çalışan birkaç adamıyla forumlarda olumsuzluk oluşturup ellerindeki malları almak istiyor ama satan yok, acele ediyor korkuyorda herhangi bir haber düşer diye.

3. kervn.jpg

diğer köyde paylaşılmış bir grafik. bariz sıkışma görünüyor.
    Son düzenleme : fabrika; 13-12-2017 saat: 20:16.

4.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    kervn.jpg

diğer köyde paylaşılmış bir grafik. bariz sıkışma görünüyor.
    Bugünden itibaren son 0.35 ler görülür artık. Umarım tahtacı artık grafiğe uydurmaya başlar hisseyi. Sonrada güzel haberlerle destekler artar.

5.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Bugünden itibaren son 0.35 ler görülür artık. Umarım tahtacı artık grafiğe uydurmaya başlar hisseyi. Sonrada güzel haberlerle destekler artar.
    Bugun olsun olmasin farketmez hisse istedigimiz yere gelecek elbet yeterki hisseyi ezdirmeyelim sagda solda sahip cikalim. Ucuza almak isteyenler avcunu yalasin

6.  Alıntı Originally Posted by kervanzede Yazıyı Oku
    Bugun olsun olmasin farketmez hisse istedigimiz yere gelecek elbet yeterki hisseyi ezdirmeyelim sagda solda sahip cikalim. Ucuza almak isteyenler avcunu yalasin
    Aynen dediğiniz gibi üstad.3 günün 5 günün lafı olmazda.Ama artık tahtacımızda 3 e 5 e bakmasın düğmeye bassın bugün itibariyle.Sanıyorumki basacak.

7.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Yorumunuzu destekliyorum ve hissenin fiyatının buralarda şu aralar sabit kalmasınıda şu açıdan değerlendiriyorum. Son zamanlarda hisseye güvenmeyen ve güvenen 2 grup var. Şirketin yol planı eğer güvenenler varsa buralardan hisselensin güvenmeyenlerede son çıkış rampası. Çıkan ilerde pişman olacak hisselenenler ilerde kısa zaman sonra memnun kalacak. Ama burnunuza gelen güzel kokular 2018 de hisseye yansıyacak. Bu hisse gerçekten yatırımcısını yıllarca bezdirmiş belki ama bundan böyle ihya etmesi büyük olası.
    Yani borsada kesin birsey yok tabi ama inanan guvenen bekler isteyen satar. Ben hislerime guvenirim ama ters birsey farkedersem de hic acimam terk ederim. Simdilik benim acimdan problem yok bakalim

8.  Alıntı Originally Posted by kervanzede Yazıyı Oku
    Güzel yazı olmuş.

Sayfa 424/964 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •