Sayfa 459/964 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Sayin 1prometheus spk ya tazminat davasi acmak icin %5 veya bir grup olarak acmaya gerek yok.

Herkes kendisi zarara ugradigini belirterek acabilir.

Sayin 1prometheus buradan yazmak kolaydir da birde sizi sahada gorelim.

Siz acin tazminat davasini biz de pesinizden geliriz.

Oyle yok onderler bunu yapacak mi bilmem ne beklerseniz... Daha cok beklersiniz...

Dava acma hakki herkesin bireysel hakkidir. Buyurun 1prometheus dava acmanizi bekliyoruz. Actiginiz davanin numarasini paylasirsaniz bizde takip ederiz. Ilerleyen zamanda da gerekirse mudahil oluruz

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2.  Alıntı Originally Posted by melike Yazıyı Oku
    fabrika ayarlarınız değişmez olsa gerek. Herkes layıkı ile yönetilir. sizin gibi birine de en iyi cevap asla spk dan bilgi edinmemeniz olacaktır. Öyle ya. sizin düşünceniz cevap şekliniz ile bunu teyit etmiştir. Spk sizin için boş. siz şirketin verilerini dikkate alın. YTD
    Daha dün geldin aklın sıra bana laf mı çakıyosun. Benim ayarlarım değişmez. Sonuçta dönüp dolaşıp fabrika ayarına geri dönersin.
    Açıkçası spk nın bana verecek bir nasihatı olamaz. Spk saygınlığını kaybetti benim gözümde. Çağrı dedi ne oldu mahkemeden cevabı yedi.spk ya güvenip benim gibi bu kağıda girenlerin vebali spk dadır.

3. Ben bu saatten sonra spk ya nasılı güveneyim. Anlatta ona göre anlayalım. Daha dün geldin sözde 3 yıldır kağıttasın.

4. Yani sayin 1prometheus dava acmak icin kimseden izin almaniza gerek yok.

Ha baskasi acsin sonra da ben klavyeden elestiririm... Oncelerden de bunu yaptim yine nasilsa birileri acar diye bekliyorsaniz...

Kusura bakmayin o zaman kendinizle celisirsiniz.

Bir daha soyluyorum SPK ya tazminat davasi acmak istiyorsaniz kinseden ne izin ne de icazet almadan acabilirsiniz bu sizin en dogal hakkiniz...

Buyurun er meydanina...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5. Son olarak sayın melike popon sıkışınca dönüp geleceğin yer fabrika ayarıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by melike Yazıyı Oku
    Birileri gerçek yatırımcının emeğini bedavadan almak için çok fazla ileri gitti, ky nin yıllarını çaldılar. birilerinden bilgi edinmeyi bırakınız direkt spk dan bilgi edinmeyi deneyiniz. Neden birilerinin aklına ihtiyaç duyarsınız ki? Ben öyle yapıyorum. sizler de madem ky siniz. Her bir ky spk ya bu konularda sorular sormayı akıl etmiş olsaydı biliniz ki herşeyi belki de daha iyi görebilirdiniz. Yıllarımızı çaldılar. forumlarda (alın teri emeğimden oluşan yatırımıma) meydan okur gibi yorum yapanlar... battı batacak diye tarzı gerek tahtadaki hareketler gerekse kaptaki haberler ile paralel olarak yorum yazanları gördük. Şirket yandaşı değilim diyenler ama ne hikmetse tüm bu yerli yerine oturan domino taşları gibi birbirini tamamlayan ekip oyununu andıran 3-4 yıllık süreci gördük. Spk dan bilgi edinebilirsiniz. Bildiklerim kendimde kalır. Kimseyi etki altına almak istemem. 3 yıldan fazladır bundayım. çıkmayı düşünmüştüm fakat birisi yatırımcıya kendinden çok emin şekilde meydan okumaya kalktı ona kızdım ve halen devam ediyorum. Bundan sonra ne yaparım. Şuna eminim ki ; elimdeki lotların çeyreğini batmasını görmek için tutacağım. İşin aslı hani öyle bir durumu görmüyorum da bu algıyı yapan ( şirket yandaşı değilmiş te ama ne hikmetse ekip işinde baya uyumlu olan) şahıslar ın beklentisi olduğu için onlara göre kot dışı ise oraya kadar bekleteceğim. Elbet bana göre ise çeyrek lotum yakın izleme pazrından çıkışını görmek içindir yani çağrı içindir. Onu göreceğim o kadar. Çağrı yoktur diyenler olacak. Ve ben bu konuya tekrar parmak bastım. Çünkü bu şirketi yönetenlerin artık bedel ödemesi gerekir diye yazdım. Bunca zamandır yatırımcıyı süründürdükleri yetmiyormuş gibi halen de süründürmeye devam ediyorlar. şöyle 1,5 lara gelse çok kişi kaçıp gidecem ama istedikleri 0,35 lerden almak. hatta şimdi de 0,60 lardan almak. orada da süründürmek. Bu nedenle akıllı olun ky. spk ya sorun. yakın izleme pazarından çıkmasının şartları günümüz itibari ile nelerdir. sorun öğrenin bakalım. çağrı zorunluluğu kalmış mı direkt spk dan resmi yazı ile öğrenin. Spk, resmi olarak çağrı zorunluluğu kalkmıştır dedi mi ki herkes bu kanıya vardı. Hani dedim ya bu konuya parmak bastım. Ky yi süründürme derdinde olan terbiyesizler bedel ödesinler diye bu konuya parmak bastım. ky den bedavaya alamasınlar diye yazdım. Çağrı zorunluluğu kalkmaış ise avucunuzu yalarsınız ey spek misiniz ne siniz. Süründürürsünüz öyle mi? Hadi sirindirün. İlla ki böylece siz de sürüneceksiniz. spek bozuntuları. YTD
    3 yıldan fazladır burada dursun. Bakarsın gün gelir lazım olur. Çürük elmaları ayırmak için...

7. çağrı zorunluluğu şartı spk tarafından kalkmamıştır diyorum. SPk , kervansaray holdinge çağrı zorunluluğunu 2014/2 bülten ile açıklamış. Peki şimdi çağrı şartı kalkmıtır diyenler nereden uyduruyorlar.. Şirket kendi kafasına göre kapta haber yayınlamış. ve danıştay 13. daire kararına göre şirket için çağrı zorunluluğu şartı sorun olmaktan çıkmıştır diye. Peki spk çağrı zorunluluğu kalkmıştır dedi mi? Hangi bültende böyle bir şey var. Buyrun söyleyiniz. Fabrika hem terbiyesizlik yapıyorsunuz hem de spk ya güvenmiyorum diyorsunuz. Ben güvenip güvenmediğinizi erak etmedim. Çağrı zorunluluğu kalmıştır demek ne kadar doğru bunu izah ettim. Spk ya yatırımcı dili ile bunu sorabilirsiniz. Hani spk cevap vermez demeğe getiriyorsunuz ya siz bu konuda işin aslı sahtekarlığa oynuyorsunuz. Bilgi edinme hakkınızı bir yatırımcı üslubu ile ve de resmi olarak bilgi edinme hakkınız ile edinebilirsiniz. Siz bu kadar cahil misiniz yoksa yatırımcıyı aldatmaya mı meyillisiniz. Size spk ya yazılacak kısa bir metin vereyim; şu tarihte şu kadar lot ile kervn hissesinideyim ve 2014/2 sayılı bülteninizde kervan a çağrı zorunluluğu şartınız nedeni ile de 3 yıldan fazladır hissede beklemekteyim. Çağrı zorunluluğunun şirket tarafından sorun olmaktan çıktığı yapılan şu ... şu kap haberi ile bilmem danıştay 13. daire karar falan yazın bunları ve sorun kş bu hissede bir yatırımcı olarak bilgi edinme hakkım gereği çağrı zorunluluğu şartı spk tarafından kaldırılmışmıdır. Bu bilgiyi edinme hakkınız vardır. Hatta kaldırılmış ise neden spk bültende yayınlanmadı. Yoksa irket kendi kafasına göre rol mü biçmiş kendine. Ey ky uyuma. biri de yazıyor bi haber gelir % 60 - 70 i gidermiş. Oldu ya siz bu hayalleri kurmaya devam edin. Sen kendi adına konuşsana sen gidecekmisin onu söyle gidersende git. bi tavan ile çek git. ama milletin yüzde 60 ının gidip gitmeyeceği hayallerine fazla dalma hele hele bir haber ile. hele hele bürüt takastan çıkmadan bir haber ile. İnsanlar 4-5 yıldır burada sürünmüşler . sizin ky ayakları ile sağlam olup olmadığınızın neresi garanti. ky ayaklarına yatıp ky adına yıllardır yazmadığınız ne malum.Zaten işin aslı belli de ediyorsunuz. Baks*****za akıl verdiğiniz şeyler ne hikmetse spek bozuntularının hayal ürünler. Ky için hiç te gerçekçi değil. Sizin aklınıza kaldı ky öyle değil mi? Siz varya siz. hani bir haberle yüzde 60 ı dökülecek diye yazan kişi ve spk ya güvenmemezlikmiş te bilmem ne. spk ya gerçek yatırımcı olarak yazacaksın alavere dalavere yazmayacaksın. alavere dalavereciler ile sadece forumda oyanda buyanda söylenenlerle kati suretle gerçekmiş gibi yazmayacaksın. Siz siz olun ey ky şunu bilin ki Çağrı zorunluluğunun kalkmış olmasının garantili yolu spk nın bültende yayınlamış olmasıdır. SPK nın bülten ile bildirmediği söylenti haberleri gale almayın. şirketin kapta yayınlamış olması danıştayın kararı bunlar çağrı zorunluluğun spk tarafından kalmış olduğunu garanti etmez. Çağrı yoktur diye çeker gidersiniz sonra birgün arkanızdan kaç yıl sonra bilemem elbet ama bir gün çağrı olur vayyy beeee dersiniz ne de aldatılmışız ne oyunlar dönmüş dersiniz. Bu nedenle hisselerimin çeyreği illa ki o güne kalacak. Keşke gerçekten yıllardır bekleyen ky nin tümü şirkete bu bedeli ödettirmek için çeyreğini ya herro ya merro misali bekletse. Çünkü bunlar işte böyle dandikler. İnsanların alın teri kazançlarını almak için 4-5 yıldır süründürmeyi kendilerine hak görmüş edepsizler bunlar. Görüyorsunuz değil mi bir haber ile güya yüzde 60 ı da çıkarmış. hayallerine bakın bunların. la terbiyesiz sen çıkacaksan çık defol. YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Son olarak sayın melike popon sıkışınca dönüp geleceğin yer fabrika ayarıdır.
    Kendini nimetten sanmayasın adamsan adamlığını bilesin. O ayarlarınla elbet ilgilenilir .

Sayfa 459/964 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •