Sayfa 892/964 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 7,129 - 7,136 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Başka bir köyde şirket üzerine farklı birilerinin el attığı yazılmış. Bu haberlerin ve yükselişin sebebi inşallah budur. Borsaya açık bir şirkette işin başında işi bilen deneyimli birinin olması çok önemli.
    Tahsis sürelerinin uzatılması, uludağın tekrar açılması ve en önemlisi kredi borçlarıın hafifletilerek yapılandırılması en öncelikli işlerdi ve halloldu inşallah. Biz bu haberleri çok bekledik şimdi keyfini çıkarma zamanı

2. sosyal medyade çıkan haberler nakite gecen bir çok yatırımcının şu aşamada ilgisini cekip kervn hissesine yönelmesini saglar ama bir kaç şirketin düze çıktıgını kanıtlayan kap haberleri çok önemli hisseye ivme katarak yükselmesi demektir top zeynep hanımda artık fabrikasında bekçisi olmayan hisseler bile degerinin 20 katında işlem görüyor borsada zeynep hanım akıllı bir kadındır bu fırsatı kaçırmaz diye düşünüyorum y.t.d

3. Ben kap haberini vereceklerini düşünüyorum. Önce basınla paylaşmaları da gayet iyi oldu bence. Hisseyi az biraz yukarı çıkardı, şimdi buralardayken kap haberlerini, yapılandırmaların detaylarını vermeye başladıklarında daha güzel fiyatları görmemiz mümkün olur.

4. AYNEN

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Napolyon Yazıyı Oku
    Ben kap haberini vereceklerini düşünüyorum. Önce basınla paylaşmaları da gayet iyi oldu bence. Hisseyi az biraz yukarı çıkardı, şimdi buralardayken kap haberlerini, yapılandırmaların detaylarını vermeye başladıklarında daha güzel fiyatları görmemiz mümkün olur.
    Evet normal düzgün iş yapan patronlar ve şirketler bu şekilde yapar.
    Konu kervan ve sayılgan ve tümer olunca haber yaptırıp sonra yok böyle birşey diye haber yollar. Yada daha önce iranlı ortak gibi sadece hisseyi pazarlamak için yapar.

Her işleri yalan sahtekarlık dolandırıcılık.

6. ben dahil 5 arkadaşım yarın ankara atatürk kültür merkezi önündeyiz

7. Boş verin her şeyi... kimin satıp kimin aldığından bize ne......... Şirket yöneticileri yatırımcısına sahip çıksaydi ne işi var karda Ayazda Uludağ'da ankara AKM önünde. ... her şey boş yarın 14:00 da Atatürk Kültür Merkezi önünde herkesi bekliyoruz..kervan yatırımcısı olsun olmasın. .. herkese kapımız açık. .

8. Eşleşme 41 de 140 bin lot. 65 bin lot da alışta bekliyor. Eylemi küçümseyen varsa bu onlara gelsin. Tavana da vursanız bu eylem olacak. Buralar daha maliyetimiz değil..

Sayfa 892/964 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •