Sayfa 956/964 İlkİlk ... 456856906946954955956957958 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 7,641 - 7,648 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Hala bekliyom

2.  Alıntı Originally Posted by Nacial Yazıyı Oku
    Hala bekliyom
    Bende behliyom

3. Bekleyin bakalım.

RMX1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yarın tamam artık ben alacağım kayyuma geçmese gene düşünmezdim ama kayyum yönetimi 1 liralı ffiyatları hakeder diye düşünüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Bekleyin bakalım.

Satamıyoruz mecbur bekliyoruz

6. Yoo biz de satmıyoruz
     Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    Satamıyoruz mecbur bekliyoruz

7. kusura bakmayın da arkadaşlar bu hissede nasıl yatırım yapıp kazanç bekliyorsunuz.benim 1 kamyon param olsa 1 lot almam.defter değeri eksi olan bir hisseden ne hayır gelir.bir yakınım almış diye burada bir gezineyim dedim.çocuk aldıktan sonra yarı yarıya düştü neredeyse.mart ayında servetgyo al dedim dinlemedi.alsaydı 5 kat kazanacaktı almadı yarı yarıya düştü.yani 10 kat zarar.yazık.alcatel deva gibi beklentisi olan hisselerde pozisyon alın da zararlarınızı bir nebze çıkarın.bende bunlardan az var.çünkü servet gyo da hedefime gelmedim.gelirse bunlardan alcam

8. Bir şirket kayyuma geçmişse iyi yönetilir demektir her şey yasal olur demektir önceki yönetimim kural tanımaz kararları olmaz demektir bu hissenin içi de boş değil doludur bu na yatırım yapmayacağında hangisine yapacaksın ve bunu zamanda gösterecek (daha önceden bir arkadaş kayyumla , şirkette neler değişeceğini çok iyi anlatmıştı ben ce okuyun)

Sayfa 956/964 İlkİlk ... 456856906946954955956957958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •