Sayfa 893/964 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903943 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 7,137 - 7,144 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Hadi hayırlısı

Alıntı Originally Posted by taktaktakatak Yazıyı Oku
    Eşleşme 41 de 140 bin lot. 65 bin lot da alışta bekliyor. Eylemi küçümseyen varsa bu onlara gelsin. Tavana da vursanız bu eylem olacak. Buralar daha maliyetimiz değil..
    Birkaç gün tavan gidecek haber var aslinda.insallah bugünkü eylem ulusal basında yer alacak o zaman sürerler artık kapa

2.  Alıntı Originally Posted by turgay0651 Yazıyı Oku
    Birkaç gün tavan gidecek haber var aslinda.insallah bugünkü eylem ulusal basında yer alacak o zaman sürerler artık kapa
    Satıcı gelmeyince çektiler eşleşmeyi 35 e. Bende öyle tahmin ediyorum sayın turgay0651. Eylemden sonra başlatcaklar aksiyonu. Onun için eylemde çok kalabalık olmalıyız.

3. Bakin arkadaslar aile sonunda neyin dogru oldugunu, bizler icin gec olsa da hatta onlar icin de gec olmak uzereyken anladi. Bu yapilandirmalari yapacagiz halledecegiz diyerek agir kanli davrandilar ya da is bitirici olamadilar.
    Artik eski hayal kirikliklari, uzun cileli bekleyisler, kotu anilar geride kalsin ileriye dusunelim. Bu sirketin milyonlarca hissesi var ve bunun kiymetini anladiklarinin kaniti bu kredi borclarinin yapilandirilmasidir. Cok gec oldu daha da gecikemezdi ama hepsi geride kaldi. Zamaninda bu cagri illetinin bittigi cok hayirli olacak demistim ve goruyorum ki hakliymisim. Kisir dongu bitti, artik hepimiz kazanacagiz insallah

4. Bu gün hakkımızı aramaya çalıştık emeği geçenlere çok teşekkürler, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır sıradaki eylemleri gurup olarak değerlendireceğiz.

5. Eylem yapıldı. Hayırlı olsun. Şahsen ben uygun bulmadım, katılmadım zaten. Ama emek harcandı, maddi manevi.
    Düşüncelerimiz farklı olabilir ama hedefimiz aynıdır. Bende hissenin yükselmesini isteyen bir küçük yatırımcıyım.
    Diğer köydeki içimizdeki irlandalılar lafını beğendim. Bulan arkadaşı tebrik ederim. 6 lira olacak diyen irlandalılara dikkat.
    İyi akşamlar.

6. http://www.finansturk.com/m/haber/ke...-dinmiyor.html

Sent from my iPhone using hisse.net

7. Hurriyet te çıkan ilk haberden belliydi devamının geleceği. Yenilerini bekliyoruz sevgili patronumuz. Bu haberleri kamuyu aydınlatma platformunda da verirseniz çok makbule geçer...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Temel analize dayalı tahminlerimden ibarettir.

8. Bu vatandaş şimdi neden tabana dayadı hisseyi. Tabanda 2 milyon satış var

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 893/964 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903943 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •