Sayfa 464/964 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Bugünde 200 küsür bin lot işlem var. İstese direk tavan bilemedin taban yapar. AMA Birilerinden birilerine VİRMAN olayları. Dediğiniz gibi hareket evveli hareketler bunlar. İzlemedeyiz. Bizce sakıncası yok.
    Öncelikle hissenin ederi buralar değil çünkü haksız olduğunu ve yakında sona ereceğini düşündüğüm uygulamalara maruz kalmış.
    Yatırım tavsiyesi verebilecek bilgi birikimi ve tecrübem yoktur. Bu yüzden yazdıklarım tavsiye niteliği taşıyamaz.

2. Mal çıkmadıkları ne malum. 150 mlyon u bitirememişlerdir 4 yıldır sağa sola yandaşlarına dağıttıklarını. SS en son kaça kadar sattı da bürüt e aldılar hisseyi? Eylül bültenine takıldım. Şirketten 200 küsür mlyn çıkarılmış diyor spk. Kimse de bunun peşine düşmüyor. Sonuçta gözaltında paslaşa paslaşa eritiyor olamaz mı? Şu zaman a kadar hep algı hep algı???

3. Hacimde artış var. İyi günler yaklaşıyor olabilir.
    Günde 30 bin hacimde gördük biz. Sabır...

4.  Alıntı Originally Posted by Sivaslı_usta Yazıyı Oku
    Sabır...................... Sabır........................ Her şey güzel olacak tekkeyi bekleyen çorbayı içer
    İnşallah be usta.. Evet sabretmeye devam ama çıt çıkmıyor. Çakıldı kaldı 0,20 lerden olduğu gibi.. Bakalım hayırlısı olsun..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. atı alan uskudarı geçti glabal giriz kapıda girdi girecek vakit tam vakitdir yoksa çok geç olur grizi iliklerinizde hissedeceginiz bir döneme girdik !'!!!!!! girecegiz !!!!!!! bir zamalar ertan babanın ekmek verdigi kişiler sayılı iş adamlarının içine girmişlerdir eminim bursada zeynep hanım taploya lütfen iyi bakın cemiyette ve borsa camiyasındaki ilmeyi yaklamanın tam vaktidir benim gibi küçük yatırımcılar 3 ve 5 kuruş kazansada hep küçük yatırımcıdır ama sizin farklı oldugunuzu göstermeniz gerekir su akar iken testi dolar zeynep hanım gören gözleriniz gercekleri görsün lütfen..

6. Zeynep tumer elbette yeni geldi yonetime , kardesinin kotu yonetiminden kaynaklanan sorunlari halletmeye calisiyor. Saygi duyuyoruz. Fakat daha oncede belirttim. Zeynep hanimda bilancolardan goruldugu uzere sirketten borc almis . Babasida , kardeside, eşide almis. Bu borclar 100 milyon tlye yaklasti belkide gecti faiziyle. Anca 15 milyon tl lik kismini odediler , kap haberlerinde okuduk. Lakin odediler mi ? Makbuz falan gormedik? Nasil odediler? Bilmiyoruz. O kadar hesaplar blokeliyken borclardan dolayi. Ama biz fesih davasini geri cektik. Kac ay oldu hala bi olumlu ciddi manada olumlu bi haber goremedik. Neymis? Personel alacaklari odenmis neymis vergiler odenmis neymis dogalgaz odenmis neymis elektrik odenmis vs vs. Ebe kardesim ebe kardesim ben hala anlayamadim. Sanki bunlari odemezse zaten calisanlar isi birakir, dogalgaz odemezse oteller nasil isinacak yemekler nasil pisecek? Ebe zeynep abla ebe zeynep abla sen bana areal bank borcu noldu onu acikls kapta. Sen bana guven varlik haciz koymus borcun var onu acikla , fidabank tan bahset. Yooooookkkk eger canlari is yapmak istemiyosa sunu bilsinler. Zeynepte kardeside coluk cocuk sahibi. Ben bu hissede yillardir surunuyorum. Oda anne...anlamasi lazim... ben cocugumun yuzune bakamiyorum. Ogretmenim 10 yillik birikimimi bu kagida yatirdim.... coluk cocugumun yuzune bakamiyorum. Arabami sattim. Esim le hergun kavga edip ayrilma noktasina geldim. Ben bu ketvansaray holdinge guvendim yatirim yaptim. Sucum bu. 7 guzelim oteli var dedim. Tekstil fabrikalari var dedim. Peki noldu? Gozaltina kadar dusurup, ocagimiza incir agaci diktiler. Tamam selim denen patronu gectim artik ama zeynep hanim mutlaka bu isi cozmeli. Zeynep haniminda bildigim kadar cocuklari var. Yahu maf ettiler beni. Oglum biz niye boyleyiz baba diyor? Herkesin iyi kotu bi arabasi evi var biz niye boyle yasiyoruz diyor. Zehir zikkim olsun ....baska bisey demiyorum..

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu sayilgan ailesi zeynep tumer dahil sirketten borc aldilar mi evet aldilar. Madem areale guven varliga borcun var. Koy kardesim aldiginiz paralari geri koyun tamamini koyun. Siz luks icinde yasayacaksiniz burada binlerce yatirimci magdur olmus haberiniz yok. Eger sirketi ayaga kaldiramazlarsa ; BEN VE ARKADASLARIM , ESKI VE YENI YONETIME MUNFERIT OLARAK SIRKETI BILEREK ZARARA UGRATTIKLARI ICIN MUNFERIT SORUMLULUK DAVASI ACACAGIZ. KENDILERI.BILIRLER. zeynep hanim kusura bakmasin. Ben yok yeni yonetime.girdim . Bilmem ne demesin. Zeynep hanim sizde borc aldiniz sirketten , sizde sirketin o kadar borcu varken parasini aldiniz odemediniz. Hic oyle kusura bakmasinlar. Bu isler yakin zamanda duzelmezse BURSALI.AVUKATA MUNFETIT SORUMLULUK DAVASI ACALIM DICEM . BEN 19 kisi simdiden ayarladim. BURSALI AVUKAT DAVA ACMAM DERSE , AVUKAT MI YOK ? Buluruz bi avukat acariz MUNFERIT SORUMLULUK DAVALARINI. Oyle yuzde 5 e de luzum yok. Kasten borc alip odemeyerek sirketi zarara ugratmislar. Zeynep, ertan, selim hic farketmez acariz davamizi. Bu 3 ude aldilar paralari, odemiyolar. Diger yonetim uyeleride dahil davalar acilir. Eger zerre kadar kalplerinde insaf, ahlak , var ise , size guvenen bu insanlari ve ailelerini magdur etmeye haklari yok.

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 464/964 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •