Sayfa 867/964 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,929 - 6,936 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    KEZBN da KY kalmamış sadece ya herro ya merro cular ve kaşıntısı bol olanlar kalmış

HEPSİNİN PARASI KENEFE BATSIN
    ARTIK ZINNIK UMURUMDA DEĞİL

benim 5 yıl önce ne yazdığımı FORUM YÖNETİMİ de BURADAKİLERDE biliyor
    bilen bilmeyene anlatsın
    BANA KÜFÜR EDEN YADA İYİ DİLEK DE BULUNAN HER KİM VAR İSE
    ALLAH 1000 MİSLİNİ ONA VERSİN

KEZBN larınızı avuçlamaya devam edin

bunu da şimdiden buraya yazayım şimdiden ki bir daha bu topik de işim olmayacak

EĞER Kİ
    06 OCAK 2019 A KADAR KODDIŞI OLMAMIŞ OLURSA
    SONRA DAN OLSA DA KENDİMİ YANILMIŞ SAYACAĞIM
    BUNU DA ŞİMDİ DEN YAZAYIM

KEZBN ında
    BURADAKİ KEZBN SAHİBİ OLUP DA BANA HAKSIZ YERE SÖVENLERİN
    HEPSİNİNDE

PARASI ZATEN KENEFDE HİÇ UMURUMDA DEĞİL KENDİLERİ DE BETER OLSUNLAR

HAYDİ BİR DAHA SİZİNLE YAZIŞMAYA TENEZZÜL BİLE ETMEM
    KEZBN FASÜLYELERİ
    Bu arada küçük bir hatırlatma. Fabrika unutmaz.

2. Yapılan eylemden şirket yetkililerinin rahatayız olmadığı kesin. Rahatsız olsalar şirketin ismini düşünüyor olsalar jandarmaya ihbar etmek yerine yatırımcıları farkeder etmez içeri davet eder sessiz sedasız olayı kapatmaya çalışırlardı. Bence rahatsız olsa olsa ZT den hisseleri alarak tahtacılık oynamaya kalkan kişiler olmuştur. Bloke kalktı hareket yok. Fesih davası da uzadıkça uzuyor. Bu arada borca harca sıkışan gariban ky nin sattıklarını ucuz ucuz topluyorduk. Nereden çıktı bu eylem diyorlardır. Leş kargası çakallar. Haberler bize lazım diyerek haberlerin verilmesini de önlüyorlardı. Bütün planlar bozuldu.

3. Bu şirket birleşimi koşulları ve sonucu yatırımcılar için büyük büyük adaletsizlik büyük haksızlık. Ve şirket birleşimi sonrası yönetimin yaptıkları rezaletler serisi. Ama hukuk bu adaletsizliği haksızlığa ve rezalet işlere prim vermiş oldu!! Neden acaba? Ve nasıl acaba?

Zamanında şirket yönetiminize yatırımcı temsilcisi sokmak, sonra yok yönetimi elegecşrne falan gibi beyhude işlerle zaman kaybedilmesi yetimi bunşirkrt birleşimi ile oluşan yatırımcıların mağduriyetleri telnik olarak sergilenerek ve şirket birleşimi sonrası yapılan bütün hille hurda işler teknik olarak sergilenerek gereken kamuoyu oluşturulup ilgili en üst kurumlarca ulaştırılsa idi, o davaların sonucu asla öyke sonuçlanmazdı. Yatırımcıların hep yanlış yönlendirilip oyalatılfığına inanıyoruz. Bu konuda bazı iyi niyetli yatırımcı öncü arkadaşlarında yanıltığına inanıyoruz.

4. Yaf yukarında veya çok önemli yerlerden korumalar olmadaydı bu kadar dönme dolap işler bu kadar açık seçik yapma cüretini gösterebilirler miydi? Veya bu kadar dönme dolap işlerden hep kendilerine hep. artı değer çıkarabilirler miydi? Veya bu kadar hille hurda işlerde ( sok nın tespitleri dahil) ilgili kurumlar ile hukuk bu kadar ilgisiz kalıtlar muydı?

5. Sayın yazar arkadaşlarım,
    Ülkemizde işler yavaş ilerliyor. Dava, sonrasında spk v.s.
    Bu kağıttan bıkmayan yok emin olun. Yukarılardan bahsediyorum.
    Şahsi tahminim yılbaşıydı. Eski yazılarımda görebilirsiniz. Ama olmadı.
    Bürokrasinin yavaş işleyişinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
    Aklımda tek bir problem var. Oda çözüldüğünde bu kağıdın önündeki engeller kalkmış olacak.
    Artık ocak ayında bu sorunda çözülürse eylemmiş, davaymış bu kağıdı kimse tutamaz.

6. Bakın 5 yıldır yatırımcısına kan kusturan hisse ocak 2019 da yukarı fırlayacakmış arkadaşlar eylem meylem yok dağılın diyorlar yani , yersen E biz bekleyelim o zaman ocak ayını da kurulu düzeni bozmaya gerek yok caanımmm… AHH ah en başından yapılacaktı bu eylemler , herkese duyurulup kamuoyu oluşturulacaktı yoksa bu kadar rahat hareket edebilirlermiydi ama kısmet bu günlereymiş diyelim geçte olsa doğru yol görüldü , bir arkadaş yediğin kaba işemeyeceksin demiş ama biz 5 yıldır bir şey yiyemedik arkadaşım bu hisseden , ha ama bu güne kadar bu işten nemalanan kişiler için kötü haber haklısın..

7. Sayin fabrika yemin ediyorum guldurdun beni...

Yazdiklarinizi bir daha okuyun...

Fesih davasi ile ilgili yazdiklariniz...ne biliyorsunuz ki iceriginde ne var ki de bu sekilde yorum yaptiniz???

Daha yeni basliyoruz ek delillerle beraber bakalim neler olacak??

Bakalim hele... Uludag'da olan olay ise bir patlamadir...

Bakabiliyorsaniz gidin bizim dava dosyamiza bir bakin neler yapmislar neler yapiyorlar...

Hukuki hakkini arayanlara birsey olmaz demek ne demek...

Ya yasananlar yalan ya da siz ))

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

8. Bir de neymis sirketin itibariymis...biz buna zarar veriyormusuz...

Yav 6 yildir ne bir borclarini odemisler, ne hukuk tanimislar...ama biz zarar veriyoruz tabi...

Sirketi bu hale onlar getirmis sirketten mallar cikmis ama tabi biz itibarlarina zarar veriyoruz...

Neyse ya evet sayin fabrika siz haklisiniz tabi...

Azicik primlenince kime satacaksiniz hisseyi hangin ky ye degil mi_ dert baska...

Peki maliyeti cok yuksek olanlar ne yapacak?? Tabi o da sizi ilgilendirmiyor degil mi?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 867/964 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •