Sayfa 441/964 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    insanlar ancak yazılardan sizin anlatmak istediğinizden anlamak istediğini anlıyor.yapacak birşey yok.
    hisseyi almak ve satmak herkesin bireysel kararıdır.kimseyi ilgilendirmez vede karışmak haddine değildir.
    burayı ve grupu kendi amaçları için kullanmanın etik olmadığını anlamak zor olması gerekir.başkalarının benimle işinin olup olmaması
    benim için büyk kayıp oldu doğrusu
    Bu grup nedir yahu. Biri söylesin. Ben hangi gruptayım. Kan grubu mu bu. Kim kimi etkilemiş. Burada kendi düşündüğümüzü
    Yazınca başkalarını etkilemiş mi oluyoruz. Herkes kendi düşüncesini yazıyor. İsteyen istediği düşünceyi alır.

2. İsteyen şirketi kötüler isteyen şirketi över. Yani ben olumlu yazınca benden etkileniyorlar,
    Siz olumsuz yazınca sizden etkilenmiyorlarmı. Sizden de etkilenenler var. Bu neyin kavgası.

3. Ben brüt takas ve internet kalkmalıdır, bu hisseyi olumlu etkiler deyince ne zararım olabilir bu hisseye.

4.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Bak bu bana bedava. Ss dediki al 20 kişi gel bendensin. Hissede olumlu yazıyoruz ya. ��
    Patron adamı olduk.

5. Sonra sabah uyanacağız. Bir tavana hisseleri satacağız. Oh hayat bize güzel.
    Bu mu yani olay.

6. Borclari odemek icin mali kaynak gibi bir sikintilarinin oldugunu kendi adima dusunmuyorum. O halde niye bekliyolar?

7. para alıp geri vermemek gibi bir alışkanlık edinmişler, çok ciddi bir hastalık bu, mmcas nerelere geldi yeni patron bir şeyler yapmaya çalışıyor, burası az gayret etse neler neler olacak ama yok iyi niyet, kandırıldığımızı ciddi anlamda hissetmeye başladım, yani yatırımcı olarak gösterdiğimiz gayretin karşılığını art niyet olarak görmeye başladığımı hissediyorum artık, çıkıp bankayla yaptığımız görüşme sonucu teklifimiz ve teklifleri budur diyemiyorsan çaycıyı bile görememişsindir muhalefetteki arkadaşların dediği gibi, borsada işlem gören bir şirketsin ve yaptığın çok önemli bir görüşmeye 2 aydır bir açıklık getiremiyorsun,

Sayfa 441/964 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •