Special Days Image
Sayfa 903/964 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam SPK ile ilgili davalara genelde 13 ncu daire baktigindan olabilir mi acaba

Danistayda daireler gelen davalara gore is bolumu yapar. Ve SPK ile ilgili davalara genelde 13 ncu daire bakar.

Buna da komple teorisi yazmissiniz ya bravo
    di.
    Yazdıklarım da o anlama geliyor zaten “ bu işleri 13 daire biliyor’ diye

Neyse en azından öcü eski yönetim cici yeni yönetim algısı empoze edilmesi olayında bizim çizgimize gelmişsin eskiden neler savlayıp ve ne yorumlar yaptığınızı iyi hatırlıyoruz. Bu argümanlara girmeyeceğim..

Çok yukarı yerlerde.korumalae kollanmalar olmassa bu kadar hile hurda işler serisi yapabileceklerine veya yapmaya cürret edebileceklerine inanıyor musunuz? Bu işlerin çeyreği borsadaki Koç grubu veya Sabancı grubu bir şirkette olsaydı bu güne kadar neler olmuştu veya neler olurdu?

Bu kadar çok alavere dalavere dönme dolap işlerin çeyreği borsadaki diğer bazı şirketlerde olsaydı şirket yönetimine on defa el konmamış mıydı ve bu düzenbazlıklar serisini çevirenlere büyük cezalar verilmişmiş miydi? SPK nın tespit ettiğim yolsuzluklar ve usülsüzlükler bile hiç edildi.

Veya bu ülkede hukuk haklı-haksız, doğru-yanlış, iyi-kötü olgularına göre mi işliyor her zanan gerçekten? Yoksa sadece borsada kasa her zaman kazanır ilkesinin zedelememesine göre mi

2. Hocam birincisi ben hep sozde yeni yonetim demisimdir...

Diger goruslerinizin coguna katiliyorum.

Ancak bu demek degil ki mucadeleyi birakalim, teslim olalim...

Ismet İNÖNÜ'nun meshur bir lafi vardir. "Bir memlekette namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadikca o memlekette kurtulus yoktur" diye

Onun icin sizi elestiriyorum. Cikin artik bilgisayar arkasindan sahalara inin cesur olun diyorum.

Yoksa hocam sen yanmazsan ben yanmazsam nasil aydinliga cikacagiz...degil mi?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam birincisi ben hep sozde yeni yonetim demisimdir...

Diger goruslerinizin coguna katiliyorum.

Ancak bu demek degil ki mucadeleyi birakalim, teslim olalim...

Ismet İNÖNÜ'nun meshur bir lafi vardir. "Bir memlekette namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadikca o memlekette kurtulus yoktur" diye

Onun icin sizi elestiriyorum. Cikin artik bilgisayar arkasindan sahalara inin cesur olun diyorum.

Yoksa hocam sen yanmazsan ben yanmazsam nasil aydinliga cikacagiz...degil mi?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olay cesur veya cesur olmamakta ilgisi yok, hatta herkes gibi katılmak için adımlar attık ana sonra çok nafile süreçlere sokulduğunu düşündük ve gerektiğinde fikir beyanlatındada bulunduk ama çık çirkef ve niteliksiz tepkiler oldu. Bu tür yansımalardan dolayı bu oluşumdaki niteliksiz bazı kişilikle muhatap olmamak daha iyi olacağını hissetik.

Ve bu güne süreçlerde yanlış olduğunu düşündüğümüz olguları düzeltmek ve doğru yön vermek için ne dediysek veya önerdiysek zaman bizi haklı çıkardı.

Neyse bizler kendimizi bu oluşumdaki insanlara uzak hissediyoruz. Bundan sonra bizim stratejimiz farklı, diğer hisselerden oluşturduğunuz artı değerin bir kısmı ile kervn hissesi artırarak uzun dönemli fiyat hedefine ulaşmak. Kervn hisse miktarımız pörföyümüz içinde önemli oran da değil ve kervn kısmı için çok uzun dönemli pızisyonda bekleyeceğiz.

Direriz sizler de fesih davasında hedefinize ulaşırsınız ve hedeflediğiniz hisse fiyatı ile hissedarlıktan ayrılma olanağı bulursunuz.

4. her ay 3 bin lot alım yapan birsi bir yılda kaç bin lota sahip olur hesaplayalım ? 36 bin lotu olur 5 yıl bu hisse tekrar buralarda kalırsa 5 yıl sonunda 180 bin lotu olur extradan alım ve ileve lotlar haricinde herkez imkanınca degenlendirsin ve eşine dostuna önersin bu fırsatı hiç bir şirket sahibi ve spek sunmaz

5. bir yılda marketlere verecegimiz poşet parası ayrıca çay sigara parasını kervine yatırım yapsak ne kadar lotumuz olur hesaplayın ?
    5 yıl da

6. 0.29 ........ Girsin. 0.31 ..... çıksın... Utanmaz sülünlerin

7. Uzun süredir durgunluk var medyada ve kapta.... Sessizliğin bozulma vakti gelmedi mi

8. sabah 0.30. öğle 0.28. akşam 0.29 ula ........ ezberledik...çiflikbank sayılganlar başka numara yokmu...ş............

Sayfa 903/964 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •