Sayfa 942/964 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 7,529 - 7,536 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Ayrıca, KYH'a ait Maddi duran varlıklar için TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.
    ("TSKB") tarafından gayrimenkul ekspertiz çalışması gerçekleştirmiştir. Oteller dışında
    yatırım amaçlı elde tutulan maddi duran varlıklar için TSKB ekspertiz çalışmalarıyla
    şirket defter kayıtlarının karşılaştırılması yapılmıştır. (OTELLER DEĞERLEME YE GİRMEDİMİ SELO.)Y.T.D BÖYLE SİPARİŞ ÜZERİ DEĞERLEME HAZIRLAYAN UZMAN KURULUŞUN GÖZLERİNDEM ÖPERİM)Y.T.D KPMG OTELLER YOMK MU BU DEĞERLEMEDE 0.14 KURUŞTA) OTELLERDE DAHİLDERSEN COK AYIP OLUR) Y.T.D

2. selo her hal otelleri değerlemeye sokmayı unuttu,ya da kimse cakmaz 2012 değerine göre hesaplayın demiştir her hal 0.14 kuruş cok büyük rakam len selo..y.t.d her hal ayıp olmasındiye 0.14 demişsindir değerlemen )y.t.d

Kayyum atanması gerektiğini neden soyledigimizi anlamayanlar yada anlamak istemeyenlerin şimdi sadece karınları agrimiyor her yeri agriyordur.
    Bunu istediğim anlaşılmasın realiteyi görmek istemeyenler göremez.
    Selim'le zeynoyla vede nedoyla görüşerek biryere varacağını zanneden zavallılar
    Maalesef onguruden uzaktırlar.
    İstinafa başvurduk ret aldık olmuyor kardeşim avukat niye var o zaman
    Talep ettiğinin arkasında duracaksın.
    İstinafa görürsen tedbir ve kayyum talebini ne kaybederdin ret olursa olsun.
    Mazerete bak ret olurmuş yazık çok yazık
    İnşallah yatırımcı için sonu iyi olur.
    Sağlıkla kalın

Zeynep Tümer
    KAP'a açıklama yapıyorsun utanmadan
    Beki bugüne kadar açıktan 1 lot hisse aldinmi yok.
    Hisseniz elinden alınmak isteyenlere hisseniz kaptırmayın ne demek piyasayı yonlerdirmek manipülasyon spekülasyon sayılmaz mı sizin gibi patronları ALLAH bildiği gibi yapsın ne utanmaz vede yuzsuzsunuz

Bölge idare mahkemesi kararı Zeynep Tümer tatilci ve grup avukatı üçgeni içinde açıldığını anlamamak saflık olur.
    Kankalar 1.davayi çektiler 2.ci için zemin yokladilar ama direnişle karşılaşınca liderini sattılar tabi bu arada neler oldu bilinmez.
    Evet bende 66 dan biraz sattım geri 59 aldım ama tekrar 52 den zararına sattım.
    Çok cüzi bir hisseye sahibim bu şirkete kayyum atanmadiktan veya adamakıllı eşit hakka sahip ortak alınmadan bir bok olmayacağı düşüncesindeyim bu beni bağlar.
    Grup dağılmadan bu hisse gitmez görüşünu elbette koruyorum bu illaki dağılsın anlamı taşımaz.
    Ben davada varım keşke avukat vazgecse benim avukatligimdan ne yaptı ne sonuç aldı hiç.
    İzinsiz yürüyüşe bile birşey olmaz deyip birde davali duruma düşürdü.
    Aile kavgasiyla ayakta kalacağına inanan altına sarılıp bırakmaya olur
    İnşallah hurda teneke olmaz sonunda
    Baştan beri bu mücadelenin içinde olan
    Olarak benim için bitmiştir bu hisse herkes hakkını helal etsin benden yana da helal olsun.
    Sagliklar
    Bu benim şahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi değildir

6. bu ortamda değerleme şirketini en kısa zamanda fiyatın açıklaması gerekiyor ne kadar geç açıklarsa kendilerininde zor duruma gireceği ortada borsadaki bütün turizim şirketlerine bakarsanız fiyatlarına hepsi birin üzerinde kervanın fiyatının nerde olduğunu görürsünüz ama birileri hala daha şirketi birin altında olmasını bekliyor .

Bu benim şahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi değildir

7. Kervansaray Yatırım Holding’te Genel Kurul hazırlıkları tam gaz devam etmekte.
    GK hazırlıkları yaparken taraflar da birbirini tartıyor.
    Herkes elini güçlü gösterme çabası içerisinde.
    Gerçek yatırımcılar tarafsız bir şekilde gelişmelere göre karar vermeyi bekliyor.
    SS nin adamları ise kendilerine ne vaad edildiyse artık forumlarda tam gaz çalışıp ellerinde olmayan hisseleri var gibi gösterip ZT tarafına gözdağı vermeye çalışıyorlar. SS’nin burada 2 amacı var. Birincisi 1 Şubattaki GK.’u kaybedeceğini çok iyi bildiği için ZT’nin gözünü korkutarak bu GK’u ZT eliyle iptal ettirmek.Hatta bunun için diğer köydeki bir sitenin sahibinin adını bile kullanmakta sakınca görmüyorlar. İkincisi ise olası bir sulh görüşmesinde karşı tarafın gözünü korkutarak ZT’den mümkün olduğunca en fazla tavizi kopartıp kazanım elde etmek. Öğretmen ve tayfası canla başla SS abilerine hizmet ediyorlar ama bu işin sonunda abilerinden hiçbirşey alamayacaklar. Öğretmen belki de işinden olduğu ile kalacak. Çünkü gerçek yatırımcılar bunun yediği haltlardan iyice sıkıldılar ve şikayet hazırlığındalar.
    Ben ZT nin yerinde olsam SS’ye hiçbir taviz vermeden gerçek yatırımcıların mağduriyetlerini giderme karşılığında GK. da desteklerini alır ve yoluma devam ederdim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    Tilki familyasının 7 senedir bitmedi tilkilikleri,
    1-ss Çok uyanıkya çağrıyı ucuza kapatacak ,bi tek kendisi akıllı amk herkes salak 0,14 kuruşmuş şirketin değerlemesi.
    2-zt çok uyanıkya masraf yapmadan şirketi ele geçricek,ky nın bundan ne çıkarı olacak al madem milletin malını:1,5 tl den,alır mı uyanık ya.
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

Sayfa 942/964 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •