Sayfa 833/964 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Çağrı davası kesinlik kazandı Danıştay gerek yok dedi bitti daha varmı yapılacak bir sey

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SPK kararı temyiz etti. Nihai karar daha çıkmadı.

2.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Çağrı davası kesinlik kazandı Danıştay gerek yok dedi bitti daha varmı yapılacak bir sey
    .
    Alla alla ne sonuçlandı.. spk nın en son yaptığı itiraz tekrar mahkeme tarafında kabul edilip tetkik süreci başlatılıp karar aşamasına geçildiğini biliyorduk.

Denek ki sonuclanmış. sizin haber almışsınız.. ilgili kaynağı açıklayarak bizi aydınlatır mısınız.

Artık bu emsal ile borsadaki diğer şirlrtlerede çağrı yükümlülüğü olmadan aynı koşullar aynı rasyolar ile borsaya kote olan ve borsa dışı şirketlerle şirket birleşimleri yapmalarına olanak tanınmalı, hak tanınmalı, bu hak sadece zt ye sunulmamalı..
    Bakalım borsa nasıl bir borsaya dönüşüyor borsa da neler oluyor....

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Alla alla ne sonuçlandı.. spk nın en son yaptığı itiraz tekrar mahkeme tarafında kabul edilip tetkik süreci başlatılıp karar aşamasına geçildiğini biliyorduk.

Denek ki sonuclanmış. sizin haber almışsınız.. ilgili kaynağı açıklayarak bizi aydınlatır mısınız.

Artık bu emsal ile borsadaki diğer şirlrtlerede çağrı yükümlülüğü olmadan aynı koşullar aynı rasyolar ile borsaya kote olan ve borsa dışı şirketlerle şirket birleşimleri yapmalarına olanak tanınmalı, hak tanınmalı, bu hak sadece zt ye sunulmamalı..
    Bakalım borsa nasıl bir borsaya dönüşüyor borsa da neler oluyor....
    Pardon ben bitti sanıyordum öle haberler var SPK nin temize gittiğini bilmiyordum.danistayin bu konuda en yüksek mahkeme olduğunu ve kararina itirazın mümkün olmadığını biliyordum.demekki yanlış biliyormuşum siz doğruysaniz.bir haber bulamadım temizle ilgili.ama olayın bittigiyle ilgili haber çok.davaya müdahil bir kişide o konu kapandı demişti.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. SPK ZT ye şirketini getirip borsada halka açık şirketle birleştirme koşulların çağrıyı gerekiyor diyor , ama ZT hayır benim akrabaların yönetimde olduğu için çağrıdan muaf olayım diyor. Daha sonra şirketin bşr çok varlığı şirket dışına uçurulup şirket büyük zararlara uğatıldıktan sonra yeni yönetim kürüyorum diye şirketin başına geçince, ben (yeni yönetim) şirketin uğratıldığı bu zararlardan sorumlu değilim, daha önce yönetimde olan akrabalarım (eski yönetim) sorumlu demesi BÜYÜK PARADOKS ..

Bakalım Hukuk bunun neresinde, adalet bunun neresinde??

Aslında belirlenen 0.89 çağrı fiyatı ida ZT içim oldukça avantajlıydı çünkü yaptığı şirket birleşimi öncesi borsada halka açık olan Kervn ın hisse defter değeri 1.50 lerdeydi, ve piyasada dolaşımda fazla hissede yoktu...

Ama sanırım birileri hırsıyjla hisseyi aşağı basarsak uzatmalara giderek yatırımcıya korkular vererek endişelere sürüklersek borsada her olduğu gibi yatırımcılar panikleyip hşssekeri dökülür ve bizde hisselere çok düşük fiyatlardan ele geçiririzhesabı yapıldı.. Ama sanırım hesap tutmadı ve hisseyi aşağı basarken hisse kaptırdıkar ve bu defa yeni yeni dönme dolaplara çevirip durdular anaçlarına ulaşmak için..

Neyse bakalım hukuk ve adalet bu işlerin neresinde!!

5. bugün sabah 43 açtı eşleşme 0,44 bakalım ne olacak?

6. Borsa düşerken bu ufaktan yükselişler hayra alamet gibi

7. Eşleşme 39 da 70 bin lot. Toplamaya devam ama az kaldı hissediyorum. Bu kadar hisseyi nerden satacaksınız merak ediyorum ama unutmayın yip den çıkmalısınız ayrıca başvuruyu hiç geciktirmeden yapın ve çıtayı yüksek tutun

8. Danıştay Dosya Sorgulama

Dosya Sorgulama
    Birim Adi
    Esas No
    2018
    /
    97
    Dosya yıl ve No sunu yazınız ...

Toplam 1 Adet Kayıt Bulundu
    Birim Açılış Tarihi Dosya Türü Esas No Davanın Konusu Taraf Bilgisi
    Danıştay 13. Daire Başkanlığı 11/01/2018 Karar Düzeltme 2018/97 SPK 7. Hisse-Pay Devrine İlişkin İzin/Kayıt Başvuruları Uyuşmazlıkları
    MÜDAHİL (DAVALI) : A* D*
    MÜDAHİL (DAVALI) : C* K*
    TEBLİGAT YAPILACAK 3. TARAF : S* T*
    ...
    Sonuç

Dosyaya Ait Bilgiler
    Dosyanın Son Aşaması ( 16/10/2018 ) , Karar Verildi ( Dosyanız hakkında nihai karar verilmiştir. Gerekçeli kararın yazımı ve imzaları tamamlandıktan sonra tarafınıza tebliğ edilecektir. )
    Karar Sonucu
    ( 16/10/2018 ) , KARAR DÜZELTME RET

Sayfa 833/964 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •