Sayfa 914/964 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 7,305 - 7,312 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. https://drive.google.com/file/d/1sA1...w?usp=drivesdk

Genel kurul için vekalet örneği. Vekalet vererek yada
    http://pttkep.gov.tr/sayfalar/e-imza

Ptt den e imza alarak GK katılabilir.

Yıllardır bizim emeğimizi gasp edenlerle mücadele etmeyecekmiyiz. Karınca misali .

Şahsen GK maddelerine şöyle baktım, bilgilendirme maddeleri ve bağımsız denetçi atanma maddeleri hariç hepsine red oyu vereceğim. Eski yeni yönetim fark etmiyor. Çoluğumuzun çocuğumuzun rızkını çalanlarla mücadele etmeyecek miyiz.

2. zamanında genel kurula gidildi yüz yüze konuşuldu sözler verildi elimize ne geçti genel kurula gidelim de hisse 023 kuruş gitsek ne degişir genel kurula gitmek yerine o parayı çıtır çıtır yeriz en azından boşa gitmez sormak istedigimiz bir şeyler var ise genel kurulda !!!! degil spk sorarsak en azından spk acıklama ister resmi olur kapda okuruz sayılganlarda bizi bekliyor sanki gelin genel kurula ne soracaksanız sorun ne kadar şeffaf güvenilir sözü özü bir şirket olduklarını göstermek için sabırsızlıkla bizi bekliyorlarmış ne degiştide genel kurula katılayım ?? hisse fiyatı sakız parası bile degil hisse 023 kuruş niye masraf edelimki ?? arkadaşlar lütfen biraz mantıklı olalım üç beş kuruşumuz hiç olmaz ise cebimizde kalsın

3. ulen mesajım neden siliniyor. trol madyes. tutuştu mu zeyno.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

4. Selamlar
    Gk ya bizzat katılım için oncesinde birsey yapmak gerekiyor mu acaba? yoksa kimligimizi alip gun ve saatte orda olsak yeterli midir?

5.  Alıntı Originally Posted by simsar Yazıyı Oku
    ulen mesajım neden siliniyor. trol madyes. tutuştu mu zeyno.
    simsar sen ne demeye getiriyosun benim kitabımda 3 nefeslik dünya için kula kulluk yazmaz dünyayı verseler kafama sıksalarda özümde rabbime verdigim sözden dönmem sen beni başkalarıyla karıştırma sakın uslubuna dikkat et ayrıca zeynep tümerde kim demek benim haddime degildir ama isterse padişah olsun kimsenin çıkarı için kelam etmem bunu unutma bu canda bu tende yalnızca alelmlerin sultanınadır nefsimize degil

6. genel kurula bende katılma kararı aldım şuan için fcell hocam bir özel mesaj yolladım bir bakarmısınız .

7. Toplantı iptal mi oldu. Bu ne demek.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Z.Tümer 365.196.660,00 adet hissesinin tamamını devretmiş...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 914/964 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •