Sayfa 907/964 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917957 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 7,249 - 7,256 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Şu an ülkemizde en kazançlı sektörlerin başında turizm geliyor.
    2019 yaz için rezervasyonlar şimdiden dolmuş durumda.
    Dövizin artması da bir çok sektöre zarar yazarken turizm sektörüne kar olarak yansımakta.
    Şirket bir çok sorunun üstesinden gelmiş durumda.
    Geri alım yükümlülüğü de ortadan kalktığına göre,
    Gözaltında olmasını gerektiren en büyük neden de kalkmış oluyor.
    Haftaya iyi bir bilanço gelirse,
    Sıradaki hamle gözaltından çıkış başvurusu olacaktır ve olmalı da.
    Hisse fiyatı şirketin gerçek değerinin çok altında işlem görmekte ve piyasanın en ucuz kalmış hisselerinden biri...
    Şirket sahipleri hala hisse satışı düşünmediklerine göre çok para olmalı ellerinde..

2. Yeni yönetim kurulu başkanı ZT. yatırımcılarla yaptığı toplantıda,
    şirketin başına geçerse profesyonellerden yardım alacağını belirtmişti.
    Göründüğü kadarıyla düşüncelerini hayata geçirmeye başlamış durumda..
    Hürriyet Gazetesinde çıkan haber doğruysa ortaklık görüşmeleri, borçların ödenmesi, yapılandırılması vs.
    Ve ortaklık gerçekleşip oradan gelen para ile de Arealbank borcu ödenirse,
    2019 yılı borsada kervan yılı ve yılın iş insanı ödülünün en büyük adayı da ZT olacaktır.
    ZT yatırımcısına verdiği sözleri tutar ve vaadlerini gerçekleştirirse,
    Kendisine ve ailesine yapılan bedduaların yerini hayır duaları alacaktır. .
    Yatırımcısını karşısına değil yanına alan, düşman değil barışık olan bir şirketin önünde hiç kimse duramaz.

Alıntı Originally Posted by cebeci Yazıyı Oku
    Yeni yönetim kurulu başkanı ZT. yatırımcılarla yaptığı toplantıda,
    şirketin başına geçerse profesyonellerden yardım alacağını belirtmişti.
    Göründüğü kadarıyla düşüncelerini hayata geçirmeye başlamış durumda..
    Hürriyet Gazetesinde çıkan haber doğruysa ortaklık görüşmeleri, borçların ödenmesi, yapılandırılması vs.
    Ve ortaklık gerçekleşip oradan gelen para ile de Arealbank borcu ödenirse,
    2019 yılı borsada kervan yılı ve yılın iş insanı ödülünün en büyük adayı da ZT olacaktır.
    ZT yatırımcısına verdiği sözleri tutar ve vaadlerini gerçekleştirirse,
    Kendisine ve ailesine yapılan bedduaların yerini hayır duaları alacaktır. .
    Yatırımcısını karşısına değil yanına alan, düşman değil barışık olan bir şirketin önünde hiç kimse duramaz.
    Zt. frofesyonellerden yardım almaya başlamış zaten hisse fiyatından belli değilmi. Kim bu profesyonel eleman peki, namı deger tilki s.s.

4. https://www.emlaktasondakika.com/hab...-milyon/142080

han hamam sizlerin sizler hancı bizler yolcuyuz rüzgarı da ardınıza aldınız daha neyi bekliyorsunuz bunca haba olmuş yıllar sizlere ne kazandırdı neler götürdü bu fiyatlar sizin şanınıza yakışmaz şanızına yakışan neyse geregini yapmanızın vakti geldi geçiyor bunu farkına varın artık gece başınızı yastıga koydugunuzda bir degil bin kere düşünün ..........

5. bilanço ne zaman açıklanacak. belli bir süresi yok mu bunun..

6. Arkadaslar hissede eski olan arkadaslar rica etsem bu hissenin danistay ile olan gecmisini anlatabilirmi? Nasil kazandi bunlar davayi? Cagri yapmadi? Alyag ile durum cok benzer o yuzden soruyorum

7. Birileri yola devam dedi ve artık yok onların...

8.  Alıntı Originally Posted by nrcnft Yazıyı Oku
    Arkadaslar hissede eski olan arkadaslar rica etsem bu hissenin danistay ile olan gecmisini anlatabilirmi? Nasil kazandi bunlar davayi? Cagri yapmadi? Alyag ile durum cok benzer o yuzden soruyorum
    Borsada işler pastaya göre yürür, borsada operasyonların bir kaç ayağı vardır, bu ayaklardan biri olmazsa iş yürümez. pastadan herkes payını aldımı oyun kurucular ‘yola devan’ eder. Tabi burda ‘pasta’ yatırımcıların umutla borsaya hisselere yatırdığı mangırlardan oluşan bir pastadır. Yiyip yiyip palazlanıyorlar. Diğer bazı kurumsal Şirketleri gibi şirketi büyütüp geliştirip yatırımcıya birlikte palazlanmıyorlar, Borsaya aldırdıkkarı niteliksiz veya niteliksizleştirdikleri şirketler hep zarar ziyan edip durur. Sadece yukarıdan topla aşağıdan boşalt, aşağıdan topla yukarıdan boşalt işleri ile piyasayı sağıp dururlar.

Sayfa 907/964 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •