Sayfa 944/964 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 7,545 - 7,552 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

Mahkeme kararıyla tabiki

2. Merhaba arkadaslar

Çağrıya ciddi bir miktar lot ile katıldım ve maalesef lotlari 30kurus tan verdik selime. spk nin usulsüz çağrı süreci ve daha önce görülmemiş değerleme hesaplama yöntemini ilk defa kabul etmesi sonucu büyük bir mağduriyet içinde olduğumu düşünüyorum.

Amacım spk ya beni mağdur ettiği için dava açmak

Kesinlikle tekrar değerleme olsun istemi ile değil direk spk ya beni mağdur ettiği ve Mağduriyetimin giderilmesi için mahkeme açmak istiyorum.

Eminin benim gibi birçok mağdur vardır mağdur arkadaşlar benimle irtibata geçerse birlikte dava açmak gerekir diye düşünüyorum.

İlgili arkaslardan cevap bekliyorum iletişime geçelim birlik olalim

Bakınız tarihte ilk defa spk bir değerleme yöntemini kabul etmistir.spk nin hatası büyüktür değerlemenin tekrar edilmesi veya ss, zt ye karşı değil direk spk ya mahkeme acilmalidir

Cevaplarınızı bekliyorum

aylık takas

6. İlginç olanı 180 milyon lotun sadece 38 milyonu Genel kurula katıldı. Diğer 142 milyon lot kimlerde acaba. Ve niye bu miktarın etkin bölümünü neden genel kurula sokmadılar. Bunun çok az oranı küçük yatırımcılardadır. SS ve ES de de dolaylı olarak önemli miktarda hisse kontrol etme olasılığı çok yüksek. SS ve ET nin örtülü onayı olmadan ZT nin yönetimde kalmış olmasıda çok düşük olasılık. Birileri bilerek büyük oranda hisseyi GK da masaya koymadı. Kimler hangi strateji bu hisseleti oasif bıraktı ve bu hisseleri kimler blok olarak elde tutuyor olabilir acaba...
    Son düzenleme : 1prometheus; 01-03-2020 saat: 14:01.

7. Bakalım yeni yönetim neler yapacak. Ortaklık yararına olan işler mi tapacak, yoksa yatırımcıları ekarte etmek için yeni yeni tilkilikler mi sahneye koyacaklar?

Kervn ve iştiraklerinin elinde kalan bütün arsa arazi, fabrika varlıklar, hotelleleri, iş merkezi gibi gayrimenkul varlıklarının niteliği ve gğncel değeri konusunda yatırımcılara bilgilendirme sunumu yapılacak mı?

Bu gayri menkuller bilançolara majul göncel değeriyle yansıtılıp, şirket defter değeri, özsermate depeti yükseltilecrk mi. Böylece şirket kredibilitesi yükseltilip üst pazara çıkması için ilk adım atılacak mı.

Sonra Galeri Cristal e hoteller en iyi fiyatlardan devredilip şirketin finansal sorunlarını aşması sağlanacak mı?

Elde kalan varlıkları ortaklık lehine işletip dönemsel karlılık üretmeye çalışacaklar mı?

8. İnanmak başarmanın yarısıdır. başarmak için inanmak, kararlı olmak, azimli olmak, sabırlı olmak gerektiğini ortaya koydu.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 944/964 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •