Sayfa 515/964 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. ilginç bir adamsın volbor. bana süre bu konuda.

2. ve
    İNŞALLAH yanılırım
    ve
    İNŞALLAH
    ky ss ve ailesinden herşeye rağmen
    hem parasını ve hem de harcadığı zamanın karşılığını alabilir
    inanın YANILMIŞ OLMAYI çok isterim

daha da burada benim ky korumama gerek kalmadı
    bu topikde diğer yazıları okuyanlarda
    bu KEZBN a bulaşmamak gerektiğini anlayabilir
    anlamak istemiyorsa da KENDİ BİLİR

tamamen yeni girecek ky yi kast ediyorum
    eskiler zaten ya herro ya merro pozisyonunda
    yada
    artık buradaki zarar başka yerde çıkmaz durumunda
    yada
    lanet olsun durumunda
    eskilerin tamamına
    allah sabır versin
    allah yardımcıları olsun

çözüm bence yok
    olsa inanın yazardım
    sn frecell in içinde bulunduğu grup için
    inanın çok umutlanmıştım
    borsa tarihinde bir ilk oluyordu
    ama o grup amacından sapmış gibi
    anladığım kadarı ile
    şahsi menfaatler grubu dağıtmış sanki
    ss in her zaman ki yöntemlerine kurban gitmiş
    önce acındır
    zaafa uğrat
    sonra
    böl parçala

yazık olmuş gruba
    evrilmiş DALLAS a

allah hepinizin parasını ss den kurtarmayı nasip etsin
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

3. Diğer köyde sağolsun mezarcı

"Vay be ne kadar bağlı bi grupmus .
    Gözlerim yaşardı birlikteliğiniz karşısında. .
    Kimin eli kimin cebinde aklimda deli sorular ??,"

diye yazmış... Sayın mezarcı ne kadar sevinseniz de ahhha grup dağılıyor diye...

sizi yine üzmek zorunda kalacağız... dimdik ayaktayız... yeri geldiğinde hep gördünüz yine göreceksiniz...

Daha çok beklersiniz grubun dağılmasını...Grubun dağılması için şartlar belli sayın mezarcı... tahta sahipleri tahtayı çekerler yukarı isteyen istediği fiyattan satar olur biter... tanıyor musunuz bu tahtacıları tanıyorsanız bir ulaşıverin... hani bu dayısının oğlunun üzerinden alanları falan filan... ya da çanta taşıyanları... tamam mı sayın mezarcı...

siz hisse düştükçe görüntü paylaşmaya devam edin...

ahhh mezarcı ahhhh... ara ara bize de selam söyleyin olmuyor ama böyle...

ne yapalım be mezarcı bizim grup hak arama grubu olduğu için bazen bu şekilde tartışmalar oluyor. Ama algı grubu olup tahtada üç-beş kuruş para kazanmak olsaydı amaç kavga olmazdı. siz iyi bilirsiniz bunları neyse kendinize iyi bakın ara sıra selam yollayın bize...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    şu ifşa meselesini çözmem lazım. santai07 zaten bugün ifşa oldu.
    yazılanlar ortada. hemde iduz var yazan. ettimi 2.(iduz burada yazmayan biri idi o sebepten)

sdksmr19
    santai07
    hocam bu iduz ismi yanlış... ss nin ve zt nin en sevmediği adam sayın İDUZ'dur )) kervan için en çok mücadele eden tam bir ky dir kendisi...

5.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    ben ilk yazdığımda ne
    GÖZALTI
    ne
    BRÜT TAKAS
    ne de
    ÇAĞRI YOK
    durumları vardı
    ben SPK nın ÇAĞRI OLACAK kararına karşı
    mahkeme sebebini ve kanundaki boşlukları
    söyleyerek
    ÇAĞRI YOK dahi yazdım
    yani SPK ya karşı

ve ben bu KEZBN da
    belki de doğrular yüzünden
    en çok küfür yiyen ve en çok ceza alan
    Hisse.net üyesi bile olmuş olabilirim

ama olsun DOĞRU değişmez
    Vay Sayın VOLBOR... Ne kadar fikirlerinize katılmasamda istikrarınız için her zaman sizi takdir etmişimdir.

Bilanço ile birlikte gelecek olan denetçi raporu önemli...

ki bana göre bilançodaki kar ve ya zarardan çok bu denetçi raporu önemli

bu rapor eğer ki olumlu veya şartlı bile gelse maalesef sizin kod dışı ihtimalinizi bir kaç yıl daha ertelemeniz hatta bundan sonra gelecek olan bir kaç bilançoyla (iyi gelen) bu ihtimali çok uzun süre ertelemek zorunda kalabilirsiniz...

hayırlısı diyelim... yorumlarınız önemli bizi fazla bekletmeyin...

6. ALINTI
    "En komigi de ne biliyor musunuz.

Adam yazıyor, iftira atıyorlar bize onun bunun adami olmakla sucluyorlar;elinde belge yok kanit yok,çamur atıyor bize ,bizim gruba ve grup üyelerine.

Tamam haklısın güzel kardeşim de ,sizin o grup üyelerinizden birileri zaman zaman çıkıp ayni şeyleri başkasına yapıyor.Kendi başıma geldiği için söylüyorum atılmadik çamur iftira kalmadı.

Eee çıkıp dedin mi sevgili grup üyemiz sevgili arkadaşim ,var mi elinde bilgi belge bu adami sucluyorsun .

Yok...

Eee tabi is kendilerine dönünce ayni ithamlarla kendileri karşı karşıya gelince vay efendim hak hukuk adalet derler. ..

Bazi seyler mustehaktir size.

Böyle yiyin birbirinizi ."

bakın sayın mezarcı daha neler yazmış...

eee be mezarcı sen böyle yazarsan... ss iyi yapıyor dersen... eee biz ne belgesi soralım neyi araştıralım...

sen hiç bir zaman ky nin yanında olmadın ki ky senin yanında olsun...

7. Olen mezarcin isin guçun ala vere dala vere bu msj sana cok agir gelmis bellki neyse benim diger koyde cezali oldugumu biliyorsun cakallll ben bidaha paylasiayimda sana ulastirirlarr İşin en kolayı değilmi kenardan eleştiri yapmak. Yanar dönerlik yapmak en kolayı değilmi kenardan konuşmak. Birşeyler iyi gidince sessiz kalmak. İşler ters gidince yırtık dondan çıkar gibi yazmak. Haa tabi birde şirketten maaş almadığın nemalanmadığın ve şirket adına da yazmadığın ayrı bir muamma. Bildiğim kadarı ile sende o gruba dahil olmuştun ama dürüstlük mücadele sana göre değil diye çok fazla tutunamadın orada çabucak kaçtın ortamdan. Aynı leş yiyici bir sırtlan gibisin zaten nicinden de belli ne mal olduğun. Sen desene şunu bu gurup aslanlar gibi hem selime hem SBK ya hemde sizin gibi sırtlanlara karşı savaşıp şu güne kadar bu şirketi ayakta tuttu sırtlanlara akbabalara yem etmedi. Ne olmuş yani davayı geri çekmişiz olabilir biz davayı ticari anlaşmaların ve bazı faailyetlerin şirket lehine daha rahat yürüyebilmesi için kendi hür irademizle geçici bir süreliğine geri çektik. Baktık yine yanlış yollarda gidiliyor yine açarız. Açmayız burası seni niye ilgilendiriyor ki. Kandırıldık diyormuşuz hiçte öyle bir şey demiyoruz. Kandıranlar da varsa bence kendilerini kandırmışlardır ve ergeç Adalet yerini bulur mezarcı. Senin hissen varmı bilmiyorum veya şirketle bağın ne onuda bilmiyorum ama senin gibiler burada insanların yıllarca birlik olmasını engelleyip çok daha erken yapılabilecek hamleleri engellediler. Toplum pisikolojisini çok iyi yönettiler yıllarca insanların birleşmesini iletişim kurmasını önlediler ve bunu sen ve senin gibiler sayesinde becerdiler. Ama şimdi bilmediğin şu husus var ve burada bu davada herkes birbirini tanıyor doğruda bizim yanlışta bizim mezarcı kandıranlar ve senin gibiler varsada bence onlar utansın. Seninki bir keçi hikayesi var ya ona benziyor. Koyun meralarda otlarken çitten atlıyor ve kuyruğu açılıyor ve herzaman gö.üü açık olan keçi ordan zıplıyor ve başlıyor yaygaraya. Gö.ünü gördüm gö.ünü gördüm diye. Ama kendi GÖ.Ü zaten hiç kapalı değil sn keçi pardon sn mezarcı

8. Mezarciyi seven bi arkadas diger koyé yapistirirsa sevinirimm

Sayfa 515/964 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •