Sayfa 603/964 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Senin yatırımcıları korumak dediğin ne davalarını geri çeken yatırımcılara laf çakmak mı.pehh.
    Geç bunları. Dava açıp geri çeken yatırımcılara laf sokarak, yatırımcılarımı korudun sen. Yatırımcıyı kendisinden
    Korudun yani. Sen şimdi bu yükselişten kendine pay da çıkarırsın. Benim sayemde falan da dersin. Yemezler.
    Ya arkadaşım kusura bakmada çok boş beleş yorum yapıyorsun az sus motorun soğusun... her taşın altında bitiveriyorsun

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. ?
    yarın
    ?
    pazartesi
    ?
    azıcık sakin

3.  Alıntı Originally Posted by Walkman Yazıyı Oku
    Ya arkadaşım kusura bakmada çok boş beleş yorum yapıyorsun az sus motorun soğusun... her taşın altında bitiveriyorsun

Adam isim vermeden bizi ss i korumakla suçluyor. Cevap vermeyelimmi. Okumazsın olur biter.

4.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Adam isim vermeden bizi ss i korumakla suçluyor. Cevap vermeyelimmi. Okumazsın olur biter.
    Bir değil iki değil arkadaşım... geriye dön bak dişe dokunur bi yorum mu yapıyorsun... bu kadar sahne merakin olursa herşeyle suçlanırsın gayet normal

5. Daha evvel yazılması gerekenleri yazdık. Tekrar ediyorum beğenmiyorsan okuma.

6. Okunacak bir yazın yok inan okumuyorum ama hissettiğim şu biri sana ne kadar gereksiz yazdığını söylemeli... boş beleş yazıyorsun zaten yeterince sinir bozucu bir kâğıttayız daha neden bu kadar sinir bozmak zorunda hissediyorsunuz ki kendinizi... derdiniz insanları germekmiş gibi hissettirdiğiniz için size isim vermeden bu yakıştırma yapılmış olabilir mi? Bence olabilir ayrıca isim vermediği halde bu kişinin kendiniz olduğunu düşündüğünüze göre siz bile bunu düşünmüşsünüz... bakın istedi mi bizde sizin kadar gereksiz yazabiliyoruz ama yazmıyoruz neden kimse bize bunu yakıştırmıyor sizce? Neyse diğer herkesten bu son yazılanlar için özür dilerim... Ben söylemek istediğimi söyledim benim için bundan sonra bu konu kapanmıştır arkadaşta umarım mesajı alır ve bi ayna bulur kendine

7. Aynayı biraz da başkalarına göster istersen. Hani davayı niye çektiniz diye ağlayanlar varya hani devlet elkoysun falan yazanlar var.
    Onlara da tutuver bi zahmet. Ama onlar çok dolu yazıyor dimi. çok önemli onlar....

8. Fabrika yaz , istedigin gibi yaz, benide elestir gerekirse. Ister bos yaz ister dolu yaz. Yazdiklarin en azindan millete ümid veriyor. Seni begenmeyen okumasin veya begenmedigin kullanicilari engelle butonu var. Millet iyice siyirmis. Yok dolu yaziyosun yok bos yaziyosun. Adam hakaret etmiyo kufur etmiyo. Istedigini yazar.

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 603/964 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •