Sayfa 822/964 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. ...........................
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

2.  Alıntı Originally Posted by iduz Yazıyı Oku
    Yine cikmiş piyasaya oc
    yorumsuz....

3.  Alıntı Originally Posted by demokrat Yazıyı Oku
    arkadaşın maliyeti 3vaiağı 5 yukarı 32 kuruş civarı

kervan 62 kuruşa kadar giderken arkadaş yüzde yüz karda iken satmamış

şimdi 40 kuruşa gelsin ben kaçarım diyor

tam davalarla yönetim sıkıştırılmış iken ki üstelik bu arkadaş davaya da katılmadı

tam çağrı davası bir şekilde sonuçlanması yakın iken

yani ABS bak arkadaşım senin her yazında bir ofsayt durum var

tüm bunlara ek olarak bir de şirket yönetiminden duyumlar alıyorum falan filan diyorsun

seni tanımıyorum bilmem etmem seni suçlamıyorum da ya çok bilinçsiz yada aksine çok hesaplı yazdın bunları bilemiyorum belki de kendine göre iyi niyetlisin

şimdi sen ya tüm bu hatalı davranışlarını tekrarlamıcaksın yazarken dikkat edeceksin yada ben seni şikayet edicem

yazma demiyorum yazacaksan da yazdıklarına dikkat et lütfen gözüm üstünde
    Sözünü ettiğin arkadaşın yazdıklarında sıkıntı yok. sen kendi işine bak. spky ya şikayet ederim lafları ile kimi tehdit ediyorsun. üslubun tehditkâr üstelik spk ile tehdit ediyorsun ama koskoca forumda volvorun " kod dışına çıkacak hem de tarih dahi veriyorum " sözünü gale almıyorsun yani sana göre volvor belge ile mi konuşuyor. volvorun ki normal de Abs den mi rahatsız oldun. Abs 4-5 yıldır ky ve sen Abs yi saf buldun adam kesildin öyle mi? adamsan volvor ile ilgilen hadi yiyosa.

4. benim karakterimde gerçek ky yi asla spk ya şikayet yoktur. sen nasıl 1 karaktersin ky ye korku salıyorsun. varsa şikayet edilecek belgesiz ne ayak olduğu belirsin volvoru şikayet ederim. kimsin ki sen gerçek ky üzerine dikta kesiliyorsun

5.  Alıntı Originally Posted by hasson34 Yazıyı Oku
    Sözünü ettiğin arkadaşın yazdıklarında sıkıntı yok. sen kendi işine bak. spky ya şikayet ederim lafları ile kimi tehdit ediyorsun. üslubun tehditkâr üstelik spk ile tehdit ediyorsun ama koskoca forumda volvorun " kod dışına çıkacak hem de tarih dahi veriyorum " sözünü gale almıyorsun yani sana göre volvor belge ile mi konuşuyor. volvorun ki normal de Abs den mi rahatsız oldun. Abs 4-5 yıldır ky ve sen Abs yi saf buldun adam kesildin öyle mi? adamsan volvor ile ilgilen hadi yiyosa.
    geçmiş mesajlara bak 62 hareketinden az önceki tarihlere bak

volboru zamanında defalarca kovaladım burdan

anladın mı canım hadi bakim hadi

6.  Alıntı Originally Posted by hasson34 Yazıyı Oku
    benim karakterimde gerçek ky yi asla spk ya şikayet yoktur. sen nasıl 1 karaktersin ky ye korku salıyorsun. varsa şikayet edilecek belgesiz ne ayak olduğu belirsin volvoru şikayet ederim. kimsin ki sen gerçek ky üzerine dikta kesiliyorsun
    az oku az oku az oku

dediğim tarihlere dön az oku

volboru da uyardım aynı konularda spk şikayet vesaire...

geçmiş mesajlarımda var

az oku

zihnin açılır

az oku

az

7. adam fesihe ister girer istemez ise girmez. bu ne seni ne de fesihçileri ilgilendirir. vardır kendisi için 1 sebebi ona göre plan yapmıştır. fesih için 2 yılı göze alacaksınız dendi. görüyorsun Abs sıkılmış. bu saatten sonrada canı istediği fiyattan çıkar. hertürlü alavere dalaverenin döndüğü hukuki boyutunun yatırımcısı ile şirket arasında gidip geldiği hatta spk ile şirket ve artı ileriki dönemlere göre kimbilir süreç belki de yatırımcı ile spk yı da karşı karşıya hukuki sürece getirebilir. Millet yıllardır bağladığı alınteri yatırımı yüzünden psikolojisi bozulmuş senin tuzun kuru olsa gerek 1 de gerçek ky yi spk ya şikayet ile tehdit ediyorsun üstelik fazla büyütülecek 1 mevzu da değil arkadaşın paylaşımı. diğer köy olsun bu köy olsun 4-5 yıldır yazılıp çizilenlerin yanında Abs ninki çok hafif.

8.  Alıntı Originally Posted by demokrat Yazıyı Oku
    geçmiş mesajlara bak 62 hareketinden az önceki tarihlere bak

volboru zamanında defalarca kovaladım burdan

anladın mı canım hadi bakim hadi
    Madem öyle. doğrudur. dediğin gibi olsun fakat Abs nin meselesini fazla abarttın. üstelik şikayet etmiş olsaydın da oradan sana 1 şey çıkmazdı

Sayfa 822/964 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •