Sayfa 751/964 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,001 - 6,008 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Nasil sattiklarini Iran haberlerinin verildigi zamanlara bakin...

Ki bu yalan haberlerden ceza aldilar...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fesih davasina bende varım özelden gerekli olanı yazarsanız katılırım.

2. Anlaşılan bir kısım yatırımcı 30 milyon satışın uydurma olduğunu düşünürken, bir kısım yatırımcı alıcının gerçek kişi olduğunu
    düşünüyor. Uydurma olduğunu düşünenler dava açmaktan yana iken, gerçek olduğunu düşünenler blokenin kalkmasını istiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by ilhan1908 Yazıyı Oku
    Madem 1 tl den 30 milyon sattı ZT, 1 tl den gönüllü çağrı yapsın, spk da çözsün blokajı. Bu blokajin çözülmesi bizim için iyi olmaz.
    Keşke yapsa. Bu bir iyi niyet göstergesi olur. Ve hepimizde kurtuluruz. Ama bunu yapacak kişi kaç yıldır spk yla niye mücadele versin. Kendini niye gözaltına aldırtsın. Yani çağrı yapmıycam diye o kadar uğraştılar ve onlar kazandılar, biz kaybettik. Bu çok ütopik bir istek bence.

Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by ilhan1908 Yazıyı Oku
    Madem 1 tl den 30 milyon sattı ZT, 1 tl den gönüllü çağrı yapsın, spk da çözsün blokajı. Bu blokajin çözülmesi bizim için iyi olmaz.
    Spk nın bloke açmama sebebi önemli. Ben sanmıyorum ki açarsam bunlar hisse satar en iyisi bloke kalsın diye düşünsünler.
    Bu işte başka bir şey var. Bu iki konu birbiriyle bağlantılı değil. Şahsi düşüncem.

5. Hocam yooo bizde gercek kisi veya kisiler oldugunu dusunuyoruz...

Ama bu hisselerin ne amacla verildigi bilinmiyor...

Borc karsiliginda ya da nakit saglamak amacli verilmis olabilir...

Bu lotlarin verildigi icin yukselecegini dusunenler zamaninda ceviklere veya baska kisilere verilen lotlardan sonraki olaylari incelesinler derim...

Yani bunu alanlar nominal degerden aldi asagisina satmaz tamamen bir hayal olabilir...

Ne kadar yukseltecek dediginiz hisseyi bu hisselerle asagida basabilirler... Diyoruz...

Sirket yoneticileri bize gore seffaf ve iyi niyetli degiller

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Anlaşılan bir kısım yatırımcı 30 milyon satışın uydurma olduğunu düşünürken, bir kısım yatırımcı alıcının gerçek kişi olduğunu
    düşünüyor. Uydurma olduğunu düşünenler dava açmaktan yana iken, gerçek olduğunu düşünenler blokenin kalkmasını istiyor.
    Sayın fabrika. Ben şahsen iki ihtimale de eşit uzaklıktayım. Ama her iki ihtimaldede bu lotların bu fiyatlardan satılamayacağını ve mutlaka yukarı bir ivmelenme sonrası satılacağı veya el değiştireceğini düşünüyorum.

Ytd

Alıntı Originally Posted by madyes Yazıyı Oku
    fesih davası acanlar senin gibi düşünmüyor zeynep hanım ve yönetim karşı çıkıyormuş niyeki istesin zeynep hanım ?
    Hocam ben Zeynep'i tiye almak maksadıyla yazdım, mahkeme şirket için büyük sıkıntı olacak sonra gene ky yalvarcak. Hisseyi baskılamayı bırakıp biraz yükseltse ky bu tip girişimlerde bulunmazdı ama tam tersi ky iyice kızdırdı bu sefer ky geri adımda atmaz işleri zor.

8.  Alıntı Originally Posted by taktaktakatak Yazıyı Oku
    Sayın fabrika. Ben şahsen iki ihtimale de eşit uzaklıktayım. Ama her iki ihtimaldede bu lotların bu fiyatlardan satılamayacağını ve mutlaka yukarı bir ivmelenme sonrası satılacağı veya el değiştireceğini düşünüyorum.

Ytd
    Aynen katılıyorum. Bloke kalkarsa 30 milyon lot satılacak olsa bile bakın olsa bile diyorum bilmiyorum çünkü, yükseltmeden satılamaz. Açık yazayım ben de bu yükselişte satar giderim. 3 e beşe zarara bakmam. 2 yıl daha açılacak davanın bitmesini bekleyemem. Dolar olmuş dağlar seviyesinde, beklemem artık. Eminim bir çok kişi de böyle düşünüyor. Geçen sefer 60 kuruş olduğunda satsaydım keşke.

Sayfa 751/964 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •