Sayfa 95/964 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 753 - 760 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Hocam o kadar cok dava actilar ki karistirmak normal... Onlar bile karistiriyordur artik

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. Bunlar karar düzeltme için hangi dilekçeyi vermişler sizde varmı hocam? Sebebleri siz bilirsiniz zahmet olmazsa yazsanız?

3. Hocam gerekceli kararda gorelim... Ben de gercekten neye gore boyle karar verdiler merak ediyorum...

4. Peki teşekürler ilgi alaka için, genel kurulda geldim geldim, gelemedim size vekalet gönderecem bilginize.

5. Hocam ben doguda oldugum icin katilamayacagim gruptan bir arkadasa vekalet verecegim...

Muhtemelen bayramdan sonra gk toplanacak butun ky bir sekilde oy kullanmaliyiz...

Guveniniz icin ayrica tesekkurler... Hele gk karari aciklansin... Kayyim gundem maddelerini vekalet ornegini bir yayimlasin hocam...

6. Hayırlısı olsun şahsen katılırım inşallah istanbuldayım, aksi olsada ilhan aslana atarım vekaleti. Herkese hayırlı geceler, hayırlı sahurlar allaha emanet......

7.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam ben doguda oldugum icin katilamayacagim gruptan bir arkadasa vekalet verecegim...

Muhtemelen bayramdan sonra gk toplanacak butun ky bir sekilde oy kullanmaliyiz...

Guveniniz icin ayrica tesekkurler... Hele gk karari aciklansin... Kayyim gundem maddelerini vekalet ornegini bir yayimlasin hocam...
    Gerekçeli karar değerlendirildikten sonra, yenilenen davalarda müdahil olunması mümkünse, yatırımcılarda haklarını savunacak argümanlarla müdahil olmalı.

Diğer yandan şirketin ortaklık lehine yönetilmesi için bir yönetim kurulu oluşması için caba harcanmalı;

Oy gücü yetiyorsa GK kurulda yatırımcılar lehine bir yönetim kurulmaya çalışılmalı. Yönetimde tam bir hakimiyet söz konusu olmazsa, şirketin bugüne kadar ortaklık lehine yönetilmediğine dair bütün gerekçeler sunularak devletin yeni bir yönetim ataması için talepte bulunulmalı

Ayrıca hala hukuksal olarak mümkün ise, azınlık hakları kullanılarak şirket feshi talebi sürecine devam edilmeli.

Bu konuda başka ne gibi işler yapılabilinir düşünülmeli. Hukuk medya brokratik siyasal kurumların ilgisi çekilmeli ve bu konuda yatırımcıları argümanlarını destekleyecek bir çok net veriler ve gerekçeler var

8.  Alıntı Originally Posted by kzlkan55 Yazıyı Oku
    Karar ky lehine çıkmış uçuşa hazır olun karar sonucu kabul bozma çıktı bu gün satanlar yarın alabileceğini acaba

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    KY lehine çıkarsa neden tavan olsun KY mi işlem görüyor borsada. Şirket lehine çıktığında bence olumlu olmalı tahta. Sonuçta şirketin istediği oluyor.

Sayfa 95/964 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •