Sayfa 865/964 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,913 - 6,920 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. "Kervansaray Uludağ Oteli' nin tahsisi, 63 yıl boyunca geçerli olmak üzere ihya edilmiş, nihayetinde Kervansaray Uludağ Oteli 25.12.2018 tarihinde faaliyete açılmıştır."
    Bugün gelen KAp haberi. Ellerinden giden hatta boşaltıp tahliye ettikleri Kervansaray Uludağ Otel'i 63 yıllığına tekrar geri almışlar.
    Turizm sektöründen tanıdıklarıma sordum "değeri ne kadar eder" diye.
    Bugünkü şartlarda en az 250 milyon eder dediler.
    Haberlerde Uludağdaki Otellerde yer kalmadığı, Uludağ için gelenlerin mecburen şehir içindeki otellere yönlendirildiği yazıyordu.

2. "İştirakimiz Melis Yapı A.Ş.'den, Blane Teknoloji' ye satışı yapılan "Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Muradiye Mevkii, 4761 ada, 7 parselde" kain mesken vasıflı taşınmazın iadesi hususu nihayete erdirilmiş ve anılan gayrimenkulün şirketimize geri iadesi gerçekleştirilmiş, hedeflenen amaç doğrultusunda başarı sağlanmıştır."
    Gelelim bugünkü diğer KAP haberine..
    Mesken dediğine bakmayın. Bursanın en değerli caddesi Çekirge caddesi üzerinde muazzam bir bahçesi olan müstakil villa.
    Biraz ilerisinde Çelik Palas Otel'i var.
    Buraya da çok güzel bir Termal Otel yapılabilir mesela.
    Bu 2 haberin bugün hisseye katkısı sadece 1 kuruş oldu.
    Bunlar otellerin bahçesinden petrol çıkartıyoruz deseler inanın hisse yine en fazla 1 kuruş artar.
    En iyisi önce şirketin ve otellerin ismini değiştirmek.
    Ondan sonra da mahkemeye gidip,
    Şirket ortaklarının isim ve soyadlarını tümden değiştirmek.
    İşte o zaman yeni yatırımcılar gelmeye başlar belki.

3. yargıda sayılganlar lehine karar veren mahkemeler ve hakimleri hakkında bimer ve cimere yazı yazdım araştırılması için.
    yargıda bunları koruyan güçlü bir el in olması, bunların bu kadar vurdum duymaz davranmasına. yatırımcıyı adam yerine koymamasının bence sebep bu.

arkadaşlar 5 dk alır yazalım bimere cimere.

4. Artık film koptu..
    Ya PATRON ZT hisseyi yükseltecek bu bilinçli yatırımcı topluluğundan kurtulacak
    Ya da aklına gelebileceği her kulvarda karşısında bizi bulup itibarlarını tamamen kaybedecekler.

5.  Alıntı Originally Posted by bozkurtoglu Yazıyı Oku
    yargıda sayılganlar lehine karar veren mahkemeler ve hakimleri hakkında bimer ve cimere yazı yazdım araştırılması için.
    yargıda bunları koruyan güçlü bir el in olması, bunların bu kadar vurdum duymaz davranmasına. yatırımcıyı adam yerine koymamasının bence sebep bu.

arkadaşlar 5 dk alır yazalım bimere cimere.
    dert etme arkadaş. bimere cimere gerek kalmadı. arkadaşlarınız gereğini yapıyor. Bizzat Reisi Cumhura çıkılacak. YTD

6. bimere cimere başvurun için alacağın cevap belli . işte bu nedenle arkadaşlar işi kökünden halledecekler İnşallah. YTD

7. O tilki de bugünleri görmek için can atıyordu . zaten demişti ya idam sehpasına çıkmadan bu iş bitmez. o halde sehpa hazırlanıyor görelim seni çakaaaaaaaaaaaaal )

8. Eylemin kralı geliyor yakın zamanda inşallah

Sayfa 865/964 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •