Sayfa 817/964 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. şimdi onlar düşünsün. ky yeterince düşündü. şerfs.ler.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

2. Dava açan arkadaşlar bu delillerle bu Şirketi ÖTTÜRMESİ lazimki. Bencede ÖTTÜRÜRLERRR. Ve vaziyette böyle görunüyor. Şimdi Şirkette düşünsün ama asil tahtacı düşünsün 😁 ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    [I][B]

KOT pantalon DIŞ arI
    dediklerimin son aşaması

ve inanın 31.12.2018 den sonra bir daha demiyeceğim

bu da size son kıyağım

31.12.2018 benim hesapladığım sürenin sonu

eğer bu tarihden sonra bile olursa
    KOT pantalonu DIŞ arI da giymek

BEN YANILDIM olur
     Alıntı Originally Posted by cebeci Yazıyı Oku
    Fesih Davasını açmamak için her yolu denedik, önlerine her türlü seçeneği sunduk,
    ZT ne yaptı..
    O da bütün önerileri red etti, param yok dedi.
    Yani davayı açtırmak için elinden ne geliyorsa yaptı.
    Biz avukatımıza vekaletimizi verdik.
    Kendisi yarın davamızı açacak inşallah.
    Öyleyse neymiş...
    Oyun bitti.
    Bundan sonra sadece Mahkemede konuşacağız.
    Bu sefer de bizi kandırmaya çalışın bakalım, kanacakmıyız görelim.
     Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    ky için hayırlı olsun İNŞALLAH

ama çok net birşey belirteyim
    TAMAMEN İSTEDİKLERİ BU
    ve amaçları na doğru adım adım ilerliyorlar

KOD DIŞI amaçları

SONUCUN TAMAMEN KY nin LEHİNE OLMASI TEK İSTEĞİMDİR

ama maalesef aklım öyle demiyor
    süreç EMSAN ve EMPAS a çok benzer ilerliyor

SS ve Avanesinin akıl hocası EMSAN cılar ile aynı yada benzer sanki

BENİM hesapladığım malum süre maalesef yaklaşıyor
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

4. Eyyy Sayılganlar bu haberin linkinin altındaki yorumlara bakında utanın 😂😂😂😂😂😂😂

5.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Eyyy Sayılganlar bu haberin linkinin altındaki yorumlara bakında utanın ��������������
    bi sakin ol be bilader az yaz lütfen az yaz yani geçmiş yazılarına bakıyorum içi boş yani bi bilgi bi fikir var mı yok ha dolu dolu bişiler yaacaksan hep sen yaz hep sen konuş dinleyelim biz de...

tamam anlıyorum 62 hareketinde malı boşaltamadın üstelik şimdi epeyde zarardasın

geçmişte rahat rahat konuşuyodun benim maliyetim şu ben yeni girdim zaten falan filan diye

anladık bilader tamam sinirlisin ama bak sürekli yazıyorsun içi boş yazıyorsun biraz dinlen lütfen

6.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku

Volbor o zamanda ben sana deyim gelinim sen anla olsun. Yeminle bugün kervn hissesi yüzünden mağdur olupta ölmüş eşi yüzünden haciz gelen kişinin olayına şahit oldum. Bizzat avukatla konuşmasını duydum. Yani demem oki o adam gemileri yakmış. Yani diyomki yakında KOÇ ünivetsitesine giderde orada istenmedik bir durum olursaaa herkesin evladı kendine. İstediği kadar kpruması olsun yanında. O vakit Zeynep ablan keşkemmm 1 değil 2 oteli satsamda bu olayı yaşamasaydım derse şaşırma. Ablana bunuda söyle eğer sen söylemezsen burayı okuyan nedao söylesin yoksa digerleri daha ne deyim. Adamın biride demokratmıydı neydi valla hatırlamıyom derki sen burda maliyetini paylaşıyordun. Aklı kıt adam benim maliyet nema problem. Yani konu ben değil ben 40 kuruş olur giderim. Ben durumun birde psikolojik bu durumu var demek istiyorum.Yemin ediyorum. Bu yukarda yazďıklarım doğrudur. İş işten geçtikten sonra ne fayda Bu hisseyi yukarı taşımanızda fayda var diyorum. Mezar taşını yaptıramayıp haciz ödemek zorunda kalan yatırımcılar var diyorum. Ve sabırları tükendi diyorum. Evlat acısı fena durumdur diyorum eyyy zeynep ablanıza. Eyvahhhh dememeniz için paranın kölesi olmayın diyorum. Para bir yana evlat bir yana diyorum mankafalık yapmayın bunu idrak edin diyorum. Ytd 😁😁😁

7. Demokrat az konuşurum çok konuşurum. Sen niye Rahatsız oluyorsun. Ben bu hisseye sonradan girdim ama birçok önceden giren dostum var. Onların hislerine rehber oluyorum. Adamları yasaklamışlar. Adam bugün diyoki gemileri yaktım. Adamı sakinleştirdim. Dedim işler yoluna girer sakin ol. Sende çıkmışsin az konuş dinlen bilmem ne. Demekki seninde tuzun kuru yada al satçısın. Ben rahatım ama üzülen dostlarım adınada burada yazıyorum. Diyorum ya sanane benim derdim sen değilsin.
    Sen bana cevap vermeyi bırakta muhataplari versin. Seni geren ne burda yazdıklarımdan. Okuma geç. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku

Sayın VOLBOR...Kot dışı kot dışı... Bunları daha önce de sormuştum ama işinize gelmeyince cevap vermiyorsunuz??

eeee kot dışı olunca benim hissedarlığım bitiyor mu?

Ya da bak fesih davası açtık o dava iptal mi oluyor??

Yani sayın Volbor şirketin borcu 500 milyon civarında bir lara bile etmiyor...

Ha içini boşaltacaklar diyorsanız bakın biz her zaman bunlara müdahale ettik hala ediyoruz. Öyle kolay değil...

Şunu anlamadılar kervan yatırımcısı farklıdır... Mücadelecidir...

Nasıl birilerini bu mücadele rahatsız etsede... şiddetini artırarak devam edecektir.

Şirketin sorunu yönetim sorunudur. Şirket düzgün yönetildiğinde neler yapabileceğini siz benden daha iyi biliyorsunuz

Ha benim çekincem de bu diyorsanız... Bak hocam biz fesih davasını açtık, yarın bir gün sorumluluk davasını da açarız, suç duyurularında bulunuruz... Elbet bir şeyler yaparız (sürprizlerimiz olacak tabi)

Bugüne kadar biz düşündük bundan sonra şirketi yönetenler, lepistesler ve kendini tahtacı zannedenler düşünsün...

Mahkemeyi ve yaptıklarımızı takip etmenizi tavsiye ederim.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 817/964 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •