Sayfa 494/964 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    İşinize gelmeyen herseyi yuvarlak laflarla çarpıtarak örten hep sizlersiniz. Yatırımcı aleyhine yürütülen bir çok hile hurda işi ve dönne dolap oyunları somutuyankstı, gerçeklikleri net görünmesini sağlayan kişilere hep saldırıp duranları görüyoruz hep.

Nlye bu düzenbaz adamların sürekli yatırımcıları sömürmek için yaptıkları marifetleri görünür yapmak içim bir çabanız yok? aksine dönme dolayları görünür bilinir yapaj için yazılanları karartmak örtmek için her türlü yuvarlak laflarım ve çarpıtmaları yapanlar sizlersiniz.

Mesela yere göğe sığdıramadığınız Zeynep ablanıza “Sis İplik adlı şirketini direk halka açarak naklt edinip finans borçlardan da kurtulmam varken, neden getirip halka açık şirketle birleştirdin” diye sorarak başlaya bilirsin?

sonra “kendlne alt Sis İplik şirketini %80 halka açık kervn şirketlnilebbirleştirdikten sonra, birleşen bilançolarda halka açık kervn ın özsermayesi neden üç kat eridi, neden hlsse defter değeri 1.50 den 0.50 altına düştü?” diye sor

Ve sonrada “%80 i halka açık şirkette bu özsermaye erimesi kimin yararına kimin zararına, aradaki fark kimlerin cebinden çıkıp kimin cebine girmiş” diye sor

Ve de “ peki bu kadar yatırımcı aleyhine olan bir şirket birleşimini durumda, ben çağrıda yapmam deyip mahkemelerkr yıllarca yatırımcıyı ve şirketi süründürmenin anlamı nedir” diye sor

Tabi şirket blrleşimlnden sonrası yapılan sayızca hile hurda işi hiç sorma, boşver, zaten bazılarının hep belirttiği gibi “ o işler eski öcü yönetime ait” “ yeni cici yönetimden habersiz yapılmış bunlar”

Bu yazınızdaki ilk üç paragraf beni çok rahatsız etti açıkçası. Gerçekleri görünür yapan siz değilsiniz zaten. Bu işi yapan spk. 200 milyonu siz mi buldunuz. Bültende siz mi yayınladınız.her şey ortada zaten. Suç duyurunda bulunacağını söyledi spk, bulunsun.

‘Zeynep ablanız’ derken benim kendisini tanıdığımı ima ediyorsunuz. Nerden bu kanıya vardınız bu da ayrı bir konu.Siz yazılanlara değil kendi kafanızdakine inanıyorsunuz.

2. Neyse konuları saptırarak, anlam içeriklerini çarpıtarak, yuvarlama laflarla farklı anlara taşıyarak yansıtmak istediklerini düzeltmekte çalışmayacağım terkrar taşıyarak.

Umarım yere göğe sığdırılmayan bu cici ve marifetli yeni yönetimle herşey istediğinlz şekilde yol alır.

(Benim hala küçükte olsa tek ümidim tekrar çağrı davasının yatırımcılar lehine dönmesi veya bütün suç duyurularını ve yapılan alavere dalaveri göz önüne alarak devletin şirket yönetimine el koyması ve şirket kaynaklarını ivedilikle ortaklık yararına yönetmeye ve değerlendirmeye başlaması,,, diğer sunulan bütün işler ve yöntemler bu beş yılda yapılmaya çalışılan dönme dolap işerin ancak stratejik devamıdır)

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Neyse konuları saptırarak, anlam içeriklerini çarpıtarak, yuvarlama laflarla farklı anlara taşıyarak yansıtmak istediklerini düzeltmekte çalışmayacağım terkrar taşıyarak.

Umarım yere göğe sığdırılmayan bu cici ve marifetli yeni yönetimle herşey istediğinlz şekilde yol alır.

(Benim hala küçükte olsa tek ümidim tekrar çağrı davasının yatırımcılar lehine dönmesi veya bütün suç duyurularını ve yapılan alavere dalaveri göz önüne alarak devletin şirket yönetimine el koyması ve şirket kaynaklarını ivedilikle ortaklık yararına yönetmeye ve değerlendirmeye başlaması,,, diğer sunulan bütün işler ve yöntemler bu beş yılda yapılmaya çalışılan dönme dolap işerin ancak stratejik devamıdır)
    Benim ve benden bağımsız olarak fesih davasını açanların seçtiği şu anki yol kolay yol. Kolay ve kısa yol.
    Şirketi rahat bırakalım, kredi mi alacak alsın, arell bank lamı anlaşacak anlaşsın, gayrimenkul veya bünyesindeki şirketleri mi satacak satsın ve durumu toparlasın. Bu kolay yol.

Bir kaç ay sabır baktık olmadı sayın freecell in dediği gibi dava yeniden görülür. Belki ben de destek veririm.( zira ilk fesih davası oluşumunda veya herhangi bir oluşumda ben yoktum) bu zor yol. Zira bir kaç yıl sürecek bir yol. Madem avukat dostlarınız var sorun bakalım fesih davaları ne kadar sürüyor. Şirket avukatı belli ki cevval, işini bilen biri baksanıza çağrıyı bile iptal ettirdi. İptal demeyelimde spk ya karşı kazandı diyelim. Ne kadar uzayabileceği konusunda fikir vermek adına söyledim. Oysa ben dahil buradaki bir çok yatırımcının dayanma gücü kalmadı.

4. Eee bülten boş. NE oldu bürüt işi ?? ( spk ya sorun demeyin lütfen ben demedim brütten çıkacak diye)

5. Hocam brutte kalmasi icin bir neden var mi??? Yok...

Cikarmayan kim??? SPK

Ne diyelim simdi

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    Eee bülten boş. NE oldu bürüt işi ?? ( spk ya sorun demeyin lütfen ben demedim brütten çıkacak diye)
    Eeeeee😁Burda kimse kimsenin babasının oğlumuki bu sorunuza cevap versin...!!!!!! Değilmi ama bu soru çok saçma olmuş !!! Bunun cevabını SPK ya soracaksınız maalesefff...hele hele frecell1998 kimsenin ne babası nede oğluuuu haksızmıyım..!!!!!!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Eeeeee��Burda kimse kimsenin babasının oğlumuki bu sorunuza cevap versin...!!!!!! Değilmi ama bu soru çok saçma olmuş !!! Bunun cevabını SPK ya soracaksınız maalesefff...hele hele frecell1998 kimsenin ne babası nede oğluuuu haksızmıyım..!!!!!!!!!
    Haha. Güzel cevap.

8. Onlarca kere yazdık. Süresiz brüt takas olmaz. Ben şirket yerinde olsam dava açarım spk ya.
    Brüt takas ve internet yasağı ancak ve ancak yapılan katakulli borsa işlemlemleri için verilir.
    Ve 3 ay veya 6 aYlık süre ile verilir. Ey spk gel anlat bakalım süresiz nasıl oluyor bu işler.

Sayfa 494/964 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •