Sayfa 442/964 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kervanzede Yazıyı Oku
    Yine çağrıcılar çıkmaya başlamış piyasaya. Böyle uzun yazılar, çağrı da çağrı diye haykırmalar görünce sıkılıyorum. Zamanında çok ağlamış millet çok şikayetler göndermiş de ne olmuş. Kervansarayın grafiksel ve hacimsel analizini yaptım. Çağrı ihtimali ilk oluştuğunda hisse yükselmiş ve sonrasında çağrı var diye ağlayanlara vermişler hisseleri kimin verdiğini bilmiyorum çağrı diye gazlayanlar mı yoksa çağrıya inanmayanlar mı ? Sonra herkese yazılar yazdırılmış bir daha gaz verilmiş spk açıklamalar yapmış çağrı umuduyla bir daha yükselmiş hisse. küçük yatırımcılar ne mi yapmış? daha fazla alım yapmış veya yeni küçük yatırımcılara verilmiş hisse. Sonra bir daha çağrı yaklaşıyor söylentileri. Yine uzun uzun yazılar , organizasyonlar, bültenler ...vs malı yine çakmışlar ve yine.
    Çağrı bitti beklentisiyle girdim ve ben girdikten sonra hayırlı haberler gelmeye başladı. Fiyat olarak hala bir kazancım yok aldığım yerlerdeyim. Ama beklemeyi bileceksin. Sizler nasıl beklediyseniz ben de beklerim ama bu sefer sizinkinden kısa süreceğine inanıyorum. Bir şirketin belini büken şey yeterince güçlü ve istikrarlı değil ise o şirket çıkmaza girer ki gördük. Ozaman belini bükmemesinden yanayım kardeş. Şimdi bir şey yapılacaksa eğer spk ya tazminat davası açılmalı hem eski çağrıcılar hem şirket. Özellikle de şirkete spk yı sıkıştırması için mailler dilekçeler atılabilir. Açsın tazmiantı bakın ozaman spk ne halt ediyor.
    Çağrı olayı biterse flyatı belirlemede mutlak güç onlara geçmiş denektlr, olay biter farklı seviyelerden Söke söke alırlar hissekeri herkesten.

Her seviyede bandında amaçladıkları miktarı toplarlarsa bir üst bant fiyata taşırlarlar. Ve şirkettedir herseye ona göre ayar verirler

Tahtacılar belki blraz yukarılara taşıyıp yatırımcıyı daha az zarar seviyelerinden çıkmasına müsade ederler.

Çok çok sabırla uzun süre kalanlar ( o da çok azınlık olursa) ancak zararını gidererek veya biraz karlılıkla çıkabilirler

Benimde tahminlerim yukarıdaki glbl..

2.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Sayin 1prometheus, inanmak istemesenizde artik bu cagri olayinin geri donme sansi %1 bile degil... Onun icin bunlar beyhude olacaktir...

Bizim amacimiz artik sirkete verilerek bize de verilen cezalarin (brut takas, internet yasagi) kaldirilmasi ve hissenin saglikli fiyatlama yapmasi..

Sirketin duzgun ve seffaf yonetilmesi... Ve ucurumun kenarindan donulen bir ortamda... Camurlarindan arinarak gercek degerlerine gelmesi...

Sirketin gercek degerinin ortaya cikmasini engelleyen ister sirket yonetimi bu yenisi olur eskisi olur isterse devlet kurumlari nazarinda mucadele edelim...

Onumuzdeki yildan itibaren ben artik birseylerin duzelecegine inaniyorum. Bir cok belirsizlik kalkti. Sirket gm zengini hem de oyle boyle degil. Sorun sadece niyet... Iyi niyetli yonetilir ve bu degerler ortaya cikarilirsa Turkiye'nin en buyuk turizm sirketi olur...

Hem sirket nezdinde hem kurumlar nezdinde camura bulanmis sirketin camurlarindan arindirilmasi mucadelesini verelim derim

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben çağrı olayı biterse bütün ortaklık lehlne olabileceğin en iyisini yapacakkarına inanmıyorum. Artık bütün kontrol onlara geçmiş olur ve herseye hisseleri en ucuza toplamaya göre ayar vereceklerdir diye düşünüyorum.

Tabiki hisseyi buralarda tutmazlar topladıkça blraz daga yukarılara taşırlae. Ama yatırımcıların uzun yıllar olan kayıplarını karşılayacak yerlere taşınmazlar, çoğunu zarar seviyesinden çıkar, çok az kısmı daha uzun bejlerde zararını aşacak noktalardan çıkar. Şirkette pozitif negatif yapılanmalar tahtada hareketkere herşeye en az maliyetle hlsse toplamalarına göre öayar verileceğine inanıyorum, gerekirse belli seviyede uzun süre yatırırlar

3. Kervan 0.34 kuruş.. şaşırdık mı hayır...çünkü patronların cibilliyeti belli..........tam bir...............

4.  Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    Kervan 0.34 kuruş.. şaşırdık mı hayır...çünkü patronların cibilliyeti belli..........tam bir...............
    Bu forumlarda bazı bilgşkendlrne uzmanlarının belirttiğine göre “ Adamlar şirketi düze çıkarmak için bu gecen dört yolda çok çabalamış ama ne yapsın zavallı yönetim, spk aldığı kararlarla onların kollarını bağlamış mış mış “

Yine muhteşem yatırımcı önceleri ve WhatsApp grubu bilgelerinin empoze ettiğine göre

“İpoteklerden ve spk nın oluşturduğu koşullardan dolayı, bu gecen dört yolda yeniden ipotekkendirmeler yapılarak refinansman sağlanamazmış mış”

“ipotek eden şirketle anlaşarak (satıştan ipotek edenin payı verilerek) şirket varlıkları doğru flyatlardan satılamazmış mış”

“tahsisli sermaye artışları veya başka şekilde ortaklıklarla finansal kaynak sağlanıp şirket düze çıkarılamazmış mış”

“Onun için şirket böyle finans glrdsbı durumlara düşmüş, varlıklarının bazılarını çok ucuza satmak zorunda kalmış, ve bazılarını kelepir fiyattan icraatlardan kaybetme aşamasına gelmiş”

Ve diğer bazılarının belirttiği gibi “Hele şu spk nın dayattığı çağı olayı ortadan kalkarsa hlsse fena uçacak kaçacakmış, herseyi kirleten çağrı olayı imiş”

Bak adamlar muhteşem bilgilendlrne ve yönlendirme öncülüğünediyor ve bu empoze ettikleri şeylere karşı farklı yalan yanlış yorum yapanları yönettikleri gruplarda bile barındırmakta tahammül edemiyorlar.

5. IMG_20171225_191004.jpg
    Ek dosyayı açamadım..

6.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu forumlarda bazı bilgşkendlrne uzmanlarının belirttiğine göre “ Adamlar şirketi düze çıkarmak için bu gecen dört yolda çok çabalamış ama ne yapsın zavallı yönetim, spk aldığı kararlarla onların kollarını bağlamış mış mış “

Yine muhteşem yatırımcı önceleri ve WhatsApp grubu bilgelerinin empoze ettiğine göre

“İpoteklerden ve spk nın oluşturduğu koşullardan dolayı, bu gecen dört yolda yeniden ipotekkendirmeler yapılarak refinansman sağlanamazmış mışâ€

“ipotek eden şirketle anlaşarak (satıştan ipotek edenin payı verilerek) şirket varlıkları doğru flyatlardan satılamazmış mışâ€

“tahsisli sermaye artışları veya başka şekilde ortaklıklarla finansal kaynak sağlanıp şirket düze çıkarılamazmış mışâ€

“Onun için şirket böyle finans glrdsbı durumlara düşmüş, varlıklarının bazılarını çok ucuza satmak zorunda kalmış, ve bazılarını kelepir fiyattan icraatlardan kaybetme aşamasına gelmişâ€

Ve diğer bazılarının belirttiği gibi “Hele şu spk nın dayattığı çağı olayı ortadan kalkarsa hlsse fena uçacak kaçacakmış, herseyi kirleten çağrı olayı imişâ€

Bak adamlar muhteşem bilgilendlrne ve yönlendirme öncülüğünediyor ve bu empoze ettikleri şeylere karşı farklı yalan yanlış yorum yapanları yönettikleri gruplarda bile barındırmakta tahammül edemiyorlar.
    Amma ağladın be. İnanmıyorsan sat git. Satmayacaksan millete ön ayak ol bir şeyler yap.git sende whats up grubu kur. Bakalım kaç kişi toplayacaksın. Sizden sadece duyduğumuz dır dır. Bak biz yazıyormuyuz her gün. yazı yazıyorsun kime yazdığın belli değil. Bak ben sana yazıyorum. Biz yükseleceğini düşündüğümüz için bekliyoruz. Ben hiç bir whatsup grubunda değilim zaten. Kendi halinde bir yatırımcıyım.

7. Ha gel hadi söyle yarası olan gocunur de. Anca kendini rahatlatırsın. Dır dırdan başka bir şey yok.

8. Yok yönetim öylemyapsın yok böyle yapsın. Ağa lot toplarken toplasaydınız 30 milyon. Geçseydin yönetime.
    Ne oldu olmadı mı? O zaman ya beklicen ya satıp gideceksin.

Sayfa 442/964 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •