Sayfa 56/964 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 441 - 448 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Üstelik ES , yatırımcısına forum üzerinden aracılarla seslenmez . Direkt kendisi seslenir, alır karşısına yapılacak bir şey varsa kapalı kapılar arkasından değil karşılıklı güven veren görüşmeler ile yapılır

2. Benim beynin de su seviyesi eksik olan kişilere cevap vermem zaman kaybı. Benim anlatmak istediğimi anlayan birçok küçük var eminim.

3.  Alıntı Originally Posted by feritbey Yazıyı Oku
    Benim beynin de su seviyesi eksik olan kişilere cevap vermem zaman kaybı. Benim anlatmak istediğimi anlayan birçok küçük var eminim.
    Belli canım kimin suyu eksik sana cevap verenlere konuşmayacaksan burada kendi kendine ne konuşuyorsun. Anlaşılan senin suyun eksik kalmış doğumda annene bir sor bakalım

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by feritbey Yazıyı Oku
    Sbk. Planınızın başında Her ne kadar küçük yatırımcıları böcek gibi görsenizde sizin bu oyununuzu bozacak onlar
    Ferit bey yukarıda küçük yatırımcıları birlik olup SBK nın oyunlarını bozacak açıklaması yapıyor ve yatırmcı dostu şirket ile alakalı bir kişi.

Alıntı Originally Posted by feritbey Yazıyı Oku
    Dava konusu dillenmiş bende o meseleye gelirsem onu da Nail Çakır açıklasın küçüklerin lideri.
    Nail Çakır zaten bulunduğu platformda hem müvekkillerine hem de diğer arkadaşlara gerekli açıklamaları yapıyor. Bırak ta buna biz karar verelim. Çok istiyorsan sende kendine bir gurup yaparak mücadeleye başlayabilirsin. Ama zaten klavye delikanlısıyım diyorsun zaten ortaya çıkamassın. Haaa ama yok ben zaten şirkettenim diyorsan bize bir şeyleri onaylatma hazırlığı mı yapıyorsunuz?

Küçükler bölünmeyin büyük olun.
    Küçükler akıllı olun.
    Seçtiğiniz taraf tek kendi tarafınız olsun.
    Zaten kimsenin bölündüğü yok ki. Hatta büyüyerek devam ediyoruz. Sen şimdi burada bir bölünme var edası mı yapıyorsun. Ve bölünmeyi önlemeye çalışıyorsun yani bize iyilik yapıyorsun. Akıllı olun diyorsun. Tarafınızı seçin diyorsun. Ama nereyi seçeceğimizi daha sonra mı dikte edeceksin. Önce gurbu hazırla bakalım herkesin bir kafasını kendine göre buandır sonra taraflarını söylersin burayı seçin diye. Güzelll

Dava konusu dillenmiş bende o meseleye gelirsem onu da Nail Çakır açıklasın küçüklerin lideri.
    Bu dava işini biz resmi olarak bilmiyoruz ama anladığım kadarıyla sen net olarak biliyorsun. Yoksa sen mi ayarladın Danıştayı veya sair işleri de bize kendi yaptıklarını açıklattırıp yanlışa sürüklemek istiyorsun Sanki bir şeyleri liderler biliyormuş ta söylemiyor edası veriyorsun. Ama bence sen her şeyi çok iyi biliyorsun. Ama biz değil. Biz sadece tahmin edebiliyoruz veya bize söylenen kandırmacaları duyuyoruz Yersek.

Küçüklerin liderleri küçükler den birşey saklamayın artık bundan sonra ne var ne yok buradan yazın.
    Şu yazdığın en yalan şey buradaki yazılarının içinde. Biz asla kimseden bir şey saklamadık Saklamayız. Sadece bazı bilgilerin bazen netleşmesi gerekir. Nasıl çocuk bile 9 ayda doğuyorsa dokuz aya kadar görülmüyorsa bazı söylenenlerde öyle her söyleneni gurupla hemen paylaşabilsek şimdi Grup diye bir şey kalmazdı. Belki düşük olacak ne malum sonra hani bize çocuk nerede demezlermi.

Tüm küçükler birlik olsun ayrım yapmayın kamuya açık alanda yazın.
    Niye kamuya açık alanda yazacakmışız. Öyle bir zorunluluğumuz mu var. Buradaki insanlar çabalayacak, koşturacak çalışacak sonra kamuya açıklayacak öyle mi. Yok öyle değil. İsteyen tüm kervan yatırımcıları samimiyeti ile aramıza gelebilir. Biz gizli bir gurup değiliz zaten. Senin böyle demene rağmen bile birçok şeyi kamuoyuna açıklıyoruz. Yine çocuğa gelelim sen herkesin gözü önündemi yapıyosun çocuğu ??

Bırakın büyük grubu liderlerin grubunu bile biliyorlar 1 yıldır.
    Hem diyorsun kamuya açıklayın hem diyorsun her şeyi biliyorlar ikili üçlü olarak aranızda yazılanları bile biliyorlar. EEE o zaman niye kamuoyuna açıkla diyorsun zaten kamuoyuna açıkmışız zaten gizli hiçbirşeyimiz yokmuş. kendinle tezatlaşmasana

Mahkemeden başlayabilirsiniz. Gün sımsıkı sarılma günüdür küçükler.
    Tekrar söylüyorum biz bu mahkemenin resmi sonucunu yazılı olarak görmedik bilmiyoruz. Hiçbirimizde bunu gördük demedi asla diyemez. Nokta

İhtiyar puslu havalarda ne akbabalar ne çakallar gördüm diyormuş ben 65 yıldır.
    Sanıyorum sen direrkt olarak ihtiyarın yanından birisin. Doğrumu ?? Hadi üzerine bastın çek ayağını de.

İhtiyar çıktı çıkalı sahneye akbaba nın oyununu bozmaya başladı.
    Sn ferit bey dikkat et ihtiyardan ziyade oyunun çoğunu şu aşağılık gördüğün Grup bozdu istersen onları da yabana atma. Zaten daha sonraki yazılarında aralarına, liderlerine nifak tohumları atmaya başlayacaksın. Biraz sonra onları da örnekleyeceğim sana.

Küçükler korkmayın. 05/05/2017
    Ne kadar net bir tarih değil mi. Ne kadar kendinden eminsin.

Yazdıklarıma küçüklerin liderleri cevap versin onlar yazdıklarımın doğru olduğunu biliyorlar.
    Yazdıklarımın tamamı doğru bunun bir çoğunu büyüklerle görüşen küçükler de biliyor.
    Evet bu yazdıklarını zaten bizim grupta herkes biliyor biraz grubu yakından takip ediyor ise. Bizleri yakından takip ediyorsa. Hani bizim tüm yazışmalarımız zaten kamuoyu önünde değilmiydi. Yukarıda yazdınız ya aranızdaki yazışmalar bile biliniyor diye.

Dün onlarada çağrı yaptım artık şeffaf olun diye.
    Oooo gerçekten büyüksün hocam. Sen burda ne arıyorsun ki ver teminatı SPK ya yap çağrıyı gitsin. Bu kadar laga luga yapmana gerek yok baksana her şeyin emrini zaten sen veriyorsun.

Yazılanları hep yanlış anlayan küçükler sizlerin zeka seviyesini tahmin edebiliyorum.
    Küçükler olaylara düz bakın size akıllı olun birlik olun dedikçe aranızdan sivri zekalı arkadaşlar çıkıyor.
    Yukarıdaki yazı ve buna benzer yazılarında sanki sen uzaydan gelmişsin gibi insanları aşağılıyorsun. Kusura bakma buradaki kimseye geri zekalı diyemessin. Böyle bir hakkın yok. Buradaki insanlar olsa olsa iyi niyetlerinin kurbanı olmuş, kandırılmış ve yılları kanun kural tanımayan emek hırsızları tarafından çalınmış insanlardır. Senin gibi çakallarda aradan çıkarak kendi payını alma derdinde güya bize yol verir Fareli köyün kavalcısı gibi.

Siz küçükler zaten bitmişsiniz 4 yıldır bu neyin zekası size hisse satın yada alın diyen mi oldu.
    Evet sen kimseye al sat demiyorsun ama ilerleyen satırlarda taraflarını seçtirip sanki ileride yapılan hamlelere aman haa sakın itiraz etmeyin veya itiraz edin şeklinde telkinde bulunup bak sonra kaybedersiniz diyeceksin. Yani Türkçesi baklayı sonra çıkaracaksın sankiii.

Size akıllı olun diyorum yukarıda ne oluyor ne olacak kim kimdir onu anlatıyorum.
    Evet başlıyoruz sanırım kim kimdir ferit bey bize şimdi öğretecek iyi dinleyelim. Ama liderler sizi satıyor. Siz daha sonra ben ne dersem onu yapın.

Akbaba oğlana çöktü
    Akbaba oğlana çöktü
    İhtiyar la büyük kardeş bu işe dur demek için yukarıda savaş veriyor. Nokta
    -------------------------------------------///////////////////////////////--------------------------------------

Vakti zamanı gelince küçükler kendi liderlerine bile güvenmesin.
    Bak bak köprüyü geçene kadar güvensinler daha sonra liderlerini satsınlar. Açıklaması bu sanırım bu yazının. Yani liderler şimdi güvenilir. Ama ileride biz sizi dağıtıcaz işte o zaman liderlerinize madik atın ve dağılın.
    Ben öyle anladım yanlış mı anladım acaba. Yukarıda satır satır birlik olun birlik olun yazarken şimdi zamanı gelince güvenmeyin madik atın birliği bozun ne demek ferit bey. Bir yamuğumuzu mu duydun. Nasıl olsa karşı masaya yakınsın veya oturuyorsun. Nasıl olsa aramızda konuşulanları da duyuyorsun. Birkaç kelam et de insanlar gruptakiler bize güvenmesin. Yoksa daha zamanı mı gelmedi ? Pardon sizin işaretiniz ile başlayacaktı değil mi. Unutmuşuz kusura bakmayın.

Siz küçükler birlik olun büyük olun büyüklerin yanında ezilmeyin.
    Ee şimdide büyük olun demişsin az önce liderlere güvenmeyin dağılın diyordun şimdi ne oldu birden bire ?

---------------------------------------------- //////////////////////////// ---------------------------------

Mahkemeden başlayabilirsiniz. Gün sımsıkı sarılma günüdür küçükler.
    Yukarıdaki 2 satırda dava sonucunu liderler biliyor açıklamıyor diye ithamda bulunmuşsun ve liderleri gizlemek ile suçlamışsın. (Daha yukarıdaki satırlarda ayrıca bunlara da cevap verdim yukarıda ayrıca okuyabilirsin) Oysa aşağıda kararın ne önemi var davanın sonuçlanmasına bakın diyorsun. Yukarıda davanın sonucu ile liderleri itham altına alırken şimdi bu ne tezat önemsiz bir dava sonucu !!

Dün de yazdığım gibi mahkemenin sonuçlanması na bakın kararın ne olduğuna değil.
    Bu nasıl bir çelişki ferit bey. Davayı sonuçlandıracak danıştay mı sandın bizi. Doğru biz danıştay olduğumuzu gruptan saklıyoruz. Arkadaşlar sizlere bir şey itiraf edelim. Aslında biz danıştay üyeleriyiz ve bu kararı vermeyerek sizi oyalıyoruz ve ferit beyde bizi ifşaa etti eyvah napıcaz şimdi bilmemm.

---------------------------------------------- /////////////////////////////// ------------------------------------

Bütün yazılarını karışık ve değişik bir taktikle yazıyorsun. Aramızda bazı arkadaşlarımızı da şüpheye düşürüyorsun. Sizler sayesinde zaten bunca yıl birlik olunamadı her şeyi çok iyi ayarladınız bizi birbirimize düşürüp birlik olmamızı engelleyip altyapıyı hazırladınız ve bizim fesih ve genel kurul çalışmalarını etkisiz bıraktınız. Dünyayı götürdünüz ama kalan kırıntıları bile KY den almaya çalışıyorsunuz o bile ağrınıza gidiyor da arkadaşların kafasını bulandırıyorsunuz.
    Çık adam gibi doğruyu söylüyorsan adınla sanınla yaz ve bizleri ara söyle. Ama yalansız gerçek kandırmadan bir Allahın kuluda küçük yatırımcının hakkını almasından bahsetsin be.
    Kelime oyunu ile değil. Akıllı olun demeyerek, hangi tarafı seçeceğinizi iyi bilin gibi tehtid vari konuşmalar yapmadan şundan dolayı burayı seçin diyerek.
    Ama nafile bilmece gibi olmalı da herkesin kafası karışmalı değil mi.
    İşte kafası karışan ve bizden şüphe duyan bir arkadaşımız. Sizi destekliyor. Tabiki doğrular ile birlikte arada yaptırmak istediğinizi yaptırmak çok kolay değil mi zaten hep böyle yapılmadı mı ?

Alıntı Originally Posted by mamadov Yazıyı Oku
    Feritbey ne yazdı da bu kadar tepki gösteriyosunuz anlamadım.
    Adam size malınızı satın demiyor; dahası kendi grubunuz içinde başka gruplar var dikkat edin diyor.
    Hatta gruba liderlik eden arkadaşlara suçlamalarda bulunuyor.
    Daha önce de telefonla arandığını ve danıştaydan olumsuz karar çıkacağı yönünde kendisine bilgi verildiğini söyleyen birinin yazıları forumdan silindi.
    Acaba kaç kişi bu şekilde arandı ben de merak ediyorum.
    Ya da bu şekilde arayanların gerçek niyeti neydi?
    oyun içinde oyun var..
    Sn Mamadov ; Ferit beyi kendinize yakın buldunuz aslında biz sık sık görüşüyoruz eksik neyiniz var. Siz kalabalık gurupta olmak istemediniz uzun süre. Çok yazı yazılıyor diye beni gruba almayın dediniz. Daha sonra da bize bilgi verilmiyor dediniz. Ve sizi ana guruba ekledik. Hiçbir bilgi gizlenmedi. Şimdi nasıl olurda dava sonucu için insanlar arandı kağıt sattırıldı kimler aradı diyorsunuz. Bizden kimseyi arayan olmadı zaten kimse davanın sonucunu bilmiyor. Ve bizden kimse kimseyi arayıp hisse al sat demez diyemez . Herkese tembihlediğim en önemli konulardan birisi bu. Bunu diyen varsa olsa olsa ferit bey veya onun direkt iletişimde bulunduğu kişidir. Buna da adım gibi eminim. Bizim oyun içinde oyun yaptığımız hiçbir şey yok buna tüm kalbinle inan.
    Ama evet oyun içinde oyun var ama o oyun Ferit bey ve avanesi tarafından oynanıyor. Bunuda böyle bilesin. Sen kalbini ferah tut ferit bey ile bir ilgin yok ise veya sende aynı gurupta değilsen hiç sıkıntı duymana bile gerek yok biz hep burdayız ve hepimiz dostuz. Bunu tüm samimiyetim ile söylüyorum.

----------------------------------------- /////////////////////////////////7 ------------------------------------

Ferit beyin yazdıklarına devam edelim ;

Siz küçükleri bire bir muhatap alacak vaktim yok ben bildiklerimi yazarım beni anlamak isteyenler anlar.
    Tamam büyük ferit bey büyüksün zaten buna bir şey demedik. Hem şirkete ve sahiplerine her şeyi söyleyebiliyor hem barana laf atabiliyor hem de bizlere ayar verebiliyorsun.
    Yukarıda da Denim ya ver teminatı yapıver şu çağrıyı da bitsin bu iş niye uzatıyorsun ki ?

Küçükler ben hangi yazımda aranız da ayrılık olsun demişim.
    Şu yazıların evet birlik olun diyor biz yanlış anlamışız özür dileriz Ferit bey

Avukata İtham
    Liderleri gurubu satmak ile itham
    Küçüklerin liderleri küçükler den birşey saklamayın artık bundan sonra ne var ne yok buradan yazın.
    Yazdıklarımın tamamı doğru bunun bir çoğunu büyüklerle görüşen küçükler de biliyor.
    Ayrı guruplarda gurubun satıldığını itham
    Bırakın büyük grubu liderlerin grubunu bile biliyorlar 1 yıldır.
    Yine gurup liderlerinin bilgileri gizlediği ile ilgili itham
    Yazdıklarıma küçüklerin liderleri cevap versin onlar yazdıklarımın doğru olduğunu biliyorlar.
    Evet ayrıştırmak istemiyor aramızda kim kimdir onları belirtiyor ferit bey burada
    Size akıllı olun diyorum yukarıda ne oluyor ne olacak kim kimdir onu anlatıyorum.
    Vakti zamanı gelince küçükler kendi liderlerine bile güvenmesin.
    Evet yukarıdaki sizin sözlerinizden alıntılar Ne kadar birleştiren bir anlayış değil mi ferit bey. evet biz yanlış anlıyoruz çünkü zekamız yetmiyor. Desene karşı taraflar yalan söylüyor sizin iyi niyetlerinizi kullanıyor diye her şeyi biliyorsan ferit bey.

------------------------------------- ///////////////////// ----------------------------------------------

Ve Baklanın çıkmaya başladığı zaman evet aşağıdaki yazılarda sn ferit bey giriş gelime den sonra sonuca yaklaşmaya başladı. Ama ne hikmetse hikayeyi çok hızlı götürüyor farkındaysanız. Demek ki bir sıkışıklık var ve derhal bir tuvalet bulunmalı. Bakalım bakla alttan mı çıkacak üstten mi çıkacak. Hikayenin devamında hep beraber göreceğiz şimdi kalın sağlıcakla.

Sizi ferit beyin hikayesinin sonuç yani baklanın çıkması bölümü ile baş başa bırakıyorum. Devamı sanırım haftaya ??

Akbaba nın yeni hamleleri var ihtiyar gardını aldı bekliyor siz küçükler akıllı olun.
    Yukarıda sular her geçen gün ısınıyor bunu küçüklerin lehine dönmesi sizlere bağlı.
    Küçüklerin korkucakları birşey yok bu saatten sonra zaten.
    Birliğinizin bozulmaması için bunlar çok önemli son düzlüğe girildiği zaman.
    Benim beynin de su seviyesi eksik olan kişilere cevap vermem zaman kaybı. Benim anlatmak istediğimi anlayan birçok küçük var eminim.

5. Ilhan aslan tebrikler

yatirim tavsiyesi degildir

6. Gelir mesaisi başlayınca tek satırdan oluşan mesajları ile bilgi kirliliği yaratır yine.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Feritin amaci belli.grup liderleri olarak ima ettigi kisileri kusturmek, araya nifak sokmak...aradada ben ky dostuyum ayağı cekiyor

8. Sayin Ferit Bey o akbabalarada o kargalarada hatta kendi aga babalarinada soyle...

Ölümü gosterip bizi sıtmaya razi edemezler...

Onun icin kimin ne plani varsa ky yi de plana dahil etsin yoksa 200 kisi 50 milyona yakin hisse ile

Butun hukuku haklarimizi kullandik, kullanacagiz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 56/964 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •