Sayfa 794/964 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Spk suclu sana gore. Patronlarin usulsuzlukleri iddia. Yeterince anladik seni biz. Iyiki geldin. Bize zamaninda gercek suclu spk diyen cok vardi. O donem bitti arkadas. O ruzgar esti bitti. Ayni ruzgari estirmeye devam ettirecen mi saniyon? Son ruzgar estirici.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam bak iranlı olayından ceza aldılar... evet uzun sürdü biraz ama ben eminim ki bunda da gereken yapılacaktır.

SPK çağrı yap dediğinde şirket davayı bekliyorum demiyor muydu??*

eeee şimdi de şirket spk'ya blokeleri çöz diyor SPK'da davayı bekliyorum diyor...

Bundan doğal bir şey olabilir mi???
    Hocam benim özel bilgilerim falan yok. Dava bitmedi mi. Kap ta böyle bir haber vardı diye hatırlıyorum.
    Bitmediyse bekleyeceğim zaten.

3. Hocam bakın biz fesih davasını tedbir kararlı açacağız... yani hiç bir gayrimenkulü satamayacaklar...

bakın 250 milyonluk bodrum oteli nasıl gitti...

sözde 50-60 milyonluk alacaklarına karşılık malatya'da arsa alıyorlardı... şimdi yok

yani fesih davası ile bunları da engelleyeceğiz... emin olun SPK'da bunların hisselerini fiyat gözetmeksizin satacağını tahmin ettiği için elinden geldiğince blokeyi kaldırmamaya çalışıyor...

bknz: zamanında iranlı olayını kullanarak kaç kuruşlara kadar basmışlar...

yine bknz... 16-19 kuruşlara nasıl indirmişler... adamlar vicdan yok derken bunları söylüyoruz..

şirkette gm'leri satılırsa 10 kuruştan bile satsa kardır...

onun için bizim amacımız gayrimenkullere tedbir getirtmek... ki gayrimenkuller ucuz fiyatlardan satılamasın...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Hocam benim özel bilgilerim falan yok. Dava bitmedi mi. Kap ta böyle bir haber vardı diye hatırlıyorum.
    Bitmediyse bekleyeceğim zaten.
    Hocam karar düzeltmesi devam ediyor. Ki şirketin o dönemde açtığı 2-3 dava daha vardı onlar da devam ediyor. Şimdi SPK bu davalar devam ederken bunları çözer mi??

belki dönecek dava, zor da olsa geçen sefer dönmüştü... Bu sefer de SPK bir iki ek delil gösterecek danıştay çağrı var diyecek... bu arada spk blokeleri çözse bunlar da fırsat bu fırsat deyip her önüne her fiyattan verirse ne yapacağız...

hocam biz de zt nin iyi niyetine güvenmiştik. Maalesef iyi niyet filan yok... bunu anladık...

bakın hani değerleme yaptırdı iyi niyetli olsa bunları açıklar ama yok..

hani şeffaf olacaktı... nerede???

5. Yani kısaca istiyorlar ki???

davalar bitmeden SPK blokelerimizi çözsün... eeee sonra ya sen bu arada satarsan... danıştay da çağrı var derse (zor ama)

bunun için de yatırımcılar spk'ya karşı yönlendiriliyor. Bakın KAP açıklamasına SPK bizim blokeleri çözmüyor...

eee kardeşim sen de yıllarca mahkemeleri kaybetmene rağmen çağrıyı yapmadın davaları bekledin...

şimdi SPK bekleyince mi suç oldu... daha dava bitmemiş gün ola harman ola

6.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam karar düzeltmesi devam ediyor. Ki şirketin o dönemde açtığı 2-3 dava daha vardı onlar da devam ediyor. Şimdi SPK bu davalar devam ederken bunları çözer mi??

belki dönecek dava, zor da olsa geçen sefer dönmüştü... Bu sefer de SPK bir iki ek delil gösterecek danıştay çağrı var diyecek... bu arada spk blokeleri çözse bunlar da fırsat bu fırsat deyip her önüne her fiyattan verirse ne yapacağız...

hocam biz de zt nin iyi niyetine güvenmiştik. Maalesef iyi niyet filan yok... bunu anladık...

bakın hani değerleme yaptırdı iyi niyetli olsa bunları açıklar ama yok..

hani şeffaf olacaktı... nerede???
    Hocam asla haklı değilsiniz demedim. Tersine şirket masum değil. Benim niyetim çabuk sonuçlanması için. Ama siz bloke çözülse bile bu kağıdın yükselmeyeceğini düşünüyorsunuz. Görüş farkımız burası.sıkıntı yok. Yolunuz açık olsun. Zaten olan olmuş. 5 yıl önce dolar kaç liraydı şimdi kaç lira. Bizi 2 liralardan aşağısı kurtarmaz ama ben artık ilk fırsatta gidiciyim. Daha evvelde yazmıştım bu konuda.

7. Eyvallah hocam...

Fikirler tabi tartisilmali...ama dediginiz gibi insanlar 5-6 yildir bekliyor kimisini 40 kurus bile kurtarirken kimini 2 lira bile kurtarmiyor...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Yani kısaca istiyorlar ki???

davalar bitmeden SPK blokelerimizi çözsün... eeee sonra ya sen bu arada satarsan... danıştay da çağrı var derse (zor ama)

bunun için de yatırımcılar spk'ya karşı yönlendiriliyor. Bakın KAP açıklamasına SPK bizim blokeleri çözmüyor...

eee kardeşim sen de yıllarca mahkemeleri kaybetmene rağmen çağrıyı yapmadın davaları bekledin...

şimdi SPK bekleyince mi suç oldu... daha dava bitmemiş gün ola harman ola
    Size daha evvel de sormuştum. Sadece şu satıldığı söylenen 30 milyon lot açılsa diye. Ancak siz bunun mümkün olmadığını
    Yazmıştınız. Yapacak bir şey yok. Zaten gerekli sayıya ulaştınız. Yolunuz açık olsun.

Sayfa 794/964 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •