Sayfa 849/964 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Yav hızlı yazıyorsun dedim yetişemiyorum dedim. İnat ettim senin için tableti bıraktım pc açtım. Karşılığı bumu? Sessiz mi kalacaksın.
    Neyse.

2.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam biz gaza gelecek yasi gectik...

Hem ayri ayri acalim deyip... Sonrada bu sekilde yazmak...size hic yakismadi...

Size cvp vermeye gerek yok... Konu anlasilmistir iyi geceler

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buda anlaşılmadı. Tüm samimiyetimle söylüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    )) pot kirdiginizin farkina vardiniz galiba...

2-3 ay sonra gorusuruz o zaman hocam

Takipcisi olacagim

Yalçın bey beni kim sanıyorsunuz bilmiyorum. Pot kırmak derken... yani nerede çeliştim ben kendi yazdıklarımda.
    Sizin psikolojinizi iyi görmüyorum bu aralar. Herkezle bir kavga modundasınız.

4.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Hatta birleşmeden açmak daha mantıklı. Spk nın karşısında 300 tane dava. Ayrı ayrı açarız gerekirse.
    Hakim birleştirir davaları
    .
    Hocam bir daha yazayim benim psikolojim gayet iyi....biz grup olarak ister tahtadan olur ister fesih davasindan olur oyle ya da boyle hakkimizi alacagiz... Ancak gece yazdiginiz 5-10 mesaji tekrar okudugunuzda sizin nasil celistiginizi bir daha izah edeyim...

Birincisi bir yukselis yaparsa cikarim dediniz... Saygi duyarim sorun yok...

Ikincisi SPK'ya hepimiz ayri ayri dava acalim dediniz... Bende sirketin ve yatirimcilarin hakkini korumak sirket yonetiminin gorevidir dedim. Ilk onlar acsin dedim... Ve size de ilk yukseliste satacaktiniz hayirdir dedim...

Sizde iki aya kadar yukselis olmazsa davami acarim dediniz bende takipcisi olacagimi soyledim...

250 milyonluk olayla ilgili kisiler hesap verir sirketin ilgisi yok dediniz... Bende zarar goren sirket nasil ilgisi olmaz...sirketi temsilen yonetimi dava acmali dedim

Yani sayin fabrika daha da yazmayalim istiyorsaniz... Bakin diger tarafi da okumus ismimi de ogrenmissiniz... Eger yapabilirsek eylem karari aldik... Oradan iduzun numarasida paylasildi buyurun siz de katilin...

Yani frecell son 10-15 yazinizda bile celisen 3-5 seyi ifade edince niye psikolojisi bozuluyor anlamadim... Hadi sayin fabrika iduza ulasin birlik beraberlik halinde hakkimizi arayalim

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5. Yani hocam ilk yukseliste kacarim dediginiz bir hissede hadi hepimiz ayri ayri SPK'ya dava acalim demek bana pek inandirici gelmedi... Onun icinde sizi elestirdim...

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6. Tamam hocam anladım şimdi. Ben 2/3 ay içinde bir yükseliş bekliyorum. Bu yükselişte fiyat ta önemli tabi satıp çıkmayı düşünüyorum. Ha burası kervn. Yükseliş olmazsa veya kotdışı gibi saçmalık olursa dava açarım diyorum. Olay bu. Fiyat yükselir bende satıp gidersem dava açmam tabi.

7. Yatırımcılar binbir dümen dolapla aşırı zarara uğratılmış mağdur edilmişti ve hukuk yatırımcı lehine iken, ülke hukuğunda pek rastlanmayacak şekilde karar düzeltme aşamasında herseyi tekrar mağdur edilmiş yatırımcı aleyhine dönüştürülmüştür.

Yatırımcıların mağduriyetinin tek sorumlusu atı alan üsküdarı gecer düzendir.
    Gerisi boş yaygara... Herkese geçmiş olsun...

8. Eğer şirket feshi gerçekleşirse ve fetihle belirlenen hisse değeri makul bşr rakamda olursa yatırımcılar zararlarının bşr kısmını telafi etme fırsatı yakalamış olur.

Kimbillt bellikide fesih istedikleri birseydir, hisseleri topluca amaçladıkları bir fiyattan almak için iyi bir fırsatı olarakta görüyor olabilirler.

Tabi fesih gerçekleşirse, şirket varlıklarının değeri değeri ve kervn hissesinşn değerinin nasıl belirleneceği önemli...

Spk nın belirlediği şekilde yönetimi şirket dışıns taşınmış olduğu veya şirketin zarara uğratıldığı 250 milyonluk kayıp ne olacak?

Ayrıca son olarak Bodrum hotelinin bunkadar ucuza şirket dışıns çıkmış veya çıkarılmış olması ne olacak...

Sayfa 849/964 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •