Sayfa 450/964 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. gerçek mağdur küçükler var hep onlara üzüldüm ondan yazdım. salak adamları hiç sevmem kervan da epey bir var onlardan beynindeki su seviyesi eksik olan.

2. Belki tekrardan yazarım gerçekleri son durumları siz küçüklere ama şimdi kararsızım.

3.  Alıntı Originally Posted by feritbey Yazıyı Oku
    ah küçükler sizlere o kadar yazdım fiyat 20 kuruştu haberler kötüydü siz küçükler kötüydünüz bana beyninde su seviyesi eksik olanlar saldırmasına rağmen yazdım panik yapmayın dedim yanınızda oldum sonra yukarı hareketi çekti sizlere tarih bile verdim (05.05.2017) akıllı olun dedim. sonra beynindeki su seyisi eksiklere kızdım yazmadım şimdi gelinen durumda tekrar yazılar yazayım mı kararsızım
    Merhaba sayın feritbey,
    Ben sizi hatırlayamadım ama iyi tarih vermişsiniz. Bundan sonraki süreçte neler bekliyor olacağız.. Sağolsun şirketten de spk dan da bir haber yok.. Yatırımcı kaldı kendisiyle baş başa.. Ya da birşeyler oluyor haberimiz yok..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. şuanki anlamadığımız konu şirket için güzel şeyler yapılırken (çağrıdan kurtuldu,fesihten vazgeçtik,biraz para verse borç kalmayacak) şirket sahipleri neden kafalarını kuma gömmüşler

5.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    Eee spk mali tabloyu düzelt diye ne zaman a kadar süre vermişti? 2017 de bitti. Noldu banka görüşmesi, noldu brüt ü , nolcak şimdi? Bu kadar kişinin vebali? Her şey trt mı oldu
    Evt gerçek ky olarak soruyorum. Yıl sonuna kadar Ariel le anlaşılacak 15 kAsım a kadar hadi aralık 15 e kadar brütten çıkacak diyenlere soruyorum ne oldu? Bu kadar kişinin ahını kim çekecek?

6.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    Eee spk mali tabloyu düzelt diye ne zaman a kadar süre vermişti? 2017 de bitti. Noldu banka görüşmesi, noldu brüt ü , nolcak şimdi? Bu kadar kişinin vebali? Her şey trt mı oldu
    Senin adam cevabı yapıştırmış twiterda
    Tırt değil diyor. İyi olcek diyor.😊

7.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    Evt gerçek ky olarak soruyorum. Yıl sonuna kadar Ariel le anlaşılacak 15 kAsım a kadar hadi aralık 15 e kadar brütten çıkacak diyenlere soruyorum ne oldu? Bu kadar kişinin ahını kim çekecek?
    artık kimsenin pek umrunda değil , vakti olan patronun insafını bekleyecek, yapabileceğimiz hiçbirşey yok, ben çok eski değilim çağrıdan dolayı belki benim mağduriyetim yoktur ama eskiler kimseyle grup olmadan kimseyede itimat etmeden tek başlarına açabiliyorsa spk ya dava açacak zarar tanzimi isteyecek, bence zararı çok olanlar için güzel fırsat

8.  Alıntı Originally Posted by feritbey Yazıyı Oku
    Vakti zamanı gelince küçükler kendi liderlerine bile güvenmesin.
    Bu vakit çoktan geçti galiba (

Sayfa 450/964 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •