Special Days Image
Sayfa 902/964 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Haşim Yazıyı Oku
    Sayın frecell

Sizin cevap yazdığınız kişiyi bilemem de ben kendim için söyleyeyim

Benim elimden sadece klavyeden yazıp sinirimi boşaltmaktan başka bir şey gelmiyor

Yıllardır işsizim ve elimde yıllar önce aldığım hisselerden başka bir şey yok

Sahalara davet ediyorsunuz milleti de sizin de 2 yıldır gittiğiniz yolda elde ettiğniz bir arpa boyu yol

Yine de bravo...İyi kötü bir hak arama mücadelesi yapıyorsunuz

Cevap yazdığınız kişiyi bilmem ... size akıl vermesine cevap yazmışsınız ama benim arada lanet okuduğum sinirlenip yazdığım yazıdan başka yapabileciğim bir şey yok anca buğzediyorun

Bizim gibileri de bırakın kendi haline
    Bir arpa boyu yol derken hocam... Eger ki yatirimcilar organize olup mucadele etmeseydi... Bodrum oteli 40 milyona ve 250 milyonluk sirket disina cikarilan degerler gibi diger mallarda satilir hepimiz kapali bir tahtaya bakardik... Bodrum oteli yatirimcilarin baskisiyla 90 milyona gitti. Keske daha cok bastirabilsek daha baska yerlere ulasabilseydikte hic gitmeseydi. Bakin belli bir sure sonra bu otel 200 milyonun ustune satildi...anlatabildim mi?

Her icrayi takip ediyoruz...yani yatirimimiza sahip cikmak bir arpa boyu gidememekse evet oyle olsun

Ha bu sizin icin bir arpa boyu degilse sorun degil..

Bakin hala sirketin duzgun ve seffaf yonetilmesi icin hukuki mucadele ediyoruz. Halen seffaf degil..

Emin olun her yanlislarinda hukuki olarak bizi goruyorlar, gorecekler...

Yani sessiz kalip onlarin bize uygun gorecegi kadere razi gelmiyoruz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Bir arpa boyu yol derken hocam... Eger ki yatirimcilar organize olup mucadele etmeseydi... Bodrum oteli 40 milyona ve 250 milyonluk sirket disina cikarilan degerler gibi diger mallarda satilir hepimiz kapali bir tahtaya bakardik... Bodrum oteli yatirimcilarin baskisiyla 90 milyona gitti. Keske daha cok bastirabilsek daha baska yerlere ulasabilseydikte hic gitmeseydi. Bakin belli bir sure sonra bu otel 200 milyonun ustune satildi...anlatabildim mi?

Her icrayi takip ediyoruz...yani yatirimimiza sahip cikmak bir arpa boyu gidememekse evet oyle olsun

Bakin hala sirketin duzgun ve seffaf yonetilmesi icin hukuki mucadele ediyoruz. Halen seffaf degil..

Hocam hemen alınmayın yahu

Bravo diyorum zaten

Takdir ediyorum

Ülkemizdeki adaletin tecelli etmesi ile ilgili diyorum

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam bakin tabiki bunlar tercih meselesi...sayin 1 prometheus yazim sekli genelde sunu yapin bunu yapin bunu soyleyin veya yapilanlari elestirmek seklinde...

Bizde diyoruz ki elestir eyvallah ama bel alti vurmayin...bakin dunku ilk msjinda fesihin avukatinin soyismi ile Melis Cakir ve yeni yk uyesinin soyismide cakir bunlarin bir biriyle irtibati var mi bunlar bursali mi derseniz... Bel alti vurursunuz..

Ki bizim avukatin bugune kadar actigi o kadar dava ve karsilikli suc duyurulari ve diger hukuki cabalari varken...

Haklısınız burada yanlış bir algı oluşmuş

4. Carsaf carsaf gazetelere ilan veriliyor bir senaryo yazilmis eski yonetim yeni yonetim...

Bakin fabrika binasi satildi 15 milyon dolara yakin bu para nereye gonderildi sayilgan holding peki bu sayilgan holdingin yk baskani kim ES yk uyeleri kim zt ve ss hani siz kavgaliydiniz...parayi niye bu sirkete aktariyorsunuz... Diye mahkemede sormayalim mi?

Sozde sirkete borclarini oduyorlar bu para ayni gun nereye gidiyor sayilgan holdinge yav kardesim senin o kadar borcun var sayilgan holdinge niye gonderiyorsun borclarini ode demeyelim mi hukuki olarak mucadele etmeyelim mi?

Yav sormayalim mi bu es yi ss yi niye ibra ettin bunlar o kadar ceza almisken 250 milyon sirket disina cikarilmisken diye...

Yads ES nin sirket gelirleri sorbe reklamciliga aktariliyor diye noterden ihtar cekiyor bu ortulu kazanc aktarimidir bunu hukuken sormayalim mi neden sirketin paralarini bu sirkete aktariyorsunuz demeyelim mi?

Bak yarim sayfa yazdim bunlar engellenmese yada bu mucadele edilmese ne olurdu...

Ama bosverin biz bir arpa boyu gitmemis olalim

5.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku

Elinize sağlık hocam

Büyük emeğiniz geçti yazdığınız hususlarda

Allah razı olsun

6. Hocam sagolun ins bu sirket duzgun ve seffaf yonetildiginde degerini hepimiz biliyoruz. Bizim mucadelemiz bu...

7. SPK nın belirlediği fiyattan alyağ da ortaklığından ayrılma kararını yönelik maddelerin iptali için Alyağ patronları 13 üncü dairede dava açmış.
    Bu 13 üncü daire bu işleri iyi biliyor sanırım.

Krrvn da şirket birleşim sürecinde danışmanlık yapan ve sermaye piyasaları işlerini yürüten mübareklerin kurumu idi. Hatta zt mübarek kardeşlerden birine yüklü miktarda kervn hissesi de vermişti.

Zt gibi Mübareklerde SPK yı yola getirmek doğru yolu göstermek için 13 dairede harekete başlamışlar...

8. Hocam SPK ile ilgili davalara genelde 13 ncu daire baktigindan olabilir mi acaba

Danistayda daireler gelen davalara gore is bolumu yapar. Ve SPK ile ilgili davalara genelde 13 ncu daire bakar.

Buna da komple teorisi yazmissiniz ya bravo

Sayfa 902/964 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •