Sayfa 512/964 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    %100 yanlış. eski grupta bir kaç kişi hariç kimseyi tanımam. Güldürmeyin. Eğer ki şirket e bir şey olursa sahiplerinden çok sizin vebali niz olduğunu unutmayın.
    Israrla aynı şeyi yazıyorsunuz. Sayın freecelin neden sorumluluğu olsun üstelik sahiplerinden fazla. Saçmalamakta üstünüze yok.
    Herkes buradan kurtulmaya çalışıyor. Siz yangına körükle giidyorsunuz.

2.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    %100 yanlış. eski grupta bir kaç kişi hariç kimseyi tanımam. Güldürmeyin. Eğer ki şirket e bir şey olursa sahiplerinden çok sizin vebali niz olduğunu unutmayın.
    Yani sattiniz simdi hersey olumsuz algilansin aylardir tek tuk yazan sayin sdksmr19 sattiktan sonra hergun yazsin...

Biz de bunu iyi niyetli gorelim oyle mi???

Hocam alana satana karismayiz... Borsanin kanunu bu.... Ama algi yaptirmayiz...

Eeee frecell yaziyor diye mi kimse satmiyor

Ya da sdksmr19 yazdigi icin mi herkes satacak

Frecell yazmasa fiyat dusecekte siz de yerine mi koyacaksiniz...

Bunlar nasil dusunceler boyle...

Kusura bakmayin ama ben yazmaya devam edecegim. Egriye egri dogruya dogru kendimce diyecegim

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3. Haa baksana santai07 beni hisse yükselsinde fabrika çıkıp kaçacak diyor. Sizin çete ne yapacak peki.
    Ortaklık mı yapacaksınız, ss size bir söz mü verdi diye düşünmüyor değiilim açıkçası. Siz çıkıp gitmeyecekseniz ne yapacaksınız eyy
    Çete.

4. Yoksa sayın sdksmr19, SS santai07'ye bu hisseden daha iki sene bir şey olmaz dediği için satmış olmayın...

Ahhhh ahhhhh hala ss ye inananlar var... Demek ki neymiş santai07 biz kimin ne olduğunu biliyormuşuz... Değil mi??

sdksmr19 ss nin dediği tutmayınca bana kızmayın söyleyin santai07'ye o msj atıversin... Bakalım üçüncünüz ne zaman gelecek???

5. Bakın hepsini demedim. Güldürmeyin ya yerine koymak mı? 34_35 aylardır bekliyor ne yerine koyması. bıraktım. T Suizan da bulunuyorsunuz yapmayın . ÇekinceM blanço zamanı geliyor yine kötü gelirse spk ne yapar ne eder korkum o. Yapmayın

6.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Yoksa sayın sdksmr19, SS santai07'ye bu hisseden daha iki sene bir şey olmaz dediği için satmış olmayın...

Ahhhh ahhhhh hala ss ye inananlar var... Demek ki neymiş santai07 biz kimin ne olduğunu biliyormuşuz... Değil mi??

sdksmr19 ss nin dediği tutmayınca bana kızmayın söyleyin santai07'ye o msj atıversin... Bakalım üçüncünüz ne zaman gelecek???
    Allah büyük siz birilerine anlatırsınız onlar da bize anlatır yaaaa.. santai07 hiç bir şey gizli kalmıyormuş. Emin olun biz yanlış bir şey yapmış olsaydık bin defa burada çıkardı...

bak bir daha söylüyorum ss bizim grubumuz ve grup yöneticileri hakkında neler söyledi... grubun dağılması için neler söylüyor...

siz de burada gruba saldırarak bilerek veya bilmeyerek ona mı hizmet ediyorsunuz... Bizden ss çok rahatsız biliyoruz da size ne oluyor??

neler konuştunuz ne msjlaştınız??? sdksmr19 siz de buna cvp verebilirsiniz?? ya da 3 ncü kişiniz abiniz... Ne oldu da birden 3 ünüz bize karşı saldırıya başladınız hele hele avukatımıza karşı... veya diğer yönetici arkadaşlara karşı...

avukatımızın bir sürü suç duyurusunda bulunduğu, oyunlarını bozduğu ss sevmeyebilir de siz ne konuştunuz da aynı anda saldırıya geçtiniz...

7.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Yoksa sayın sdksmr19, SS santai07'ye bu hisseden daha iki sene bir şey olmaz dediği için satmış olmayın...

Allah allah. Santa kim o. tanımıyorum. Yapayın. Sizde Samsunluk olmuşsununuz ya da bilemiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    Bakın hepsini demedim. Güldürmeyin ya yerine koymak mı? 34_35 aylardır bekliyor ne yerine koyması. bıraktım. T Suizan da bulunuyorsunuz yapmayın . ÇekinceM blanço zamanı geliyor yine kötü gelirse spk ne yapar ne eder korkum o. Yapmayın
    ahhh hocam ahhhhbu kaçıncı bilanço bu kaçıncı olay... hayırdır şimdi neden??? neyse hayırlısı olsun diyelim bakalım... Vardır bir hikmeti biz biliyoruz da inş. biz yanılırız da siz kazanırsınız... Ama bir daha ikaz edeyim de ss'ye fazla güvenmeyin... Kendisinin ky ile ilgili lafları hala forumlarda yazılır çizilir...

Sayfa 512/964 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •