Sayfa 848/964 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Aynı fikirdeyim. Alan yatırımcıyı da mağdur etmesin spk. Blokeyi çözsün, sonra görelim mevlam ne eylerse güzel eyler.
    18 temmuz 2018

2.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Hocam güzel diyorsun. Ben de aynı şeyleri biliyorum. Bunlar blokeyi açtırmak istiyor. Var bir planları diyorum.
    Hisseyi yükseltsinler çekip gideyim diyorum. Kimseyi savunduğum yok. Sadece şu 30 milyonun ki açsın spk. Alıcı nın planı da vardır mutlaka diyorum. Kimseye de dava açmayın dediğim yok. Zaten böyle bir hakkımda yok. Herkes serbest sonuçta.
    Yani bu böyle nereye kadar gidecek.
    bak buda size cevaptı.#6031

3.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Sayın cebeci sapla saman birbirine karışmış durumda.
    Eski yönetimden birileri 250 milyon almış. Tamam. Bu iddia doğruda olabilir yanlış ta sonuçta mahkeme karar verecek.
    Beni zerre ilgilendirmiyor. Kimbilir nerede bu paralar. Geri geleceğine inanmıyorum.

Gelelim yeni yönetime. Kardeşini ibra etti. Sonuçta kardeş. Bununda pek bir önemi yok bana göre. Savcı derse sen para götürdün,
    Gitsin yatsın içerde, bana ne. Yapılan en önemli şey denetçi kuruluştan olumlu raporu almak. Yoksa bu kağıt şu an kotdışıydı.
    Sayın freecele sorabilirsiniz, mevzuata hakimdir kendisi.
    #6371 al bak. kim götürdüyse cezasını çeksin.

4. ah freecell zamanında sağlam sallamışsın. eski defterler açık.
    bu 250 milyon konusundan bahsediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    250 milyon meselesine gelince. Bu bir iddia. Suç duyurusunda bulundu spk. Ne çıktı? Bilen yok. Bir veya bir kaç kişinin ahlaksızlığı yüzünden şirketin dolayısıyla biz yatırımcıların cezalandırılması doğru mu? Parayı ben mi aldım, siz mi aldınız? Bizim ne suçumuz var.
    Üstelik çoğu yatırımcı çağrı var diye spk sayesinde bu hisseye girmişken.
    bak 18 ağustosta bile aynı görüşümü savunuyorum. bende bir değişiklik yok yani.

6.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Bakın ben sizin karşınızda değilim. Tersine hepimiz aynı taraftayız. Bu iş biran önce çözülsün. 30 milyon lot açılsın. Dava da bir yandan devam etsin. Zaten benim düşündüğüm, aklımdaki gibi hareket ederlerse yılbaşında kimse kalmaz burada. Sadece tahmin.
    aha buldum. #6389
    19 ağustos 2018.

7.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Önümüzdeki 2-3 ay içinde aklımdaki fiyata gelmezse davamı açarım. Bakın eski mesajlarım var. Yılbaşına burada kimse kalmaz diye.
    Bulup koyacağım.
    bunu arıyordum. 19 ağustos 2018 de yazmışım.

8. ben sözümün eriyim. yılbaşına kimse kalmaz yazımı bulacağım dedim buldum. iyi akşamlar.

Sayfa 848/964 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •