Sayfa 814/964 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,505 - 6,512 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Bıktık küfürden bedduadan bıktık

2.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    KAPtaki haberlerdende anlaşılacağı gibi Hukuk süreci devam ediyormuş yersen. Diğer taraftanda malları el altından kaçırmanıza istiyoruzki ADALET izin vermesin. O haberlerde aldatmaca. Hani Zeynep ablanız elinden geleni yapacaktı. Birazda kargalar gülsün o Zeynep ablaya yalancılar. Adamın biride çıkmış yok şurdan aldığım şu kadar lotu bugün sattım. Yok şu yatırımdan aldığım şu kadar lotu bugün burdan sattım. Tabi bunuda YERSEN. Hep üçkağıt yalan dolan. O gün sattıklarınıda ben aldım. YERMİ MİLLET yemez ytd

3. Yazılanlar gerçekse yuh beeee. Lefter diye bir yorumcu neler yazmış neler.
    Şirkette para varmış. Ama otellerin tadilatına gidecekmiş.Bakın bu yorumcu neler yazmış.

iyilikten mazarrat doğar demiş atalarımız
    çok iyi demişler EL - HAK doğrudur
    insanlar size inandı hani ev kadınıydın patroniçeliğe terfi ettin birçok şeyi bilmiyordun ama malesef yüzlerce kişiyi (1 kişiye tatil vererek ) davasını geri çektirdin
    sözler verdin ama hiç bir sözünü tutmadın
    tatile gönderdiğin arkadaşın da hala seni savunmaya devam ediyor ( '' ev hanımı'' oldu ''patroniçe'' ) neymiş ''ev hanımı bize hisse fiyatı ile ilgili aslında söz vermediki ama 62 yaptı ya hocam? en azından tatile gittik be (bunu içinden söylüyor) ,
    adamı savundun? neymiş niye tatilciyi gruptan attınız? o olsaydı anlaşırdık , iyide muhteşem ''ev hanımı'' sen o tatilci , beleşçi, avantacı yı İDUZ la bir mi tutuyorsun? O tatili çok seven , o hacizli malların peşinde ihaleden ihaleye koşan elemanını İDUZ la bir mi tutuyorsun? o tatilciye yaptığın teklifin aynısını İDUZ a yapmaya kalk ma İDUZ o tatilci gibi adam SATMAZ. İDUZ satılık değildir.Adam sana teklif yapmış iyi veya kötü sana kolaylık göstermiş buna rağmen bu güzel teklifi kabul etmemişsin? senin dolardan haberin var mı? senin eurodan haberin var mı? bu kadar insan senin için hayır dua okuyor EV HANIMI.
    Neymiş şirkette para var ama otellerin bakımı tatilatı için harcanacakmış, kredi ödeyecek miş ama yinede dava yı çekmeniz lazım mış? e be ev gadını e be ev gadını üç kuruşa beş köfte yok bu zamanda

sende tatilci eleman bu satırları okurken pis pis sırıtıyosundur şimdi sadece tatil yapmadın daha sı da var ? bu aldığın avantaların bedelini bu dünyada göreceksin sen sırıtmaya devam et

ev hanımı? kardeşin bile senden iyiydi, o en azından olmaz derdi olmazdı zaten. sen birçok söz verdin? ben kardeşine sorduğumda hiç bir zaman yalan da söylemedi senin gibi. Kardeşinden çok daha acımasız çıktın. Elini vicdanına koy desem de yine sen şu anda tatilciye çok kızıyosun biliyoruz. Tailciye tekrar dava açıldığında baya kızdın. O da avantası elinden geri alınacak diye çok çabaladı. O vazifesini yaptı be ev hanımı. o vazifesini yaptı. Dava açılma şamasında bile millete dediki ''Eylülün ilk haftası danıştay sonucu çıkacak'' bile dedi ki hala çıkmadı. Ne dediğini bile bilmeden şuursuzca caba gösterdi . Hatta İDUZ a telefonda kafa bile tuttu. Sonra napıyorum ulan ben dedi. İDUZ a kafa tuttu şuursuz. Yüzzyüze gelse ki gelemez İDUZ la kesin altına edecek kadar cesareti vardır. Cesaretinin boyutu bu kadardır.

Sen kardeşini bile geçtin ev hanımı? yüzlerce kişiyi bir kişiyi tatile göndermekle davayı geri çekdittirdin sen aslında çok zeki değilsin ama zeki birini SATIN alarak davayı geri çekdittirdin.Tabiki sadece tatile tav olmadı o (arkadaş)

şimdi düşünüyorumda vallahi billahi helal olsun tatilciye

gittiği tatilin bedelini bize davayı çekdittirmeyi geçtim ne oyaladı bizi be yok ocaktı yok marttı yok hazirandı yok eylüldü derken

derken derken dava açıldı. Tatilci cabaladı dava açılmasın diye. İlk önce yüksek lot miktarı olanları telefonla aradı davaya katılmayın diye. birçok kişiyi aradı ama nafile. boşa kürek çekti.

size soruyorum ? insanlar niye tatilcinin değilde İDUZ un peşinden gitti. Oysa İDUZ tatilci gibi zeki biri değil. Tatilci gibi sinsi biri değil. Tatilci gibi tatili sevmez. İDUZ dobra anadolu evladı delikanlı diye millet peşinden gidiyor. Hİç bir zaman bireysel hedefi olmadı. İşte fark bu.

Tatilci biliyorum buraları okuyorsun
    Tatilci sen tahtada al satı seversin iyi bilirim

sende biliyorsun tatilci , İDUZ un teklifinin kabul edilmediğini?

peki ev hanımı bu davayı nasıl geri çekdirtecek? veya davayı nasıl geçersiz kılıp düşürecek?

plan nedir? bunu da ablanla bi görüş, duydumki artık akşam yemeklerindede muzakereler devam etmekte

Ama ev kadını tekrar söylüyorum, tatilciye yaptığın ve onun kabul ettiği teklifi İDUZ a yapma kabul etmez. O biliyor bu kadar insanın vebalini alırsa çoluk cocuğundan çıkacağını

Ah be tatilci ah be tatilci senin akıbetin iyi olmayacak, kendini ancak ve ancak affettirmenin tek yolu var, aldığın avantayı iade edip gerçekleri açıklaman?

4. Kim bu tatilci birde onun kim olduğunu yazsalar.

5.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Kim bu tatilci birde onun kim olduğunu yazsalar.
    Birde akşam yemeklerinde müzakereler devam etmekteymiş. Bu kadar güçlümüki bu dediğiniz tatilci bu kişiyle müzakere falan filan inter milan. Benim tahtacım var diyen zeynep ablanın tahtacısımı yoksa. Mecnurlarmı, galipmi anlayamadım hala. Galip mesela tatile ihtiyaç duymaz zate Batumda. Yoksa eski davacilardan birimi. Sürekli sattı lafı döndüğü için olabilir gibi. Yani kyyimi satmış anlamadım. Diğer tarafya yazan yorumcu biraz daha açık yazarsa belki anlarız.

6. Anne terliğinin silah sayıldığı ama yüze dökülen atılan kezzap ve tuz ruhunun suç sayılmadığı veya anne terliğinin cezasının daha fazla olduğu ADALET sisteminde bu Kervan yönetimini ve işbirlikçilerini öttürecek bir sistem bekliyoruz 😃😃😃 ytd

7. Sosyete aleminde rezil rüsva olsunlar. Bir sürü ahh alıyorlarmış. Yakında neticesinide görürüz umarım ytd.

Sayfa 814/964 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •