Sayfa 868/964 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Hem siz ne yapacaksiniz fesih davasini?

Acan biziz muhatap sirket...

Uzasin hocam uzasin 5 yil daha uzasin bakalim biz mi zipliyoruz onlar mi zipliyor 5 yil uzayinca???

Butun usulsuzlukler tek tek ortaya cikacak...

Siz satacaginiz rakami dusunun...fesih bizim muhatap sirket... Siz zaten ocaktan umitlisiniz?? Satip gidersiniz...

Bizim acelemiz yok...

Ammmmaaaa ben satacak adam bulamam diye...hakli olarak butun kanuni haklarini kullanan ky yi elestirirseniz kusura bakmayin...

Bu daha baslangic satacak hic adam bulamayabilirsiniz...aman hani simdiden soyleyeyimde

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. Yatırımcılar yaptığı hak mücadelesi şirketin itibarını zedeliyormuş.. hemde o kadar kötü niyete karşı!

Konu şirketin itibarsızlaştırılmadı ise itibar bozuculuğunda yatırımcının yaptığı adamların yaptığının yanında devede kulak bile değil

Adamlar yatırımcıları ekarte etmek için yıllarca şirketin itibarını rezalete dönüştürmek için neler neler yaptığını görmeden,
    Sadece haksızlığa adaletsizliğe uğramış yatırımcıların hakları için yaptığı bazı uğraşıları şirketi itibarsızlaştırna olarak görmek çok alçakça....

3. Birde bazınyerlerde hala ‘öcü eski yönetim’ ‘cici yeni yönetim’ olgusu işlenmeye çalışılıyor ve bu algı empoze edilmeye çalışıyor..

Eski yönetim olsaydı, SPK tespitleri ve daha bşr çok veriden dolayı belki şirket yönetimine bile el konmuştu. Sadece bu tehdidi ortadan kaldırdılar. Birde daha önceki kötü polis etki alanı kalmayınca, kurumlar ve yatırımcıların karşısına yeni bir iyi polis rolü oynayan yeni birini koyarak ilanlarla güzel oyalamayalar ve yönlendirmeceler yaptılar... hepsi bu!

4. Hukuk, eski yönetimde akrabaları var diye ZT yi zorunlu hisse geri alımından muaf tutuyorsa ve bu hukuk ZT nin, şirketi büyük zarara uğratan bir çok marifete rağmen eski yönetimi İbra etmesini tanıyorsa,
    Aynı hukuk eski yönetimin yaptığı herseyden ZT yi de sorumlu tutmalı.. Yurdum hukuğu!

Birde daha önce yazdığım gibi, yurdum hukuğu, büyük kurumsal yatırımcıların olduğu diğer borsa şirketlerinde aynı işler dönse idi davalarda aynı kararları alabilirler miydi?

5. Toplu cevap vereyim. Davanızın içeriği hakkında hiç bir bilgim yok. Ama bu tür davaların yıllarca süreceğini biliyorum.
    Evet yükseldiği anda aklımdaki fiyata gelirse satıp gideceğim. Arkama bir kereolsun dönüp bakmam. Kimin aldığı umurumda değil. Çağrı var diye aldığınızda-aldığımızda mahşere kadar tutalım diye almadık. Satıp kar etmek için aldık hepimiz. Bu kural değişmiş değil. Davanızın beş yıl süreceğini kabul etmeniz gerçekçi olmuş.

İtibar meselesine gelince ne zaman olur bilmem ama yükseldiği zaman satacak olanlar bu yazdığımı hatırlasın. Umarım alıcı bulabilirler. Ben tamamen bu anlamda söyledim. Yoksa umursadığımdan değil.

6.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hem siz ne yapacaksiniz fesih davasini?

Acan biziz muhatap sirket...

Uzasin hocam uzasin 5 yil daha uzasin bakalim biz mi zipliyoruz onlar mi zipliyor 5 yil uzayinca???

Butun usulsuzlukler tek tek ortaya cikacak...

Siz satacaginiz rakami dusunun...fesih bizim muhatap sirket... Siz zaten ocaktan umitlisiniz?? Satip gidersiniz...

Bizim acelemiz yok...

Ammmmaaaa ben satacak adam bulamam diye...hakli olarak butun kanuni haklarini kullanan ky yi elestirirseniz kusura bakmayin...

Bu daha baslangic satacak hic adam bulamayabilirsiniz...aman hani simdiden soyleyeyimde

Beni fesih davasının karşısında göstermek size hiç yakışmadı. Tersine hep yolunuz açık olsun dedim. Davanıza girmeme sebebi olarak
    da uzun süreceğini belirttim. Ben bu hissede bu kadar kalmayacağım dedim. Birbirimizi pek anlayamıyoruz galiba.

7. Son söz. Eğerki hisse yükselirse, yüzler gülmeye başlarsa, bu iş biz fesih davacıları sayesinde oldu demeyin yeter.
    Bizim de katkımız oldu deyin. Gerçek bu çünkü.

8.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Son söz. Eğerki hisse yükselirse, yüzler gülmeye başlarsa, bu iş biz fesih davacıları sayesinde oldu demeyin yeter.
    Bizim de katkımız oldu deyin. Gerçek bu çünkü.
    Hocam bu aralar sizi hic iyi gormuyorum...psikolojiniz iyi degil galiba... Kendi yazdiklariniza cvp veriyoruz...sanki siz birsey yazmamis gibi cvp veriyorsunuz...

Eylem-fesih hisse fiyati sizin sayenizde hareket etmez diyorsunuz...bizim boyle bir iddiamiz yok. Hep soyledigimiz biz bir mucadele yurutuyoruz ister tahtadan, ister mahkemeden hakkimizi alacagiz onun icin calisiyoruz diyoruz...

Fesihle isim yok karsida degilim diyorsunuz eyvallah dava yillar surer diyorsunuz yine eyvallah ama bizde bu surecin uzamasi bizden cok onlara zarar verir...cunku butun gunahlari ortaya dokulur onun icin uzatmayabilirler diyorum...

Yani yazdiklariniza cvp veriyorum. Ve diyorum ki yeni surprizlerimiz olabilir mucadele devam ediyor diyorum.

Ha bu arada bizde kalici degiliz hakkimizi aldigimizda bizde gideriz hocam... Diyoruz...

Alinganlik gosteriyorsunuz

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 868/964 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •