Sayfa 98/964 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 777 - 784 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Karar red geldi de sizin haberiniz yok ne dedim tavana bağlar dedim

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Oysa çoğu bana güldü neyse millete iyilik yaramaz

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Eeee hocam sen soyledikten sonra 50 kurustan 34 kurusada dustu )) hic ondan bahsetmiyorsun...

Tavan yapar 3 gun sonra yapmis. Ben dedim diyorsun ))

Sayin kizilkan, bakin bu sekilde iddiali aciklamalariniz insanlara zarar verir...

Bu hisse borsada islem yapiyor tavanda olur tabanda...

Bugun gelen haber olumlu oldugu icin onu fiyatladi. Olumlu haberler devam ederse ki beklentimiz o yonde yukselis devam eder. Yok kotu haber gelirsede fiyat duser...

Temennimiz iyi haberlerin gelmesidir.

Bu gelen haberle birlikte sbk dan tamamen kurtulunmus gibi gozukuyor...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu karar bozma ile ortaya çok ilginç bir sonuç ta çıkmış oluyor. Eğer bu karar bozma ZT nin zorunlu hisse geri alım yükümlülüğününde olmadığına hükmediyorsa, SPK kendi koyduğu yasaları yanlış yorumlamış ve yanlış uygulamış oluyor. Yanı spk kadroları bu kadar işbilmez ve basiretsiz denmiş olunur.

İkinci bir konu da; eğer bu koşullarda bir şirket birleştirme çağrı yükümlülüğü gerektirmiyorsa, bu devleti yönetenler, bütün patronlara aynı koşullarda şirket birleştirme hakkı vermeli. Bakalım ortaya nasıl bir borsa veya nasıl bir sonuç çıkar!

Yani Kervn da olduğu gibi, patronlar kendine ait şirketkeri, sadece %10 clvarında hissesi olduğu ve %90 civarında halka açık olan şirket ile birleştirip birden direk %75, direk-dolaylı %90 üstü hakim ortak durumuna gelebilmeli. AMA çağrı yükümlülüğü olmamalı.

Kervn da olduğu gibii,, şirket birleştirmeyle kendisine orantısız hisse ihraç ederek özsermayesi yüksek olan halka şirketin özsermayesini 3 kat erdirebilmeli hisse defter değerini 1.50 den 0.50 ye düşürmeli. AMA çağrı yükümlülüğü olmamalı.

Kervn da olduğu gibi,, şirket birleşimi ile finansal olarak çok iyi durumda olan halka açık şirketi finansal borç batağına sürüklemeli AMA çağrı yükümlülüğü olmamalı

Kervn da olduğu gibi, şirket birleşiminde patronun şirketine ait hotel veya başka varlıkların hukuken kaybedilmesi olasılığı varken davaları devam ederken şirket birleşiminde değerlendirmeye alınıp (birleşimden sonra bu varlıklar tamamen şirkrt dışına çıkablir otsa) karşılığında kendisine hisse ihraç etmeli AMA çağrı yükümlülüğü olmamalı.

Ve bu şekilde bu eşitlik ilkesi en iyi şekilde tesis edilirse, ülkenin bütün kurumlarına istediği gibi her türlü şekli verebilen, "adalet ve kalkınma" desturuyla ülkeyi yönetenlere, muhteşem "adaletleriyle" donatıları yurdum borsasını çok iyi geliştirip "kalkındırma" çabalarından dolayı en ulvi teşekkürlerimizi mektuplarla emaillerle sunmalıyız elbette.
    Hocam mahkeme kararina bizim itiraz hakkimiz yok. Zaten spk ve mudahil arkadaslar itiraz edeceklerdir...

Hukuki surec devam ediyor...

Yani hukuki anlamda neler yapilmasi gerekiyorsa yapilacaktir. Hem bizim hem spk tarafindan...

Onun icin mahkeme karari onemli... Ancak mahkeme kararlarini oyle kafamiza gore sikayet edemeyiz ya da mahkeme heyetine ithamlarda bulunamayiz. Bu cok buyuk suctur.

Hukuki olarak neyse o yapilir ve yapilacaktir...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5. ben bir şirkete çökmeye çalışsam
    bu amacıma ulaşmak için her yolu denerim.
    sbk nın yaptığı gibi .
    borçlandırırım.
    pekiiiii
    bu şirket halka açıksa başka ne yapabilirim ?
    büyük hissedarın lotları bilokeli ise başka ne yapabilirim ?
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. ertan bey gözle görünen den kurtuldu da
    ya gözle görünmeyen tarafından da kurtula bildi mi ?
    acaba diye soruyorum kendime .
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. çağrı iptal olsa, brüt takas ve gözaltından çıksa zaten 1 leri gecer. kendi adıma sıkıntı görmüyorum.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 98/964 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •