Sayfa 777/964 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Sn.Frecel şirketin yapmış olduğu tüm taşınmazların geçmişe yönelik olarak incelenerek;
    Gerçek fiyatına satılıp satılmadıkları ve satış bedelinin şirket kasasına girip girmediğinin incelenmesi için SPK, Cimer ve Savcılıklara suç duyurusu yapılamaz mı ?

2. Hatta gerekirse bu satışların iptalini isteyelim.

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam fesih davasını en yakın zamnada açıyoruz bu davamız tedbir talepli olacağından... tedbir talebi alabilirsek eğer zaten şirketin hiç bir gm'unü bizim davamız bitene kadar satamayacaklar.
     Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam fesih davasını en yakın zamnada açıyoruz bu davamız tedbir talepli olacağından... tedbir talebi alabilirsek eğer zaten şirketin hiç bir gm'unü bizim davamız bitene kadar satamayacaklar.
    Hocam geçen sefer tedbir alınamamıştı sanırım. Bu sefer inşallah verirler. Otellerin gelirlerinin başka şirketlere aktarılması gerçekten çok açık bir sahtekarlık. Daha önce selim bunu yapmış. Son haberle gördük. Dilekçe ve şikayetlerle SPK ya yazılsa SPK bunu engelleyemez mi ki.

AB06 ya da Gobel elinizde bir bilgi bir belge varsa verin kardeşim. Bir birinize paslayıp durmayın. Şirketin içindesiniz yakınsınız belli. Hepimizin parası başka şirketlere uçup gidiyor işte.

4.  Alıntı Originally Posted by cebeci Yazıyı Oku
    Sn.Frecel şirketin yapmış olduğu tüm taşınmazların geçmişe yönelik olarak incelenerek;
    Gerçek fiyatına satılıp satılmadıkları ve satış bedelinin şirket kasasına girip girmediğinin incelenmesi için SPK, Cimer ve Savcılıklara suç duyurusu yapılamaz mı ?
    Hocam her yere şikayet ediyoruz. SPK'nın da suç duyuruları var takip ediyoruz.

Alıntı Originally Posted by cebeci Yazıyı Oku
    Hatta gerekirse bu satışların iptalini isteyelim.
    Hocam eğer bu suç duyurularında muvazaa ortaya çıkarsa spk'nın davayla böyle bir yetkisi var. Ama çok uzun soluklu bir olay .İnş o kadar beklemeyiz.

Alıntı Originally Posted by YANILGI Yazıyı Oku
    Hocam geçen sefer tedbir alınamamıştı sanırım. Bu sefer inşallah verirler. Otellerin gelirlerinin başka şirketlere aktarılması gerçekten çok açık bir sahtekarlık. Daha önce selim bunu yapmış. Son haberle gördük. Dilekçe ve şikayetlerle SPK ya yazılsa SPK bunu engelleyemez mi ki.

AB06 ya da Gobel elinizde bir bilgi bir belge varsa verin kardeşim. Bir birinize paslayıp durmayın. Şirketin içindesiniz yakınsınız belli. Hepimizin parası başka şirketlere uçup gidiyor işte.
    Hocam geçen sefer duruşmada hakim spk'dan şirket aleyhinde verilen cezaları istemiş, şirkete de bizim iddialarımız ile ilgili 2 hafta savunma süresi vermişti. Bir dahaki davada tedbir kararını verecekti. Maalesef biz davayı çektik.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Bu ihtimalide gözardı etmeyelim madem böyleyse ve buraya arada bir damlayıpta ''KOTDIŞI KOTDIŞI'' diye yorum yapan şahıs bizzat SS nin adamı belkide kendisi olabilirmi ve hissenin KOTDIŞI kalması yukardaki yorumunuza istinaden SAFDIŞI BIRAKILAN SS nin işine gelirmi? Amacım hisse kotdışında kalacak vs. demek asla değil. Ama ya kavgaları gerçekse. Ya ZTnin beter olmasını istiyor ve Yönetimi bir şekilde GERİ almak istiyorsa SS ki bu söylentide kulağıma gelmiştir.
    Gercek oldugunu dusunuyorum. Bunlarin kurmaca oldugunu dusunmek bence biraz fazla roman okumaktan veya film izlemekten kaynaklidir. Zt geldikten sonra bir cok sey degisti veya degistirilmeye calisiliyor ama bu kolay olmayacak belli. Yeni yonetimimiz iyisiyle kotusuyle eskisinden bin kat iyi buna sukrediyorum Acemiliklerinden yaptiklari isleri kotuye yoruyoruz. Tecrubesizlikleri bizim hedefimize ulasmamizi geciktiriyor o kadar. Cok karamsar olmayin.
    Bunlarin ne olursa olsun aile olugunu unutmayalim kendinizi onlarin yerine koyun. Bir tarafta Ss diger tarafta isleri oluna koymaya calisan kardesi. Ortada da pek tabi evlat zaafi olan bir baba.
    Ss nin de burda yazdigini veya yazdirdigini ben de tahmin ediyorum ne de olsa tarih tekerrurden ibaret tecrubeyle sabitlenmis konular bunlar. Evlatlar arasi taht kavgasina donusebilir ki donusmuse benziyor. İsleri ... eden bir erkek kardese karsi yatirimci baskisiyla tahta gecen bir kiz kardes. Ben sahsen Zt basa gectigi icin cok sevinmis umutlanmistim.
    Yatirimci olarak ofkelendigim konular olmasina ragmen anlayisla karsiliyorum. Kiz kardes icin cok yorucu yabanci bir seruven oldugu asikar. Umarim sonu herkes icin iyi biter.

6. Bunlar Bodrum Otelin icra satışı ile üzerinde onlarca haciz ipotek olan oteli şirket dışına çıkarttılar.
    Bodrum otel şimdi tertemiz oldu, üstelik devlete de hiç bir harç ödemediler.
    Buna karşı durması ve iptali için uğraşması gereken saf yatırımcı ise yapılan algı operasyonu ile bu satışa neredeyse çanak tuttu.
    Hatta sevindi...
    Şimdi yavaş yavaş uyanmaya başladılar ama yine de birbirlerini yemekten sıra şirkete gelmiyor bir türlü.

7.  Alıntı Originally Posted by kervanzede Yazıyı Oku
    Gercek oldugunu dusunuyorum. Bunlarin kurmaca oldugunu dusunmek bence biraz fazla roman okumaktan veya film izlemekten kaynaklidir. Zt geldikten sonra bir cok sey degisti veya degistirilmeye calisiliyor ama bu kolay olmayacak belli. Yeni yonetimimiz iyisiyle kotusuyle eskisinden bin kat iyi buna sukrediyorum Acemiliklerinden yaptiklari isleri kotuye yoruyoruz. Tecrubesizlikleri bizim hedefimize ulasmamizi geciktiriyor o kadar. Cok karamsar olmayin.
    Bunlarin ne olursa olsun aile olugunu unutmayalim kendinizi onlarin yerine koyun. Bir tarafta Ss diger tarafta isleri oluna koymaya calisan kardesi. Ortada da pek tabi evlat zaafi olan bir baba.
    Ss nin de burda yazdigini veya yazdirdigini ben de tahmin ediyorum ne de olsa tarih tekerrurden ibaret tecrubeyle sabitlenmis konular bunlar. Evlatlar arasi taht kavgasina donusebilir ki donusmuse benziyor. İsleri ... eden bir erkek kardese karsi yatirimci baskisiyla tahta gecen bir kiz kardes. Ben sahsen Zt basa gectigi icin cok sevinmis umutlanmistim.
    Yatirimci olarak ofkelendigim konular olmasina ragmen anlayisla karsiliyorum. Kiz kardes icin cok yorucu yabanci bir seruven oldugu asikar. Umarim sonu herkes icin iyi biter.
    Sen bu yazdıklarına inanıyormusun gerçekten. Kimsenin yüzüne bakmadığı ve hiçbir itibarı kalmayan Eses i sadece göstermelik olarak yönetimden aldılar. Ze hiçbir kararı kendi başına alamaz. Kendisi sadece çok güzel not almayı bilir. Defteri de hep bu yüzden yanındadır zaten. Sürekli not alır ama notlar hiçbir şekilde hayata geçmez. Son kararı baba ve oğlu alır çünkü.

8.  Alıntı Originally Posted by kervanzede Yazıyı Oku
    Hocam yapmayın...

SPK yaklaşık 250 milyonluk mal varlığının dışarıya çıkartıldığını tespit etti yani sermayenin aşağı yukarı yarısı... hadi diyelim kavgalılar Hadi ailesin suç duyurusunda bulunmadın(halka açık bir şirket olarak da yk bşk olarakta bunu yapması da kanunen görevi onun için SPK 700 küsür bin lira ceza kesti) eee kardeşim nasıl ibra ediyorsun... bu bir

ikincisi bakın bilançoda ne yazıyor "Şirketin 3 aylık finansal raporlarında Not:34’te yazan “2017 yılı içerisinde gerçek kişi ortaklar bir kısım borçlarını Grup’a ödemiş söz konusu ödemeler de Sayılgan Holding A.Şâ€™ye gönderilmiştir. Ayrıca 2017 yılı içerisinde gerçek kişi ortaklar ile Sayılgan Holding A.Ş. hesapları arasında önemli tutarlarda havale ve kıymetli evrak hareketleri olmuştur.†Denilmektedir. Bir araştırın bakalım Sayılgan holdingi kim yönetiyor... yani sen şirketten hala paraları ss nin yönettiği şirkete aktarıyorsun... Kavgalılar öyle mi?? bu iki

Yeni yönetim yeni yönetim... Peki bu yeni yönetim bodrum oteli 47 milyona muvazaalı şekilde giderken neredeydi. SPK'ya kadar gittik bakın mega varlık bu oteli ucuza alacak dedik.İhale gerçekleştiğinde telefonla aradık. SPK hemen dava açtı. Ama şirketten tık yok. Ne zamana kadar SPK şirkete halka açık bir şirketsiniz diğer hissedarların (yani bizlerin) haklarını da korumak için dava açacaksınız yoksa ben gerekeni yaparım diyene kadar...

Peki dava açıldı sonra ne oldu dedilerki biz mega varlıkla 90 küsür milyona anlaştık davamızı da geri çekiyoruz... eeee şimdi bodrum otelinin değeri devlet tekrardan 49 yıla kadar tahsis hakkı vermişken bu mudur?? bir inceleyin bakalım...

Hadi onu da geçtim... Bodrum oteli gitti eyvallah... bilançoda yaptığın protokol kapsamında şirketin borçlarını hala niye gösteriyorsun... Eğer bu bilançoda bunun karşılığındaki borçlar düşülseydi bu bilanço kar açıklardı.

Hadi onu da geçtim... Bu bodrum otelinin 90 küsür milyonun yerine düşülecek borçlara %40 faiz işletilmiş... Eyyy zt niye bununla ilgili hukuki mücadele başlatmadın... Kim başlattı SPK

Yani hocam zt = ss = es ... bakın bu örnekleri sayfalarca yazabilirim...

Bakın sadece 1-1,5 ayda usulsüzlüklerinden onlarca şikayet ettik...

Yani yenisi eskisi yok...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 777/964 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •