Sayfa 149/964 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Arkadaşlar bu ifa davası malum türk yargı sisteminde 2023 e kadar biter mi birde nihai kararın lehinize çıkacağı kesin mi

2. Bunun soru mu bıktırma algısı mı olduğu kesin değildir

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Birde bu hissenin kod dışı olma ihtimali yok mu bu kadar o kesin nasıl emin olabiliyorsunuz hatırladığım kadarıyla spk uyarmıştı siz spk başkanın yerinde olsanız herşeyiyle borsa İstanbul'un kanseri olmuş bu hisseyle spk i madara rencide etmiş diger uckagitci sirketlere spk nasıl maymun edilir nasıl şamar oglani yapılır konusunda emsal kararlar çıkarmış ve ön ayak olmus bu şirketi Eften puften bu kararla kod dışı yapamaz mı daha önce kod dışı yaptığı şirketlerin yatırımcıları ne yapabildi sizi bu konular hiç mi çekinceye sokmuyor

4. borsadaki her hisse kot dışı kalabilir böyle bir risk var sen kervn a bulaşma bak en ıyisi bizde sen diyince panik olduk bak ne yapsak acaba😧😧😧)

5. hissenet deki 8 ci mesajınız hepside kervn ile ilgili olumsuz madem borsada yenisiniz yada siteye yeni üye oldunuz tekniği ve temeli sağlam hisseler ile uğraşın

6.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    zavallı , mübarek kadir gecesi hürmetine allah sana akıl fikir versin
    benim için ne dilersen en az 1000 mislini bulasın

üzülürmüyüm senin gibi sine diye düşündüm de

sonuç : allah hakettiğini vermiş demek ki derim

yazıklar olsun sen ve senin gibilerine
    yazık benim gibi doğru yolu görebilin diye uğraşanların çabasına

bu kadar 4 senelik uyarma ve sürekli haklı çıkmama rağmen
    bana hakaret eden ve bela okuyan kim varsa KEZBN yatırımcısı olan
    size söyleyecek son lafım

ALLAH SİZİN CEZANIZI VERİYOR ZATEN

emin olun cevap yazmazsanız bir daha burada yazmayacağım

KOD DIŞI olduğunda birbirinizi gazlarsınız nasıl olsa

Hisse 0,18 kuruş du. ve sen yine bu yorumları yapıyordun.senin gazlamanla bu fiyatlardan korkup satanlar hisse şu 0,39 kuruş 2 kat para kazanacaklardı.milletin vebalini almak bu kadar kolay olmamamlı.ama sana da hak veriyorum.sahibini sesi olmak durumundasın.

7. Kod dışı olacağını düşünen satar gider. Bazıları bizi çok düşünüyor satalım diye uğraşıyor gibi hissediyorum. Hissesi olmayan neden bu k adar zaman harcar burada? 3 yıldır bu hisse için yazılanlar yüzlerce sayfa oldu. Ya hisseniz yoksa bi gidin. Sizin burada dolaşmanız ne iş?

8. Adam hisseyi kötülüyor korku salmaya çalışıyor. Bir daha yazmayacam diyor. Bakıyor yeteri kadar korkan yok dayanamıyor bir daha geliyor. Bu hissedekilerin bir kısmı zaten o parayı bu hale geldikten sonra yakmayı göze almış. Bazıları 0.20den alıp 0.49dan 0 60tan satmış ana parasını almış kar ettiğinin yarısıyla burada beleş hisseyle bekliyor. Düşünce alıyor çıkınca satıyor. Nesiniye sormuşlar: Yarin ile hoş musun? O yar benim kime ne?

Sayfa 149/964 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •