Sayfa 511/964 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    ismail başkana sor o anlatsın sana detayı,
    Baskan gayet guzel anlatti... Nedense biz unutsak bile whatsup unutmuyor hocam...

Bir daha soruyorum ss ile ne konustun ne msjlastin

Ss size grup ve yoneticileri ile ilgili neler soyledi

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    Hepsini değil ekledikerim i çıktım. Sayın frecill eğer ki şirketin başına bir iş gelir kod dışı falan olursa şirketten çok sizin vebali niz çok olur. Benim klavyem iyi değil, tatlı tatlı yazamam kimsenin adamı da olmadığım her halimden belli oluyor. Yaşadığım geçmiş tecrübeler nedeniyle şu an ki durum ürkütüyor. Eğer ki şirkete bir şey olursa en az onlar kadar sorumlusunuz unutmayın.
    Gelelim size hocam santai07 ile beraber hareket eden ikinci arkadasimiz...

Madem hocam sattiniz sattiktan sonra ki biz hepsini sattiniz diye duyduk... Sattiktan sonra forumlara gelip hisseyi kotulemeniz normal mi simdi???

Herkesin kendi riski kendisinindir hocam biz ne ovuyoruz ne yeriyoruz...

Ama hep dedigimiz algi yaptirtmayiz bu iyi yonde veya kotu yonde olabilir...

Ne yapmaya calistiginizin farkindayiz yapmayin

3. arkadaslar yine soyluyorumm ss bizim grubun dahilmasini istiyor tek derdi bu malesef basaramdi arayanlarada bizim le ilgili olmadik lafalar konusuyor ozellikle nail abiyle ilgili yok guvenmeyin bilmem ne yapmayinn fakat nail abi hala burada ve devam ediyor yeni acilacak fesih davasini da kimseden ucret almadan acacakk ki isalah acmaya gerek kalmazz herkes kimin ne pok oldugunu biliyor sedad arkadasimiz bubaralar biraz sikintilari var art niyetli olduhuna inan miyorum fakat bildigin biseyide burada haberin yokmuş gibi konuyu acmaninda anlami yok.. neyse bu aralar doktor yazmiyor yalcin hocamm oźledim vala doktoruu ....

4. Aman hocam bir de doktorla ugrastirma bizi

5.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    Hepsini değil ekledikerim i çıktım. Sayın frecill eğer ki şirketin başına bir iş gelir kod dışı falan olursa şirketten çok sizin vebali niz çok olur. Benim klavyem iyi değil, tatlı tatlı yazamam kimsenin adamı da olmadığım her halimden belli oluyor. Yaşadığım geçmiş tecrübeler nedeniyle şu an ki durum ürkütüyor. Eğer ki şirkete bir şey olursa en az onlar kadar sorumlusunuz unutmayın.
    Zalimlik karşısında asla susmam. Freeceli tanımam. Hayatımda ne ben ona mesaj gönderdim ne o bana.
    Kendisiyle hiçbir iletişimim yoktur. Ne yazıyla ne dille hiçbir görüşmemiz olmamıştır.

Bu ne zalimlik yahu. Kotdışı olursa neden freecell suçlu olsun. Mesela Dava devam etse kotdışı olmayacakmıydı. Spk dan bir garanti mi aldınız. Oldu istersen zararını da ödesin. Çok fazla kotdışı dedim volbor damlar birazdan.

6.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Gelelim size hocam santai07 ile beraber hareket eden ikinci arkadasimiz...

Madem hocam sattiniz sattiktan sonra ki biz hepsini sattiniz diye duyduk... Sattiktan sonra forumlara gelip hisseyi kotulemeniz normal mi simdi???

Herkesin kendi riski kendisinindir hocam biz ne ovuyoruz ne yeriyoruz...

Ama hep dedigimiz algi yaptirtmayiz bu iyi yonde veya kotu yonde olabilir...

Ne yapmaya calistiginizin farkindayiz yapmayin

%100 yanlış. eski grupta bir kaç kişi hariç kimseyi tanımam. Güldürmeyin. Eğer ki şirket e bir şey olursa sahiplerinden çok sizin vebali niz olduğunu unutmayın.

7. yav ben ne kadar safmışım arkadaş. Neler dönmüş. Ss le görüşen mi ararsın, whats up gruplarında algı yapan mı ararsın,
    Zt ile görüşen mi ararsın. Sonra gelip burada yazıyorlar. Şöyle dava açalım, böyle spk ya yazı gönderelim. Oh ne ala memleket.
    Tek tabanca takılan bir benmiyim bu kadar hissedar arasında.

8. Tabi hocam bak o zaman satin ki sattiniz zaten... Hala devam ediyorsunuz.... Peki sizin msjlariniza gore satan olursa ve hisse yukselirse vebal kimin olacak

Bizim dusturumuz dogrulari yazmak herkes kendisi degerlendirir alacaksa alir satacaksa satar...

Bu ne bicim laf simdi oyle... Ne yapalim yalan yanlis mi yazalim

Sayfa 511/964 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •