Sayfa 926/964 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 7,401 - 7,408 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fredy Yazıyı Oku
    Nasıl bi yol izlemek gerek şaun çagrıya katılmak bana pek mantıklı gelmiyor .

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Degil zaten..Yeniden değerleme yuksek cikarsa hisse fiyati otomatik yukselir.Ss nin elinde yuksek maliyetli(cagridan ötürü) bir dunya hisse olur.Ha ss param yok odeyemem diye camura yatarsa zaten cagriya katilmanin bir mantigida kalmaz.Yani benim maliyetim 60-70 olsa katilmam

2. SPK nin aldığı bu kararın emsali var mıdır acaba. Belirsiz bir fiyattan çağrı yapılması isteniyor. Şu anki fiyatı 0,43 olan hisse için 0.27 den çağrı aciklatti. Değerleme yapın sonucuna göre artış olur belki deniyor. Ben açıkçası kötü niyet arıyorum. Farz edelim artış olmadı bu insanlara şu anki degerinin yarısından çağrı yapılıyor demek nedir. Hukuki dayanagi varmıdır bilmem ama ahlaki dayanağı yok bu yapılanın. Ayrıca daha bir buçuk yıl önce falandı galiba Zeynep Tümer bir miktar hissesini 1 TL nominal değerden devretmisti. SPK bundan da mı habersiz.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. spk yine ky ı vurdun. sen her zaman öyle patronların sendikası oldun.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

4. spk değerleme yap demiş ky ağlıyor ) 0.27 esas alınıp değerleme ile olabilecek fark nakit olarak erten karsılayacak..bundan iyisi şamda kaysı:) y.t.d siz ağlamayın selo ağlasın bakacağız cağrı yapacakmı yapmıyacak mı?)y.t.d spk mevzuatı acık değerleme ile bulunacak fiyat 0.27 aşağı olursa 0.27 cağrı fiyatı olacak,0.27 üstünde olursa arada ki fark cağrı yapanlar tarafından nakit olarak cağrıya katılanlara ödenecek spk daha ne yapsın..y.t.d

5.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Sen de kendince atıp tutumussun bir şeyler. Ha! �Adamlar üçkağıtçılık uzmanı şirketin içini iyice boşaltırlar ve şirketi iflas ettirirler, bu boşaltmaları yaparken de hiç kimsede bir şey yapamaz daha önceki baxı inçe atar boşaltmakta gibi. nasıl olsa koruyan kollayan yüksek pozisyonda adamları var� diyorsan o başka.

Ama mevcut varlıklarıyla sermaye erimesi ve iflas söz konusu değil. Bilançolarda yalan dolan, Adamlar herkesle oyun oynuyor.

6 hotel gerçek değerini ekle o bilançoya.
    Onlarca arsa arazi ve diğer gayrimenkuller var. hatta yapılan köprü ve yeni yollarla birlikte bazı arazilerin imar durumu ve değeri önemli oranda değişmiş olabilir. onların gerçek güncel değerini ekle bilançoya...
    Ve şirketin diğer araç gereç taşıt makine ve diğer taşınabilir varlıklarının gerçek güncel değerini ekle o bilançoya...
    Ve iflas kabul edilmeyen, mintay tekstilin varlıklarının gerçek değerinde ekle o bilançoya. çünkü dava sürecinde bilanço düşünsün çıkarılmıştı...
    Ve grubun elinde bazı gömlek falan gibi markalar vardı, hala bu markaların sahibi ise, o marka değerlerini ekle o bilançoya...
    Ve Bahar tekstilin elindeki kervn hisselerinin gerçek değerini ekle o bilançoya...
    ...Bakalım özsermaye durumları ve hisse gerçek değeri ne çıkacak!

Ayrıca devleti yönetenler gerçekten adaleti tesis etmek isteseler, adamın şirket dışına uçurduğu 250 milyon ile kelepire şirket dışıns çıkarılan Bodrum hotelinin de yaklaşık 100 milyon değer farkında hesaba katıp çağrı fiyatı belirlemesi gerekir. Buda belirlenecek hisse değerine en az 0.60 kuruş daha ek değer demek.
    evet bu kadar mal varlığı var bizlere yedirmek için eski ceylan tekstili aldılar sermaye artırımı yapıp bir sürü aracı kurum masrafı yapıp 1 kuruş ceplerine girmeden malları bize ortak ettiler .sonra milyon milyon lotu kuruslu fiyatlardan satmaya başladılar. çok iyi bir aile bu sayilganlar paraları fazla geliyor saolsun bizlere dağıtıyorlar.yav arkadaş ben gercekleri yazdım aman arkadaslar dikkat edin gerçi hisseleri yatırımcılara kilitleme den SPK erken davrandi daha ellerinde çok lot var .
    Ben uyarı amaçlı yazdım SPK dan bir şey beklemeyin SPK sermaye tarafinda olur bu böyle

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by simsar Yazıyı Oku
    spk yine ky ı vurdun. sen her zaman öyle patronların sendikası oldun.
    EYYY SPK ilk önce degerleme yaptırıpta pay alımina izin verseydin ne olurdu.bu kadar kişinin ahını alıyorsun.

Bu SPK.uzmanlari uzmansa yazıklar olsun bunlara uzman payesi verene.
    1.degerleme raporundan sonra çağrıyı başlatmayı düşünmek için alim olmaya gerek yok.
    2.burada yapılacak olan çağrı süreç tarihini değerleme ilanını geçecek şekilde düzenlenmesini sağlamaktır bunu selim yapmiyacagina göre düzenleyici kurum yaptiracaktir.
    3.kimse 27 den başvurmaya ağına göre neyin farkı ahmaklar böyle kararmi olur.
    4.resmen kıyak yapılmıştır örneği olmayan bir uygulamayla bir ay bekle degerlemeyi göre çağrı işini onayla veya yeniden değerleme isteme yetkisi kullan
    İşi bilmeyenlere verirsen devlet böyle zaafiyete uğrar maalesef.
    Allah sonumuzu hayretler inşallah
    Yy.tv.degildir

8. Ne oldu bu şirkete böle düştü birden

Sayfa 926/964 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •