Sayfa 851/964 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Ağıustos 2018 de ben lotlar açılsın derken birileri açılmasın malı çakıp kaçacaklar diyordu.
    Şimdi gene aynı ekip mallar açıldı tavan istiyoruz diye bağırıyor. Ee ne oldu hani malı çakıp gideceklerdi, nereden çıktı bu tavan istiyoruz sevdası.

2. Bu volbormudur zolbormudur herneyse hakli cikacak herhalde

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şüphesiz biz emaneti göklere, yere ve dağlara teklif ettikte onlar onu yüklenmek istemediler, ondan çekindiler. Onu insan yüklendi.çünkü o(insan) çok zalimdir, çok cahildir. (Ahzab 72)

4.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Ağıustos 2018 de ben lotlar açılsın derken birileri açılmasın malı çakıp kaçacaklar diyordu.
    Şimdi gene aynı ekip mallar açıldı tavan istiyoruz diye bağırıyor. Ee ne oldu hani malı çakıp gideceklerdi, nereden çıktı bu tavan istiyoruz sevdası.
    Hocam lafınız banaysa ben en başından beri bu işin en hızlı yolunun lotların açılması olarak değerlendirmiştim.
    Ve hala da bu lafımın arkasındayım.
    Ama artık sonuç görmek istiyorum.
    Tahtaya bakarsak aynı tas aynı hamam.
    Şu andan itibaren boşa geçen her dakika bize zarar.
    Göbekten bağlı değiliz bu hisseye yeter artık
    Sabır da bir yere kadar..

Ytd

5. inanın o dönem kimlerin karşı çıktığını hatırlamıyorum. Bakarım gerekirse.ağustos ayında tatilde, oteldeyken yazmıştım yanlış hatırlamıyorsam.oradan aklımda kalmış. Tatildeydim ama malum oteller değil yani��
    Aslında konu bu değil.
    Sabrın sonuna gelen bir tek siz değilsiniz. Sessiz bekleyen aklı selim insanlar olduğunuda düşünelim.
    Bu kadar ay blokaj çözülmeme sebebi davanın TAMAMEN bitmesi GEREKLİLİĞİDİR. Bu işin bir çok kolu var.
    Şirket-danıştay-spk-bist. Malum ülkemizde işler biraz yavaş ilerler.

6. Benim tanıdığım kimse yok. Ama diğer köyde bazı kışkırtmalar görüyorum. Beşiktaşlı biri var. Sağa sola küfürler yağdırıyor. Bu
    İş böyle çözülmez. Bu tip adamlara itibar etmeyin.gaz vermekten başka birşey yapamazlar. Ayber, freecell, jandarma,laleburgaz ve başkaları... bunlar mantıklı insanlar. En azından yazdıkları bu şekilde. Bu arkadaşlar en azından farklı bir görüş yazıldığında güzel güzel cevaplar veriyorlar. Sürece gelince şahsi tahminim çok az kaldığı yönünde. Dava bitti, blokaj kalktı. Evet beşiktaşlı bana da saydırabilirsin. Aynen iade. Bugünlük bu kadar.

7.  Alıntı Originally Posted by usta64 Yazıyı Oku
    Bu volbormudur zolbormudur herneyse hakli cikacak herhalde

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Pardon volboru unutmuşum. Ah volbor ah. Enteresan bir adam. Ama davanın şirket lehine bitmesiyle spk nın eli çok zayıfladı.
    Hangi sebeple kotdışı yapacak belli değil. Yapsa da boşuna demiyoruz burada spk ya dava açarım diye.

8. Sayın şirket yöneticileri
    Tahmin ediyorumki burayı okuyorsunuz yada okutturuyorsunuz.
    Şimdi devlet sizin tüm otellerinize el koysa ve üstüne deseki hadi hapse.
    5 sene hapis yatsanız tam 6 ya dönerken pardon ya siz masummuşsunuz hadi dışarı çıkın ama otellerinizi sattık bir tek uludağ oteli kaldı bununla idare edin dese nasıl hisseder ve düşünürsünüz?

İşte biz yatırımcılar tam olarak bu durumdayız. 6 senedir saplandık kaldık bu bataklığa ve paramız en az 5 te 1 eridi.

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar.!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 851/964 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •