Sayfa 503/964 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Hocam yazilan metinde adim gectiginde dogal olarak cevap vermek zaruri oluyor.

Elestirmek ne kadar haksa elestirilere cevap vermekte o kadar haktir.

Sartlar bu sekilde devam ettigi surece daha guclu sekilde dava acilir. Sartlar degisirse onu o zaman gorusuruz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    konunun bu kadar içindesiniz şirkete hangi tarihe kadar süre tanıdınız net bunuda yazında bu konu kapansın
    herhalde bu tarih sizde mevcuttur
    Sirkete hic bir taahhutte bulunmadik onlarda bulunmadi. Tarih olarak grup olarak alacagimiz karar onemlidir. Grup degisen hic bir sey yok derse dava acalim hukuki haklarimizi aramaya devam edelim denirse surec baslar.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Sirkete hic bir taahhutte bulunmadik onlarda bulunmadi. Tarih olarak grup olarak alacagimiz karar onemlidir. Grup degisen hic bir sey yok derse dava acalim hukuki haklarimizi aramaya devam edelim denirse surec baslar.
    ppdi.
    Adamların yıllardır yaptıkları ortada, niyetleri ortada, anaçları ortada. Ortaklık yararına olan yapılmaması gereken ama yapılanl ile yapılması gereken ama yapılmayan herşey ortada. Yatırımcıların iyi niyet ilişkisini bile geleneksel amaç ve niyetleri için aynı şekilde kullanmaya devam ettiklerine çok iyi okunabiliyor.

Herneyse şimdilik yinede grubun belirlediği zamana kadar herkes sabretmeli ve göstermelik yapmacık yapılan bir iki ilede kanmamalı.

Zamanı gelince davalar açılmalı. Adamlar 4 yıl boyunca her pisliği yapmış, Onun için Yeryüzünde ne kadar dava varsa açılmalı ) yanı konularla ilgili Farklı illerde farklı dayanışma grupları oluşturarak farklı farklı çok sayıda dava açılmalı.

Tabi bu davalar ve mücadele koordineli olarak adamların yediği her halt teknik açıklamalarla en etkili şekilde basın yayına, bürokratik ve siyasi otoritelere aktararak kamuoyuna yansıtılarak sürdürülmeli

Benim her zaman dediğim gibi. Yatırımcının kurtuluşu için iki şey var, birincisi Spk nın Danıştaya itirazı sonucu davanın yatırımcı lehine dönebilmesi, ikincisi devletin şirket yönetimine bir an önce el koyması.

Diğer bütün durumlarda en fazla bir kaç yapmacık işle hisseyi biraz yükseltip yatırımcıya küçük bir teselli verirler en fazla. Ve bu dört yılda olduğu gibi hep yatırımcıyı hisseden kovuşturmak için herşey yapmaya devam edeceklerdir diye düşünüyorum.

Bazı hukuksal sıkışmalardan dolayı yeni cici ve muhteşem yönetim efsanesi ise geçici rahatlama için çıkarılmış stratejik bir efsane. Yeni yönetim diye birşey yok, yönetim hep aynı yönetim sadece yeni oflsleme dekorasyonu ve maskeleme farkı yapmak zorunda kaldılar. Eğer SPK tespit ve suç duyuruları yapmasaydı ve buna dayalı bazı endişelere düşmeselerdi bu yeni ofis dekorasyonuna ve maskelemelerede ihtiyac olmayacaktı.

Neyse şimdilik biraz daha sabır gerekiyor sanırım

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Adamların yıllardır yaptıkları ortada, niyetleri ortada, anaçları ortada. Ortaklık yararına olan yapılmaması gereken ama yapılanl ile yapılması gereken ama yapılmayan herşey ortada. Yatırımcıların iyi niyet ilişkisini bile geleneksel amaç ve niyetleri için aynı şekilde kullanmaya devam ettiklerine çok iyi okunabiliyor.

Herneyse şimdilik yinede grubun belirlediği zamana kadar herkes sabretmeli ve göstermelik yapmacık yapılan bir iki ilede kanmamalı.

Zamanı gelince davalar açılmalı. Adamlar 4 yıl boyunca her pisliği yapmış, Onun için Yeryüzünde ne kadar dava varsa açılmalı ) yanı konularla ilgili Farklı illerde farklı dayanışma grupları oluşturarak farklı farklı çok sayıda dava açılmalı.

Tabi bu davalar ve mücadele koordineli olarak adamların yediği her halt teknik açıklamalarla en etkili şekilde basın yayına, bürokratik ve siyasi otoritelere aktararak kamuoyuna yansıtılarak sürdürülmeli

Benim her zaman dediğim gibi. Yatırımcının kurtuluşu için iki şey var, birincisi Spk nın Danıştaya itirazı sonucu davanın yatırımcı lehine dönebilmesi, ikincisi devletin şirket yönetimine bir an önce el koyması.

Diğer bütün durumlarda en fazla bir kaç yapmacık işle hisseyi biraz yükseltip yatırımcıya küçük bir teselli verirler en fazla. Ve bu dört yılda olduğu gibi hep yatırımcıyı hisseden kovuşturmak için herşey yapmaya devam edeceklerdir diye düşünüyorum.

Bazı hukuksal sıkışmalardan dolayı yeni cici ve muhteşem yönetim efsanesi ise geçici rahatlama için çıkarılmış stratejik bir efsane. Yeni yönetim diye birşey yok, yönetim hep aynı yönetim sadece yeni oflsleme dekorasyonu ve maskeleme farkı yapmak zorunda kaldılar. Eğer SPK tespit ve suç duyuruları yapmasaydı ve buna dayalı bazı endişelere düşmeselerdi bu yeni ofis dekorasyonuna ve maskelemelerede ihtiyac olmayacaktı.

Isıtıp ısıtıp aynı konuları getiriyorsunuz. Devlet gitsin önce memsa ya el koysun.
    El konsa paranı alamazsın diyoruz, sıra gelmez diyoruz, gene aynı terane.
    Daha evvel yazdınız, ben hisselerimi gözden çıkardım dediniz. Ben gözden çıkarmadım sana ne oluyor. İşime gelmeyen şeyi neden savunayım ben.

5.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Umarım herşey gönlünüzce olur. Ve herşey yatırımcı lehine olur. Bazı arkadaşların yaptığı mücadeleylde takdirle karşılıyoruz elbet.

İnanın benim ve bazı arkadaşımın lotların bir önemi yok.(tabi diğer yatırımcılar içim konuşamayız) Bunlara hakettikleri maddi ve manevi cezaları versinler yeter. Bir borsa bu kadar çirkefleştirilmesineb bu kadar kirletilmesine izin verilmemeli diye düşünüyoruz. Hatta bütün şirketlerine el koysalar biz lorlarımızdan bile vazgeçmeye hazırız

Bugünkü bildirimde spk nın davaya itirazı süreçte imiş, umarız dava tarafsız olarak ele alınır ve spk yada ve kuralları doğrultusunda en doğru şekilde sonuçlanır. Yatırımcılara için en önemli şey budur. İkincisi ise spk nında tespitleri dahilinde olan bu kadar çok sayıdaki yolsuzluktan hileden sonra devletin duyarlı olup şirket yönetimine el koymasıdır..)

Sadece bu ucuz düzenbazları mağdur göstermeye çalışan yorumlara, bu profesyonel hilebazları aklamaya çalışan yorumlara, veya bu sahtekarlık uzmanı adamlara dalkavukluk yaparak birşey elde etmeye çalışanların dedikleri veya demeye çalışıkları ucuzluklara tepkilerimiz oluyor, hepsi bu, ylne de surçi lisan ettiysek af ola!
    Bak yazın duruyor. Al arkadaşlarını git davanı aç. Sana karışan mı var. Sen en iyisi arkadaşlarınla beraber lotlarını hayır kurumuna bağışla aklın rahat eder. Hesapta gözden çıkardın ama maşallah hergün buradasın. Aynı şeyleri yazıp duruyorsun.

6.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bakın hocam çok sayıda hukukçu arkadaşım çok yakın dostlarım var ve de sıklıkla bir araya geliyoruz ilgili konuları konuluyoruz ve hatta hukukçular derneğinde de blr araya gelip ilgili konular hakkında bilgi alış verişi yaptık.

Yabancı kişi ve kurumlar da “Alacaklı sıfatı” ile bu icra açık artırımlarına katılabilirler miş..
    her yabancı icrada açık artırmaya glremez ama sadece alacaklı olan yabancıda olsa i“alacaklı sıfatı” ile açık artırmaya girermiş

Neyse tartışmaya gerek te yok herseyi sen ve senin bilgi kaynakların biliyorsa öyledir
    Hukukçu arkadaşlarınız değerleme işini çözememiş anlaşılan. İcradan satış yalan olmuş şirketin haberine göre.

7.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku

Sabır sabır da nereye kadar sabır bir dört sene daha yada 3 ya da 2, 1 ya da 2 ay... Bakın bunu bu kadar yazmama bile dayanamadı birçok arkadaş.. Ama 4 senedir bir de sapıklarımız bilmem kimdir.. Vs vs psikolojik saldırılar.. Allah'tan bir kaç araştıran arkadaş (sağolsun freecell gibi) sayesinde sapık savar yapıyoruz.. Yani diyeceğim sabır nereye kadar damarlarına dokunulmalı artık.. Madem tek vucut bir grup var.. Yeter artık denilmeli.. Neyse.. Yazdıkça sinirleneceğim.. Sizlerinde sakin sabrını kaşımayalım.. Ytd..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Sabır sabır da nereye kadar sabır bir dört sene daha yada 3 ya da 2, 1 ya da 2 ay... Bakın bunu bu kadar yazmama bile dayanamadı birçok arkadaş.. Ama 4 senedir bir de sapıklarımız bilmem kimdir.. Vs vs psikolojik saldırılar.. Allah'tan bir kaç araştıran arkadaş (sağolsun freecell gibi) sayesinde sapık savar yapıyoruz.. Yani diyeceğim sabır nereye kadar damarlarına dokunulmalı artık.. Madem tek vucut bir grup var.. Yeter artık denilmeli.. Neyse.. Yazdıkça sinirleneceğim.. Sizlerinde sakin sabrını kaşımayalım.. Ytd..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sabır belli. 2017/12 aylıktır benim için.
    Denetçi görüşü önemli.
    Kar veya zarar önemli.
    Buna bağlı olarak sermayeden yemişmi yememişmi önemli.
    Az kaldı. Bekleyelim görelim.

Sayfa 503/964 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •