Sayfa 949/964 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 7,585 - 7,592 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. sn Nacial dediğinizde haklısınız saat 18:15 te girmeme rağmen alamıyorum.O Kkadar işlem oluyor demekki bizden evvel girenler var.

Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    sn Nacial dediğinizde haklısınız saat 18:15 te girmeme rağmen alamıyorum.O Kkadar işlem oluyor demekki bizden evvel girenler var.
    Cumartesi girdim,gelmedi...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Uyarı formalite aklın sıra milleti dökmek istiyorlar. Kemikleşmiş bir ky var onlardan zor alırlar şahsen benden alamazlar...

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Bunlar kadar düzenbazı daha yoktur.. biz 6 yılımızı verdik. Bunlar adama para yedirmezler.. kendileri 10 kazanacağını bilseler 1 ini ky ye vermezler. Öyle sahtekarlardır.. 6 yılımı çürüttüler.. Allah bildiği gibi yapsın bunları ve sonradan ky yi satan grup başlarını..

5. Tavan a yazıyorum veriyor
     Alıntı Originally Posted by Nacial Yazıyı Oku
    Uyarı almış demek ki daha çok gidecek herhalde son iki gündür alış giyom vermiyorlar alan nasıl alıyorsa
    CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Aareal Bank AG tarafından kullandırılan ve son ödeme tarihi 10 Şubat 2014 olan ilgili bakiye
    Şirket’in, SİS Sayılgan İplik Tekstil Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. birleşmesi neticesinde Grup’a
    geçmiştir. Krediye ilişkin kalan ana para bakiyesi 53.900.149 Euro’dur. Aareal Bank AG tarafından
    yürütülen hukuki süreçler Not 17.2.1’de açıklanmıştır. Kredi için Aareal Bank AG lehine Kervansaray
    Termal ve Kervansaray Lara otelleri üzerine 70 Milyon Euro tutarında 1. dereceden ipotek tesis
    edilmiştir.
    Aareal Bank AG ile Galeri Kristal Turizm İnşaat Pazarlama ve Ticaret A.Ş. (“Galeri Turizm”) arasında
    imzalanan 26 Kasım 2019 tarihli “Alacak Devir ve Risk Devir” sözleşmesi ile ilgili bakiye ve bakiyeye
    ilişkin tüm teminat ve ipotekler Galeri Turizm’e geçmiştir.
    Şirket ilgili borçların yapılandırılması için Galeri Turizm 29 Ocak 2020 tarihinde uzlaşma tutanağı
    imzalamıştır.
    Uzlaşma tutanağına göre;
    - Taraflar 100.730.751 Euro borç üzerinde mutabakata varmıştır.
    - Kervansaray Termal için İstanbul 10. İcra Müdürlüğü üzerinden yürütülen icradan satış (Not 17.2.1)
    yapılmayacak sadece icranın devamı için zorunlu işlemler yapılacaktır.
    - Kervansaray Lara otelinin icradan satışı yapılacak ve satışa Şirket tarafından itiraz edilmeyecek
    - Galeri Turizm icradan satış sırasında ipotek tutarına kadar ihale iştirak edecek

Yukarıda sayılı şartlar ile ihalenin Galeri Turizm lehine sonuçlanması ve tapunun Galeri Turizm lehine
    işlenmesi durumunda Şirket’in tüm borçları ödenmiş ve tasfiye edilerek sonlanmış sayılacaktır.
    İhale 3. kişiler lehine sonuçlansa dahi 26 Kasım 2019 tarihli temlikten önce ve sonra yapılan veya
    yapılacak tüm SGK ve kamu borçları ile sair borçlar Galeri Turizm’e ödenmesi durumunda ibra geçerli
    olacaktır.
    İhale neticesinde Kervansaray Lara’nın Galeri Turizm tarafından alacağa mahsuben alınması ve
    ihalenin kesinleşerek tapunun Galeri Turizm adına tescil edilmesi halinde Galeri Turizm tarafından kira
    sözleşmesini kapsamında verilen avans tutarı da ibra edilecektir (Not 11)
    İlave olarak protokolün geçerliliği 11 Kasım 2019 tarihi itibarıyla imzalanan Kervansaray Kundu oteli
    kira sözleşmesinin yürürlükte kalmasına bağlanmıştır (karşılıklı fesih, icra takibi nedeniyle tahsi hakkı
    iptali dışındaki haller kapsam dışı bırakılmıştır).
    Şirket yönetimi Kervansaray Lara otelinin icradan satışı sonrası, tutanağa göre 100.730.751 Euro,
    taşınan değeri 76.947.248 Euro olan kredi borcunun kapanacağını değerlendirmektedir

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. bağımsız denetçiler hangi bilnaçolarda görüş bildirir. örneğin birinci bilançoda görüş bildirir mi?
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

8. kendi sorumun cevabını kendim öğrendim.

6 aylık ve 12 aylıkta zorunlu, denetçinin görüş bildirmesi.

3 aylık ve 9 aylıkta şirket isterse denetçi görüş bildiriyor.

dolayısıyla yakın pazardan çıkması için gerekli olan şartlar, denetçi görüşü ve kar.

birinci çeyrek bilançoda kar gelecekse eğer denetçinin görüşünü isteyebilirler, denetçi görüşünde engel yok. nitekim denetçi firma değişikliği de kapta bildirilmişti.

dolayısıyla kervn'nın hikayesi bilançoda kar gelirse yeniden başlar.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

Sayfa 949/964 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •