Sayfa 150/964 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Son olarak borsa değere kara ve algıya dayalıdır. Buradaki yazılardan paragraf sorusu yapılır. Bu paragrafta verilmek istenen mesaj nedir diye. İmaj hiçbir şey algı her şey olmuş.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hala bekliyorum...

2015 ve 2016 yılı şirketin BAĞIMSIZ DENETÇİ firmasının belirlendiği mahkemelerin yapıldığının belirtildiği KAP haberlerini...

Dün kadir gecesiydi... Hatırlatmadık!!! Erkek adam verdiği sözü yerine getirir

Millet sana inanıp yollara düştü, avukata verdiğiniz vekaleti okuyunca nasıl bi tezgah düzenlediğiniz ortada... Sizi de kullandılar mı? Gaza mı getirdiler!!!

3. Halka açık Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.’ye ait ......... adet hissenin sahibiyim. Hisselerimi ve şahsımı temsilen TTK.ve SPK. hükümleri çerçevesinde pay sahibi olduğum/olduğumuz Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. Yönetim Kurulu’na, belirleyeceği gündem maddeleri ile Genel Kurul Çağrısı yapması için....

Vay yavrum vay, milletten vekaleti al sen git sonra olağan GK yaptır şirketin sorumluluğunu bertaraf ettir

5-10 maddelik OLAĞANÜSTÜ GK bile yaptırma...

Kime hizmet ettirilmektir!!!

4. Belirleyeceği isteseniz 1000 tane GK maddesi yazabilirsiniz ama sen git OLAĞAN GK yaptır

Sizle yola çıkmayan KY cıları lütfen buralardan aşalamayın iduz bey...

Bende olsam sizle ve ekibinizle yola çıkmam... Grup larla irtibatınızın çok iyi olduğu ortada!!!

batan adam ve mezarcı ya selam!!!

5. BAĞIMSIZ DENETİM yaptıracağız diyorsunuz ya!!!

:/:5 topladığınız her GK da BAĞIMSIZ DENETİM yaptırırsınız... Onun için özel GÜNDEM MADDESİ bile yazdırmanıza gerek yok!!! Şartların nasıl olduğu TEBLİĞ lerde var...

Şirketin yapacağı OLAĞAN GK da bile yaptırırsınız , gündemde madde olmasa dahi!!!!

6. Amaç belli oldu genel kurulda bu gruba destek verecek ama şuan bu oluşum içinde olmayan insanları uzak tutmak, kafa bulandırmak, desteği azaltmak,

bende bir soru sorayım doktora içen alınca kulakların oynuyormu?

7. ŞARTLI OLUMLU denetim yapan şirkete gidip GÜVENOYU verip, sonrada sorumluluk davası açacakmış beyimiz!!! Sana mahkeme başkanı demez mi sen GK da bu maddeye EVET oyunla güvenoyu vermişsin yani şirketi ve onu denetleyen bağımsız denetçi şirketinin yaptığı herşeyi kabul etmişsin!!! Nerden çıktı bu sorumluluk davası???

Yazdığımı yine anladığın halde anlamazsın, işine gelmez !!!

Avukatının velirlediği gündem maddelerini oku sonra yatacak yerin olmadığını anlayacaksın!!!

8. Sana sorarım yıllardır buralarda ağlarsın!!! Bu şirkette yapılan usulsüzlükleri sayfa sayfa yazarsın!!!

Böyle şirketin , gözaltına bilerek düşürülen şirketin değerlendirilmesi OLUMSUZ mu olmalı??? Yoksa usülsüzlükleri gözardı edip ŞARTLI OLUMLU mu olmalı!!!

Sayfa 150/964 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •