Sayfa 946/964 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 7,561 - 7,568 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by silent Yazıyı Oku
    Yazan yok diye sahipsiz sanılmasın, yakında buralar yeşillenir kanımca....
    İnşallah...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by Çilekeş Yazıyı Oku
    Selam, sayın dkpet, haftaya hangi gelişmeler bekleniyor?
    Profil ziyaretçi alanında sorduğunuz şekilde cevapladım.

3.  Alıntı Originally Posted by silent Yazıyı Oku
    Yazan yok diye sahipsiz sanılmasın, yakında buralar yeşillenir kanımca....
    Kan kızıla kesecek.

Yok,yok yemyeşil olacak...

Arkadaşlar
    1.ne oldu gruptaki arkadaşları iduz ve cinalinin ilk davada hata ediyorsunuz cekmeyelim çektiniz.
    2.bu sefer yine çekmek için kılıf hazırladınız iduza iftira ettiniz cinaliye
    Hisseyi satmakla sucladiniz evet sattım saklandım burdada yazdım.
    3.ben hisse sattım siz o kendini biliyor 2 kişi iduza iftira attınız grubu sattınız
    Davayı sattınız
    4.para kaybedilir ama tekrar kazanılır
    Ama itibar gidince o kazandığınız vede
    Üstüne servetini koysan tekrar yerine gelmez
    5.zeynepten gelen para çoluk cocuguma
    Yedirirsem haram zıkkım olsun diyen
    Grubu ve mahkemeyi satan avukat arkadaş bu söz sizemi aittir
    6.gelelim avukatın yancilari birileri birşey kazandı siz sadece koltuk değneği mi oldunuz yoksa sizde bu işten birşey kazanabildinizmi
    7.son blancoyu mali bakımdan incelemeye gerek yok denetçi görüş bildirmekten kacinmis yani daha ne demeli
    8.degerleme 14 kuruş gelince bu iş bitmiş diyerek en baştan beri emek verdiğim hisseyle vedelastim
    9.bu hissenin birleşme genel kuruluna katılan,Uludağ'daki eyleme katilan vede Ankara'daki eyleme katılan selime ibra
    Etmeyen vede şerh veren kişiyim.
    10.ayni davada şu anki grup avukatına vardı bilemedim 3 aylık süre varmış Selim'i mahkemeye vermek için yoksa onuda yapardım.
    11.cagri davasının 2 mudahilinden biri olarak az emek vermedim vede kimseye yanlışım olmadı hatta birçok konuda yardımcı olmaya calistigimi bilen biliyor
    12.uludagda gösteri için şirket mahkemeye yazı yazıyor 5 kişiden 4 inden davacı olmadığını yazıyor ama cinali hariç sebebi senelerdir hakli mücadelenin öncülerinden olmam
    13.nedo denen kisinin tehditi işe yaramadı davadan ceza gelse ne olurki
    Haklı mücadelenin iftihar belgesi olur.
    14.iftira edilen vede hisse satmak vede
    Hisselerde küçük yatırımcı dökülmeden gitmez demek sanki sucmus gibi halbuki bu borsanın gerçeğidir.
    15.iduz ve cinali dimdik ayakta ama birileri grup ve diğer hissedarların yüzüne bakacak iki satır yazacak durumları varmı
    16.hem grupun fesih davasında avukatı olacaksın aynı zamanda aynı şirketin yönetim kurulunda olacaksın Allah ıslah eylesin.
    Gelelim bundan sonra ne olabilir
    Dava zaten düşmek üzere dusmesede
    Biri müracaat etse avukatın davaya bakması usulsüz diye iş biter
    İnşallah küçük yatirimcilari dökmek için böyle yapmamislardir Özkaynak tamamlama isteyebilir SPK.onlarda ek blanco yapar otelin birini değerleme yapar bu kısır günü kurtarir
    Grup avukatı yönetim kurulunda
    Yancisida nedoyla istsare ediyordur bir açıklama yapar siz hissedarlara
    Allah yardımcımız olsun benimde sadece 5000 lotun var
    Sagliklar

Sayın Cinali,meseleyi bilmiyorum ama,sizi baya üzmüşler.Ben de 3,4 gün önce aldım bu hisseyi,nerden aldım almaz olaydım. Ben sizi en az 3,4 yıldır değişik forumlarda, hatta bazen ortak hissemiz olan bir kişi olarak gördüm.Senin samimiyetine güveniyorum.Allah yardımcımız olsun, Allah selâmet versin inşallah.

7. Sayın Cinali, bu 2019 bilançosunda beklenen ama gelmeyip 2020'nin ilk çeyreğe kaldığı söylenen kâr olayı nedir? Böyle bir şey varsa bilançoya tahminen ne kadar bir kâr yansır?

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Sayın Cinali,meseleyi bilmiyorum ama,sizi baya üzmüşler.Ben de 3,4 gün önce aldım bu hisseyi,nerden aldım almaz olaydım. Ben sizi en az 3,4 yıldır değişik forumlarda, hatta bazen ortak hissemiz olan bir kişi olarak gördüm.Senin samimiyetine güveniyorum.Allah yardımcımız olsun, Allah selâmet versin inşallah.
    Kardeş düşüncelerine teşekkürler
    Ama ne yaparsın olaylar öyle gelişti
    Parasal olarak olmasada yordu bu şirket beni
    Sembolik bir miktar duruyor belki patronlar adam olur şirket duzelirse diye
    SPK.nin da bizim bu duruma dusmemize olumsuz çok katkısı oldu ne yazikki
    Bu SPK.ile sermaye piyasası çok kişiyi batırır
    Batma durumunda o kadar şirket varki
    Ama bakıyorsun tavan tavan gidiyor.
    Düzgün şirketlerde yerinde sayıyor resmen kumar yeri oldu.
    Kervanı yeni almışsın şanslısın belki düzelir
    De kar edersin.

Sayfa 946/964 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •