Sayfa 844/964 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Anel telekom borsadan şutlanmış. Sebep bir faaliyetinin kalmaması.

Bunu niye yazdım. Bist kottan çıkarma işlemi sırasında her zaman sebep gösteriyor.
    Volbor atıp tutuyor ama hangi nedene dayanarak kotdışı olacağını söyleyemiyor. Buyursun yazsın.bizde inceleyelim. Hani yatırımcı dostu ya.

2. Özkaynakları 8 yıldır ekside olan gsray kot dışı bırakılmıyorsa, bu kadar varlığa sahip olan Kervan kotdışı bırakılırsa bu büyük haksızlık olur.

Bu hisseye çağrı muhabettinden önce girmiştim. Çağrı olayı bize çok zaman kaybettirdi. Şirketin denizbank’tan almak için anlaştığı kredi sırf bu çağrı meselesi ve hisselerin dondurulması yüzünden iptal edildi. Şirket yönetimi de masum değil ama gelinen nokta itibarıyla SPK ya dava açmak bence en mantıklı yol.

3.  Alıntı Originally Posted by ilhan1908 Yazıyı Oku
    Özkaynakları 8 yıldır ekside olan gsray kot dışı bırakılmıyorsa, bu kadar varlığa sahip olan Kervan kotdışı bırakılırsa bu büyük haksızlık olur.

Bu hisseye çağrı muhabettinden önce girmiştim. Çağrı olayı bize çok zaman kaybettirdi. Şirketin denizbank’tan almak için anlaştığı kredi sırf bu çağrı meselesi ve hisselerin dondurulması yüzünden iptal edildi. Şirket yönetimi de masum değil ama gelinen nokta itibarıyla SPK ya dava açmak bence en mantıklı yol.
    Bende spk bültende çağrı yapacak dediği için girdim. Kotdışı falan olursa ki sanmıyorum, bende spk ya dava açmayı düşünürüm.
    Mali tablo kötü ama özsermaye eksi değil bildiğim kadarıyla. Mali tablo vesilesiyle kotdışı olmasını geçen sene burada konuşmuştuk. Freecell ve başka arkadaşlar görüşlerini yazmıştı. Gene Tartışalım burada.

4. Bugünkü hürriyetin haberi.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/h...ansiz-41037354

Uludağ tıklım tıklım dolu. Geceliği kişi başı 2000 tl den oda satıyorlar. Üstelik imar barışı ile davaları da hallettiler. Hisse hala sürünüyorsa bu ky kazanmasın diye yapılıyor.

5. Spk ya dava açma konusunda hemfikirim, çünkü biz çağrı için girdik hisseye

6. Zt nin hisse blokesi ne zaman kalkacak, 400 milyon hisseyi bu fiyatlardan satar mı sizce...

7.  Alıntı Originally Posted by baskan7878 Yazıyı Oku
    Zt nin hisse blokesi ne zaman kalkacak, 400 milyon hisseyi bu fiyatlardan satar mı sizce...
    Tebrik ediyorum. Çok güzel sorular.
    Gelelim cevaplara: buradaki cevaplar şahsi düşüncelerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Kapta ki habere göre ki davanın sonuçlanması ile ilgili. Tarih 12 kasım 2018.
    Spk nın bir aylık süresi olduğu söylendi bana hukuk bilen değerli dostlarım tarafından.

8. Bu durumda 12 aralık 2018 son tarih spk için. Spk nın hisselerin blokajını çözmeme gibi bir durumu yok.
    Kısaca hisseler en geç 12 aralık ta çözülmüş olmalı.

Sayfa 844/964 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •