Sayfa 504/964 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Sabır belli. 2017/12 aylıktır benim için.
    Denetçi görüşü önemli.
    Kar veya zarar önemli.
    Buna bağlı olarak sermayeden yemişmi yememişmi önemli.
    Az kaldı. Bekleyelim görelim.
    İnşallah aynen kardeş bakalım hayırlısı olsun.
    Aeral bank
    Brüt takas ve
    gözaltını da ekleyelim.

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Sabır belli. 2017/12 aylıktır benim için.
    Denetçi görüşü önemli.
    Kar veya zarar önemli.
    Buna bağlı olarak sermayeden yemişmi yememişmi önemli.
    Az kaldı. Bekleyelim görelim.
    Bunlar olmazsa Spk fişi çekmez mi?

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam oncelikle sizdeki bu gorus degisiklerini ilgiyle takip ediyorum. Daha gecen haftalarda Istanbula gittim ZT ile gorustum diyen sizdiniz. Goruslerim olumluya dondu diyende sizdiniz. Benim bildigim telefonla ss ile de irtibatiniz var.

Aaa hocam bu kadar gorusmede sormadiniz mi?. Zt ye ya da ss'ye... Burada benden, avukatimizdan ya da Ismail Beyden cevap bekliyorsunuz...

Hocam bir dahaki gorustugunuzde soruverin... Ben bir cok olumlu sey olduguna inaniyorum bunlarin sonuclandigina inaniyorum niye aciklamiyorsunuz deyiverin.

Yani buna bizden ne cvp vermemizi bekliyorsunuz anlamadim...

Fesih davasina gelince geri cekme nedenlerimiz artik yuzlerce kez anlatilmasina ragmen hala soruyorsunuz... Bu bir taktiksel geri cekilmedir.
    Sebepleride her platformda anlatilmistir. Size gore dogru veya yanlis...bize gore o gun dogruydu... Yanlis olduguna kanaat getirirsek hukuki mucadelemize devam ederiz...buna devam edecek gucumuz hala mevcut...

Ama lutfen sirkete, hakim ortaga veya eski yk bsk na sormaniz gereken seyleri sormayip... Burada esrarengizlik yaratarak bizlere sormaniz manidardir ve art niyetlidir.

Biz ayni yerimizde, ayni sekilde duruyoruz. Herkes ayni yerinde ve ayni sekilde lutfen dursun.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben geçen hafta ilk ve son defa zt ile görüştüm hayatımda da başka görüşmedim, telefonuda yoktur bende mesela,normalde aklıma bile gelmeyen birşeydi işimde olmaz normalde, rica üzerine kalktım gittim 2500 km yol yaptım 24 saatte, farklı kaynaklardan ve kendinden duyduklarımı teyit eder açıklamalar oldu, kendisi bizim için gram ağlamaz ama malı için ağlar,
    ben sizleri suçlayıcı bir imada da bulunmadım ,sizler öncü olan arkadaşlarsınız yatırımcıyı rahatlatan birşeyler belki söylersiniz neden olumlu bir haber gelmiyor diye ,
    benim fikrim değişmiyor dün aklımda olan neyse bugünde o, sadece zamanla acaba mı diye düşünmeye başladım, bazı duyumlar ve istanbuldaki toplantıdan sonra birşeyler yaptıklarını gördüm ama çokta ses getirmeyen olaylar olduğunu yada böyle lanse edildiğini çok defa söyledim,
    çok defada bu şirketin büyük ama sahiplerinin küçük planlar içinde olan insanlar olduğunu ifade ettim,
    ss ile olan iletişim içinde büyük bir YALAN söylüyorsunuz yalancı konumuna düştünüz yani, bende numarası bile mevcut değil, geçen yıl mahkemede vermişti, 1 ay sonrada sildim numarasını.
    fesih davası çekildi sizce ne değişti peki? zt ye verdiğiniz ömür bittimi yoksa ek süre mi verdiniz? size soruyorum sadece size, bilipte birlikte yola çıktığınız arkadaşlarla paylaşmadığınız bilgiler var mıdır mesela hiç?
    siz halen fesih davası açılacağına ve açılacak davanın mahkeme tarafından kabul edilebileceğini mi sanıyorsunuz?
    DÜRÜSTLÜK BÜYÜK BİR ERDEMDİR UNUTMAYIN,

4. Komik oluyorsunuz hocam komik...

Birincisi zt ile gorustugunuzu ve ss ile de tlfla irtibat kurabileceginizi soyledim. Tlf numarasi siz de mevcutmus zt ile de gorustunuz. Simdi ben niye yalanci oluyorum bu bir.

Ikincisi yine tekrar ediyorum gecen haftalarda madem gorusmeye gittiniz bu sorulari niye sormadiniz???

Ucuncusu ben sirket, zt veya ss ile kimsenin gorusmesine karsi degilim. Bu sirkete yatirim yapan herkes gidip gorussun siz ne yapiyorsunuz diye hesap sorsun bunda da yanlis anlasilma var zannedersem...

Fesih davasinda yine onlarca kez soylememize ragmen bir daha soyleyeyim... Siz yanlis bilgilendirilmissiniz... Biz davamizdan feragat etmedik... Feragat etseydik bir daha dava acamazdik. Biz davamizi geri cektik geri cekilen dava tekrar acilabilir.

Grubumuzun bilmeyip bizim bildigimiz ne varmis. Grupta herkes aktif olarak calisiyor. Sizinde birlikte gittiginiz ekip bizim gruptaslarimizdi. Ve biz gruptan olsun veya olmasin herkesi destekliyoruz.

Sizin veya baskasinin bilipte bizim bilmedigimiz hic bir sey yok.

Itham etmek, gaza gelmek kolaydir hocam ama bunu ispat gerekir. Bakin hepimiz durdugumuz yerde soyledigimizin arkasinda bekliyoruz.

Peki siz bir hafta ikna olup bir hafta baska seyler soyleyerek ne yapmaya calisiyorsunuz??

Gruptaki ya da disaridaki her arkadasla gorusuyor sorularini cevapliyoruz hukuki girisimde bulunmak isteyene destek oluruz diyoruz.

Hikaye yazmiyoruz olabilecekleri iyisi ve kotusuyle yaziyoruz... Eee hocam kusura bakmayin 3-5 kisi fesih cekilmesin diyor diye diger onlarca kisinin cekilsin demesini gormezden gelemezdik.

Biz kimseye sure veya omur bicemeyiz. Hukuki mucadelelerde hukuksuzluk oldugunu ispat etmeye calisirsiniz karari mahkeme verir.

Gerekirse gruptan arkadaslar acalim derse acilir bir daha sizi kanun maddelerini okumanizi tavsiye ediyorum.

Burada zt veya sirketle ile ilgili olumlu dusuncelerle dondum deyip... Sonra bize manali sekilde ki art niyetli oldugu asikar sorular sormanizda manidar tabi.

O zaman bende size bize sordugunuz gibi sorarim...

Mesela sirketle calismak gibi bir teklifiniz oldu mu? Ss ile de bu sozde 1 aylik donemde hic gorustunuz mu? Zt ye siz veya zt size bir teklifte bulundunuz mu??

Diye sorarlar...2500 km yi sirket otellerinde yonetici olarak calismak isteyisinizin bir sebebi olabilir mi?

Yani hocam bakin herkes herkesi itham edebilir gordunuz mu?

Yapmayin herkes yerinde duruyor biz mucadelemizi surduruyoruz. Sirketi sıkıstirmaya calisiyoruz... Donup gelen bize camur atmaya calisiyor.

Camur atmak kolaydir ispat gerekir... Bunu unutmayin...hedef ky nin olusturdugu grup degil sirket ya da sirketi yonetenler ya da ya da cagri var deyip geregeni yapamayan SPK olmalidir

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5. Sayın santai sizi kastedmediğimı baştan söyleyimde burda frecel bey içinde bir uğraş ve haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır durumuna düşmemek adına iki kelam edeyim. Sizde burda geldiniz fikrinizi yazdınız. Frecel beyde gerekli gördüğünde düşünce ve açıklamalarını yazıyor ama bu durumdada sizde çok iyi biliyorsunuzki bazı arkadaşlar burada alenen. ( forumlarda kumse kimsenin babasının oğlumuki size bilgi versin para kazanmanızı istesin diye yazıyor ) Sonrada sanki bunu dememiş gibi Spk buna de diyecek. Kotdışı şirketinde gündeminde ve benzeri sorularıda soruyor. Yani bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Aslında demek istediğim kimse kimseyi yermeden fikirlere suçlama yaomadan saygı duyup sadece okusa emin olun bir sürü şeyde yazilır. Bunlardanda isteyen kafasına yatan kısmını kabul eder yoksa kabul etmez. Ama bizde biliyoruzki kimse kimsenin elbette babasının oğlu değil.

6. Yoksa hocam biz kimin al sat yaptigini da... Kimin biraz fiyat yukselsin de satayim diye bekledigini de... Kimin bu sirkete ise gireyim diye cirpindigini da iyi biliriz.

Bir daha soyluyorum biz yerimizdeyiz mucadelemiz devam ediyor. Ins butun ky ler buradan kurtuluruz.

Sirketi de yonetimini de takip ediyoruz. Iyiye iyi, kotuye kotu deriz.

Sirf laf olmasin diye sirketle gorusmelere son zamanlarda gidebilecek butun arkadaslarimiz gitti. Fikirlerini belirttiler.

Hani farkli acidan bakilsin diye...

Bizim icin yeni yonetim veya eski yonetim veya sirket degil... Onemli olan magduriyet yasayan artik girtlagina kadar borc bataginda olan insanlarin az birsey nefes almasidir.

Yoksa burada gelip kimseyle sen bunu dedin ben bunu dedimle ugrasamayiz.

Buyurun sirket orada yk orada SPK orada... Buradan iki laf atayim kizdirayim belki varsa agzindan birsey kacirir.

Cocukca seyler bunlar...

Ve biz 4-5 yildan beri buradayiz sirf bu yuzden ky birlik olamadik. Sirf bu tip dusuncelerden dolayi... Sen patron adamisin yok oyle yok boyle

Eger ki bu olusumu kuruldugundan 2 sene once birakin iki seneyi bir sene once kursaydik su anda hepimiz farkli yerlerdeydik.

Sirkete gidin hocam anlatin, siz ne yapiyorsunuz neden yapmiyorsunuz diye sorun??

Spk ya yazin, neden bunlari bunlari yapmiyorsunuz diye sorun...

Burada bizi itibarsizlastirmak icin harcadiginiz zamani buralara harcayin...

Yapmayin, yaziktir en azindan emege saygisizliktir.

7. DÜRÜSTLÜK BUYUK BIR ERDEMDIR...

Genelkurulda zt ile yapilan gorusmede var miydiniz??

Bir daha soruyorum ss ile tlfda gorustunuz mu??

Yapmayin hocam yapmayin... En azindan ilk ve son demeyin... Hadi sonu anlarizda ilk demeyin...

Icra ihalesine gittiginizde gorusmeden mi ss den tlf nu aldiniz nasil ilk ve son oluyor...

Gk a gittiniz grup temsilcilerimiz avukatimiz gorusurken orada degil miydiniz???

Sonu anliyorum da ilki anlayamadim hocam...

8.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    İnşallah aynen kardeş bakalım hayırlısı olsun.
    Aeral bank
    Brüt takas ve
    gözaltını da ekleyelim.

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haklısınız. Burada en zor olan gözaltı meselesi. Diğerleri olacak inşallah.

Sayfa 504/964 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •