Sayfa 876/964 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 7,001 - 7,008 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. https://pbs.twimg.com/media/DwEeogJX0AA13pN.jpg

PATRONA VE YEDİ SÜLALESİNE SELAM

2.  Alıntı Originally Posted by madyes Yazıyı Oku
    birazcık alım yapma zamanı geldi sanırım maliyeti yüksek olanlar için bulunmaz nimet bu fiytlar y.t.d ben başlıyorum bismillah
    Nacizane düşüncem bu saaten sonra almak akıl karı değil. Borsa da dip yoktur. Hele bu kağıtta hiç yoktur. Fiyat uygun diye aldıkça aşağı geliyor. Karar sizin tabi. 38 den alırsın 33 olur. 33 ten alırsın 32 olur. Fiyat kuruş seviyesinde olduğundan 1 kuruş bile yüzde olarak çok fark ettirir. Memsa gibi. 3 kuruş fark yüzde 20 yapıyor orada.

3.  Alıntı Originally Posted by bozkurtoglu Yazıyı Oku
    Daha fazla SBTD Retweetledi: @istkas
    #borsadaeşitlikistiyoruz @spkgovtr #Gerel patronunu borsada tescilledi dolandırıcı dedi,2 katı ceza kesemedi ömürboyu men etmedi #Vestl #Karsn 5 babayiğit dedik guvendik, patronları ky.uzerinden borsadan vurgun yaptı,#Glyho #Kervn neler neler var @derinhisse @istkas1 @erdil1971
    Yatırımcı ayaklanmış. İyi yapmış. Patronlar asıl işlerini yapmak yerine borsada at koşturuyor. İşçi çalıştırıp, vergi ödeyip, emek harcamaktansa borsada yatırımcı tokatlamak daha karlı tabi.

4.  Alıntı Originally Posted by Napolyon Yazıyı Oku
    Yatırımcıyı hisseden nasıl uzak tutarımın peşinde başka birşey değil. Bunu da sevabına yapmıyor tabi
    Bende öyle düşünüyordum önceden. Ama yanlış hatırlamıyorsam son yazısı kasım ayında idi. Yani kervn ile ilgili. O zaman 38 den korkup almayan yatırımcı bugün alsa daha karlı olacak. Öyleyse amaç hisse aldırmamak değil...

5. Kot dışı doğru dürüst mal varlığı olmayan memsa 2 tavanda 24 kuruş oldu. Memsa'nın sahipleri bile bunlardan daha şerefliymiş demekki. Şu an tek rakibimiz bmeks kaldı, yakında o da kervanı geçerse hiç şaşırmayacağım.

6.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Nacizane düşüncem bu saaten sonra almak akıl karı değil. Borsa da dip yoktur. Hele bu kağıtta hiç yoktur. Fiyat uygun diye aldıkça aşağı geliyor. Karar sizin tabi. 38 den alırsın 33 olur. 33 ten alırsın 32 olur. Fiyat kuruş seviyesinde olduğundan 1 kuruş bile yüzde olarak çok fark ettirir. Memsa gibi. 3 kuruş fark yüzde 20 yapıyor orada.
    Kactan alalim mesela hocam?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

7.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Kactan alalim mesela hocam?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın frecell nasılsınız? En önemli şey sağlık.

8. Benim kendime göre kurduğum bir mantık var. Bazen çalışır bazen çalışmaz. Kervn de hem çalışır hem çalışmaz.

Sayfa 876/964 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •