Sayfa 433/964 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    bazı doğruları sorgulamadan birileri rahatsız olmamalı hatta memmun olmalı.
    fibabankın alacağını neden varlık şirketine verdiği sorgulansa bunada bir kılıf bulurlar.
    banka birçok oteli olan şirketten alacağını neden kendi almak için haciz yoluna gitmeyim ucuza varlık şirketine satar.mal varlığı olmasa aklım alır ama burda öyle bir durumda yok.bunları sorgulamıyalımmı
    Acikcasi muvazaali oldugunu dusunuyorum bu konunun. Yani banka ile bizim holding patronlari arasinda gizli bi anlasma var sanki. Varlik sirketinin sahibi ile banka sahibinin ayni kisiler oldugu soyleniyor. Bu dogruysa eger bunu sorgulamak mantikli. Ama sorgulamakta isin aslini bize ipucu bile vermiyor. Benim aklima ilk gelen, patronlar bu bankayla anlasti, anlasmada varlik sirketine devir de soz.konusu. boylece banka kendi mali bilancosunda bu alacaga karsilik ayirmayacak. Ama alacaginida varlik sirketi uzerinden dolayli olarak alacak. Bizim holdingte borcu yapilandirirsa ne ala , taksitlendirmis olur veya pesin kapatabilirlerse kredilerini kapatmis olurlar. Netice olarak is para bulmalarina kaliyor.

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    bazı doğruları sorgulamadan birileri rahatsız olmamalı hatta memmun olmalı.
    fibabankın alacağını neden varlık şirketine verdiği sorgulansa bunada bir kılıf bulurlar.
    banka birçok oteli olan şirketten alacağını neden kendi almak için haciz yoluna gitmeyim ucuza varlık şirketine satar.mal varlığı olmasa aklım alır ama burda öyle bir durumda yok.bunları sorgulamıyalımmı
    belkide ortada böyle bir borç yoktu veya var olsada halledildi, ama patronlar borc sorunun devam etmesini göstermelikte olsa istiyor? kim bilebilir ki cin ali? bunu ancak patronlar ve banka yöneticileri bilir...ama enteresan hakkaten ....

3. ileri vitesi yokkkkkkk.. 5 yıldır bekliyoruzzzzzzzzz..... herkez değişti zihniyet değişmedi.......... her gün bir açıklama. icraat yokkkkkkkkkk.....

sayılgan soyu adam olmayınca... ar da olmuyor itibarda...........

selim tatilde fındık kırıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

4. Güzel çalışma

5. Sayıgan soyadını.. Altına yatırısan.. Bal daldırsan değişen bir şey yok... Bunlar alışmış küfüre.aha beddua ya.

Allahdan korkusun olmayan fravun lar. Yezitlerin soyu bu sayılganlarda devam ediyor..üremiş üremiyesiceler

6. Valla sovsen saysan sonuc ayni, niyetlerini ne yaptiklarini ne yapmak istediklerini kimse bilmiyor, bursa grubuda bilmiyor, diger gruplarda bilmiyor, yazmaktan tartismaktan bisey olacagida yok , bu yazima da gerek yok, adamlarin insafina kaldik

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. olur mu canım niyetleri iyi dediler ya bizde ona inandık, vakit verelim dediler 3 ay oldu geçti, fesihten de vazgeçtik iyi olacak dediler,çıkıp bizi de kandırdılar diyemezler ya

8.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    İnsanlaron aklıyla dalga geçmeye gerek yok.

Borsada hiç bir patron üç beş kuruştan piyasaya hlsse satmaz. Patronların borsa kurgusuna aykırı. O işlemler piyasaya satma işleri olamaz. Arada blraz tırtıklanmışlarsa o başka.

Piyasaya hlsse satılmak istenirse herzanan şşrkette pozitif koşullar oluşturulur hlsse olabildiğince en yukarılara taşınır ve ordan piyasaya verir. Ün beş kuruşa tahtada satılacak hisselerin getirisi onların büyük serveti içinde oluşan küçük bir varlıktır ve bu miktarın onlar için bir anlamıda yok.

Daha önce üç beş kuruşlardan tahtada yapılan işlerle gerçekten piyasaya hlsse satmış , topladıkları paralar, kullandıkları çok sayıda arabadan veya oturdukları çok sayıda konuttan birinin değeri kadar eder ancak.

Gldlp 30 - 50 kurulşa tahtada hisse satıkkarı mevzusunu ahmak civcivlere yedirsinler. )
    O zamanlar muafiyet başvurusunu yayınlamadıklarını belirtmiştim. 30-40 kuruş değildi fiyatlar. Bu hissede lot sayısı neden bu kadar
    Çok sanıyorsunuz. Olay basitti. Arel bank borcunu bedelli yaparak çıkarmak istediklerini düşünüyorum.
    600 milyon lotun 500 milyonun sat. Kendine kalan 100 milyon hissenin bedelli parasını çıkar. Sonra bedelli yap milletten parayı topla.
    Ben ss in ilk planının bu olduğunu düşünüyorum. Kimsenin aklıyla falan dalga geçmiyorum. Zaten bu planın başarılı olmadığını söylüyorum. Civciv falan bilmem.

Sayfa 433/964 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •