Sayfa 909/964 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. bu gece rüyamda kuranı kerim dinledim. muhtemelen kervn yukarı hareketlenecek.

rüyada kuranı kerim dinlemek tevili: eğer rüya sahihse bereket, rahmet, merhamet ve zenginlik demektir.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

2. Hile hurdalara rağmen istedikleri gibi yola devam ediyorlarsa bunun tek sorumlusu SPK mıdır? Devletin ekonomisini borsasını yöneten üst otoritelerin işe kurumların hiç mi sorumluluğu yok?

3.  Alıntı Originally Posted by simsar Yazıyı Oku
    bu gece rüyamda kuranı kerim dinledim. muhtemelen kervn yukarı hareketlenecek.

rüyada kuranı kerim dinlemek tevili: eğer rüya sahihse bereket, rahmet, merhamet ve zenginlik demektir.
    Çok mübarek bir muhabbet yapmışsın.
    Mübarek tahtacılar mübarek rüyanın gerçekleşmesini sağlarlar dilerim

Alem borsa ise kral mübarek adamlar, tilki adamlar, jöleli briyantinli adamlar.

4. evet sayın 1prometheus, kimse kahin değildir. rüya sahihse olur inşallah. ama rüyalar kişiye özeldir. yani ben satar çıkarım kalanlara yarar sağlamaz, ona bi şey diyemem. çünkü ben kervn. da zararda değilim. bunu da belirtmiş olayım. çıkar geri gelirse, rüyamın tabiri anlamında o da beni bağlamıyor. niye ben rüyamı yazdım. belki başkaları da yararlanır kısmen de olsa.
    Edvin Lefevre

5. Rüyalar doğruluğa işaret etmez.
    Enfal suresi 43 ayet. Bedir savaşı öncesi sevgili peygamberimize düşman az gösterilmişti.
    Ancak çoktular. Bu arada benim dava işi yattı. İşten çıkarıldım. Ekonomik kriz sebebiyle.
    Avukatlar 10 ile 15 bin başlangıç parası istiyorlar. Masraflar için. İki ay önce olsa eyvallah dedim. Ama şu an için yapacak bir şey yok.

6. ......... ........
    Son düzenleme : fabrika; 23-03-2019 saat: 23:53.

7.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Rüyalar doğruluğa işaret etmez.
    Enfal suresi 43 ayet. Bedir savaşı öncesi sevgili peygamberimize düşman az gösterilmişti.
    Ancak çoktular. Bu arada benim dava işi yattı. İşten çıkarıldım. Ekonomik kriz sebebiyle.
    Avukatlar 10 ile 15 bin başlangıç parası istiyorlar. Masraflar için. İki ay önce olsa eyvallah dedim. Ama şu an için yapacak bir şey yok.
    efendim, peygamerlerin rüyası, savaşın sonucundan da görüleceği üzere hükümdür ve sahihtir. orada rüyadaki azlık, sayıca azlığa değil, zayıflık ve moralsizliğe delâlet ediyordu,ama Hz. Peygamber siyaseten rüyasını yorumlamadı. ancak sahabe bunu açık bir bilgi olarak anladı. aynen senin anladığın gibi

rüyalar tevil ister. ha benim ki sahihtir değildir bilemem. sen de bilemezsin. ama senin yazdığın ayet meali senin anladığın gibi değil, tefsir ister.

diğer bir konu avukat ücreti %15'tir. senin başvurduğun avukat üzerinde istediği para kendi pazarlığıdır. sana başka avukat bul tavsiyesini veririm.
    Edvin Lefevre

8. ZT. 23.02.2018 tarihindeki KAp açıklaması ile 1 TL. fiyattan 25 milyon hisse sattığını açıkladı. Hisse fiyatı o tarihte 0,35 kuruş.
    Bu haberden sonra hissede hacimli bir yükseliş başladı.
    Akabinde 24.05.2018 tarihinde ZT bu kez ikinci bir KAP açıklaması yaparak borsa dışında 1 TL. fiyattan 5 milyon hisse daha sattığını açıkladı.
    O tarihlerde de hisse fiyatı 0.40 larda.
    ZT. 1 liradan satıyorsa bu hisse en az 1.5 olur diyen ky lar kredi çekip hisse alırken şirkete yakın birileri de,
    18 kuruştan aldıkları hisseleri bu esnada özenle döşediler piyasaya.
    ZT. hisse alımı açıkladıktan sonra hisse kendine göre yüksek hacimli işlemlerle 0,29 kuruşa kadar düştü.
    Her zamanki ky yine mağdur edilirken, şirkete yakın birileri ise daha da zengin oldu.
    Şimdi takaslara baktığımızda görüyoruz ki 1 TL.den satıldı denilen hisseler damadın şoförüne ait bir reklam şirketine virman yapılmış.
    Beyler bunun SS.nin yaptığı "İranlı ortak" haberinden hiçbir farkı olmadığı gibi resmi adı; işleme dayalı manipülasyondur.
    SPK.m.107/2 Sermaye piyasası araçlarının fiyatlarını, değerlerini veya yatırımcıların kararlarını etkilemek amacıyla yalan, yanlış veya yanıltıcı bilgi veren, söylenti çıkaran, haber veren, yorum yapan veya rapor hazırlayan ya da bunları yayan ve bu suretle menfaat sağlayanlar iki yıldan beş yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılırlar.
    Avukatımız Nail Çakır ile konuyu görüştüm.
    Kendisi de bu işlemleri şüpheli bulduğunu, bu konuda ayrıntılı bir araştırma yaptığını, önümüzdeki hafta suç duyurusu dilekçesini tamamlayarak watsap grubu ile tüm forumlarda paylaşılacağını ifade etti.
    Hiçbir menfaat gözetmeden, hiç bir ücret almadan bizler için mücadele eden avukatımızdan Allah razı olsun.

Sayfa 909/964 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •