Sayfa 812/964 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Panik yapmayin ne olur bodrum oteli gitse antalya oteli gitse siz buyuk resme odaklanin camura bulanmis altin bir hissede oldugunuzu unutmayin altin degerinden birsey kaybediyor mu birde bu tarafindan bakin

2. şirketin içini boşaltıyorlar. tez elden tedbir konmalı.
    biraz geç kalındı, amaçları da zaten şirketin içini boşaltmak için davayı geri çektirmekti. bunun başardılar ama ky geç de olsa uyandı.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

3.  Alıntı Originally Posted by simsar Yazıyı Oku
    şirketin içini boşaltıyorlar. tez elden tedbir konmalı.
    biraz geç kalındı, amaçları da zaten şirketin içini boşaltmak için davayı geri çektirmekti. bunun başardılar ama ky geç de olsa uyandı.
    Söylenenlere göre dediğiniz gibi durum var deniliyor. Dava açanlara helal olsun. Bende girerdim ama ben yakında bir hareket çektiklerinde hisseden çıkacağım için girmedim davaya ama uzuncu olupda girmeyenler keşke girselermiş. Benim maliyetim düşük ve hisseye çok uzun yillar önce girmediğimden sıkıntım yok. Tek kızgınlığım bu hisseden iyi karla ayrılıp borsa çöktüğünde girilecek bir çok kağıda giremediğimden. Ama mal kaçırdıklarını içerden birilerinin söylendiği kulağıma gelen durumdur. İnanıp inanmamak kişilere kalmış. Umarım öyle değildir. Sadece panik amaçlı bir söylentidir. Ama yapılan KAP haberlerinide incelediğimizde şirketin gayreti yok gibi. Gayreti olmadığı gibi işleri güçleri yalan.

4. Vay be!

Piyasa değeri 158 milyon tl oldu

Emeği geçenlerin Allah belasını versin

5.  Alıntı Originally Posted by Haşim Yazıyı Oku
    Vay be!

Piyasa değeri 158 milyon tl oldu

Emeği geçenlerin Allah belasını versin
    Öyle bir hissedeyiz ki

Öyle bir tahtacı var ki

Öyle bir yönetim var ki

90 milyona elinden çıkardığı bir oteli bugünkü kurla 224milyon tl’ye satılıyor

Ve bugün itibariyle borsa değeri 158 milyon tl

6.  Alıntı Originally Posted by Haşim Yazıyı Oku
    Öyle bir hissedeyiz ki

Öyle bir tahtacı var ki

Öyle bir yönetim var ki

90 milyona elinden çıkardığı bir oteli bugünkü kurla 224milyon tl’ye satılıyor

Ve bugün itibariyle borsa değeri 158 milyon tl
    Topunun sülalesine AMK GAZETESİ benden ömür boyu hediye...
    Bunların bu şekilde hareket etmesine çanak tutanlara da aynı muamele...

7. G.tünü yırtıyor hergün düşürecek diye

8. Ben bu hisseye spk sayesinde girdiğimde evet çağrı var dediler geldik. Dolar 2 liralardaydı. Yanlış hatırlamıyorum umarım.
    Şimdi dolar 6.6 lira. 3 kat zarar sadece buradan. Emeği geçenlere, herkese teşekkür ederim. Ama bir öte dünya var.

Sayfa 812/964 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •